Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość Gosc
17 minut temu, Gość agaa napisał:

kiedyś, zanim przybyło subów dobrze sie kaśkę słuchało, interesująco opowiadała o wszystkim i o kryptowalutach i psychologiczne dyrdymały, wywiady z innymi też miała ciekawe

teraz palma to cejrowski
agresja, szydzenie, arogancja, obrażanie innych, wymyślanie, dopowiadanie, ubarwianie, opryskliwość
nie tylko tresc, ale i barwa głosu, strzelanie minami, prychanie, wywracanie oczami, a także mowa ciała

i ona i on stawiają siebie wyżej niż całą resztę świata
cejrowski bredzi o byciu katolikiem, wybranym przez boga i miłowaniu bliźniego, a zachowuje sie dokładnie odwrotnie - z checią paliłby, mordował i wtrącał w kazamaty jak krzyżowycy i inkwizycja razem wzięci
palma bredzi o dialogu, zrozumieniu, równości, wolnym słowie i wolnym wyborze a zachowuje się całkowicie odwrotnie

Genialne porownanie! Dokladnie,damska wersja Cejrowskiego. Nic dodac nic ujac, opis perfekcyny. Ja tez jej sluchalam za tych czasow jej roznych przemyslen, miala kiedys serie z chlopakiem „od kelnera do milionera” ale chlopak mimo fajnej wiedzy zakladam ze byl wg. niej za malo charyzmatyczny i seria padla... a facet naprawde ma interesujaca wiedze. Ja nie kwestionuje ze ma ogolna wiedze, ale w niektorych kwestiach gada takie kocopoly. Zabiera sie za psychologie bo przeczytala pare artykulow i przesluchala pare audiobookow jordana petersona a tak naprawde liznela jakis fragment tej nauki. Mimo jej deklaracji o otwartosci, to jej swiatopoglad jest bardzo ograniczony.

Gość Anka
12 minut temu, Gość Bdnd napisał:

Dla palmy yt to też biznes. Dla innych youtuberow również. Jeden będzie chciał opylić wyciskarkę, inna będzie reklamować cudowny krem który odmladza o 10lat, a ktoś jeszcze inny będzie próbował się dorobić na kontrowersjach. Biznes jest biznes i hajs musi się zgadzać.

I niech zbija kase...ale niech sie do tego przyzna. Jest wyrachowana, pier... ze dla niej nie liczy sie kasa na yt, ona nawet nie wie ile ma subow albo ile kasy jej wplywa na konto. Jakby tak bylo to by wylaczyla monetyzacje i zrezygnowala z patronite. Krytykuje Marchwiusza, ze zbijaj kase na swoich wyznawcach ale ona tez to robi. Robi copy/paste swoich wypocin na roznych forach aby ludzie sie zachwycali jej „geniuszem”. Musi sobie karmic swoje ego na kazdym kroku. Co jest nie tak w jej zyciu, ze mieszkajac w raju na Karaibach traci czas na bycie podla wobec zagubionej laski w ideologii fruta? Ona wrecz czerpie z tego radosc a teraz zaczyna tworzyc duet jak ona twierdzi swoja meska kopia...ktory miauczy swoje przemyslenia z perspektywy swojego wyra...

Gość Bdnd
10 minut temu, Gość Anka napisał:

I niech zbija kase...ale niech sie do tego przyzna. Jest wyrachowana, pier... ze dla niej nie liczy sie kasa na yt, ona nawet nie wie ile ma subow albo ile kasy jej wplywa na konto. Jakby tak bylo to by wylaczyla monetyzacje i zrezygnowala z patronite. Krytykuje Marchwiusza, ze zbijaj kase na swoich wyznawcach ale ona tez to robi. Robi copy/paste swoich wypocin na roznych forach aby ludzie sie zachwycali jej „geniuszem”. Musi sobie karmic swoje ego na kazdym kroku. Co jest nie tak w jej zyciu, ze mieszkajac w raju na Karaibach traci czas na bycie podla wobec zagubionej laski w ideologii fruta? Ona wrecz czerpie z tego radosc a teraz zaczyna tworzyc duet jak ona twierdzi swoja meska kopia...ktory miauczy swoje przemyslenia z perspektywy swojego wyra...

Coś musi być nie tak, ale pewnie palma powiedzialby,że mamy halucynacje i projekcję hehe. To jest jej argument na wszystko. I to prawda ona mieszka w raju, a spędza godziny na pluciu jadem, trzaska film za filmem, wszystkie niemal o tym samym. Keksu to też narcyz i szuka poklasku. Ja to w ogóle uważam,że spora część youtuberow szuka dopieszczenia, docenienia, wirtualnego przytulenia i nieustannego zapewnienia,że są fajni...ich ego ciągle potrzebuje pompowania. Tacy typowi atencjusze, którym się wydaje,że są lepsi od innych. Ale to pewnie tylko moje halucynacje heheh.

Gość Anka
3 minuty temu, Gość Bdnd napisał:

Coś musi być nie tak, ale pewnie palma powiedzialby,że mamy halucynacje i projekcję hehe. To jest jej argument na wszystko. I to prawda ona mieszka w raju, a spędza godziny na pluciu jadem, trzaska film za filmem, wszystkie niemal o tym samym. Keksu to też narcyz i szuka poklasku. Ja to w ogóle uważam,że spora część youtuberow szuka dopieszczenia, docenienia, wirtualnego przytulenia i nieustannego zapewnienia,że są fajni...ich ego ciągle potrzebuje pompowania. Tacy typowi atencjusze, którym się wydaje,że są lepsi od innych. Ale to pewnie tylko moje halucynacje heheh.

You name it: halucynacja, projekcja, dysonans lub lustro. Zamim by mnie ubrala w swoja wizje swiata to niech moze zacznie od stawiania diagnoz sobie. Jakby wiedziala cos wiecej o psychologii lub pyschoterapii to by wiedziala ze wiekszosc praktykow musi przejsc przez terapie aby byc wolnym od uprzedzen... co do youtuberow to pelna zgoda, ja nigdy nie moglam skumac tej patologicznej checi pokazywania swojego zycia a pozniej wielkiego bulwersu ze niektorzy smieli cos publicznie skrytykowac....

Gość Kkkkk

Czytam ten wątek i dochodzę do wniosku ze jest tutaj pełno fajnych inteligentnych dziewczyn, mających zdrowe podejście do życia trafne spostrzeżenia. Mimo to palma woli rozdać bany niż stworzyć sensowną dyskusje. 

Gość Anka
11 minut temu, Gość Kkkkk napisał:

Czytam ten wątek i dochodzę do wniosku ze jest tutaj pełno fajnych inteligentnych dziewczyn, mających zdrowe podejście do życia trafne spostrzeżenia. Mimo to palma woli rozdać bany niż stworzyć sensowną dyskusje. 

Tez mi sie fajnie czyta ta dyskusje. Nie chodzi o zgadzanie sie we wszystkim tylko aby miec otwarty umysl i poszerzanie swoich horyzontow. Tez mi sie kiedys wydawalo, ze Kaska chce stowrzyc ciekawe forum dyskusyjne z ludzmi z roznymi doswiadczeniami, ktorzy moga sie wzajemnie inspirowac w szczegolnosci w kwestii zycia poza tzw. systemem. Niestety obserwuje to teraz smutkiem a wrecz przerazeniem ze mozna tak byc bezwglednym i okrutnym wobec innych. 

Gość Gość
23 minuty temu, Gość Kkkkk napisał:

Palma nie może dopuścić do żadnej dyskusji, bo z wejściem w dyskusję lub polemikę zawsze wiąże się ryzyko tego, że nasze tezy i poglądy zostaną zdyskredytowane. I co wtedy taka Palma miałaby dalej do roboty na swoim kanale? O czym by wtedy miała mówić? Przecież gdyby ktoś ją zagiął, i musiałaby przyznać rację, to jej kanał straciłby sens. Wiele osób, które decydują się na założenie kanału robi to właśnie dlatego, że w życiu im nie idzie, bo ich poglądy i sposób na życie są natychmiast negatywnie weryfikowane przez rzeczywistość i innych ludzi, podczas kiedy na kanale można po prostu paplać co się komu żywnie podoba, a widząc lajki i subskrybcje wmawiać sobie, że jednak ma się rację, bo komuś się to podoba i poczuć się lepiej ze swoim życiem które w rzeczywirstości nie wygląda tak, jak sobie taka youtuberka wymarzyła. To jest taka ucieczka przed rzeczywistością i sztuczne stwarzanie sytuacji, w której nasze tezy nie muszą być konfrontowane z nikim i niczym, i nic nam za to nie grozi. Komentarze nie po naszej myśli zawsze można usunąć a i w dyskusję nie ma obowiązku się wdawać. 

Gość 83828
Dnia 20.04.2019 o 18:18, Gość Gość co napisał:

Dokładnie.  Najlepszy jestem jej dupochron: przecież mówię, że jestem głupia blondynką i myślcie samodzielnie. Kiedyś też byłam zachłyśnięta tą jej inności, ale to było zanim zaczęła obniżać ludzi. Jej widzowie nie widzą jak bardzo są manipulowani. Wystarczy każdemu odpowiedzieć masz dysonans, lustro on już ma wygraną dyskusje w kieszeni..niezły argument.

Ona ma jeszcze ma inny dupochron w postaci: nie twierdze, ze tak jest ale domniemam... to w razie gdyby ktos sie wqu****i chcial ja pod do sadu za pomowienia....

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Bdnd napisał:

Dla palmy yt to też biznes. Dla innych youtuberow również. Jeden będzie chciał opylić wyciskarkę, inna będzie reklamować cudowny krem który odmladza o 10lat, a ktoś jeszcze inny będzie próbował się dorobić na kontrowersjach. Biznes jest biznes i hajs musi się zgadzać.

Tyle, że Mario czy Bartek przeznaczają fakty by wspomóc swój biznes np. podając fałszywe dane dotyczące chemioterapii (zaczerpnięte z filmu botox!)  by więcej ludzi korzystało z alternatywnych metod leczenia albo płaciło za wyciskarki. Dla mnie różnica jest kolosalna. Palma coś tam se pierdzieli ze swoimi przydupasami, ale nie sprzedaje magicznej patelni do stekow za 299.99. Nie rozumiem jak można traktować równo obie postawy. 

To całe "jestem głupią blondynką z Karaibów" też uważam za dupochron, ale to oznacza że ma wątpliwości przynajmniej. Ilu ludzi w internetach głoszących swe prawdy objawione powie o sobie, że sa ...ami?

Gość Bdnd
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tyle, że Mario czy Bartek przeznaczają fakty by wspomóc swój biznes np. podając fałszywe dane dotyczące chemioterapii (zaczerpnięte z filmu botox!)  by więcej ludzi korzystało z alternatywnych metod leczenia albo płaciło za wyciskarki. Dla mnie różnica jest kolosalna. Palma coś tam se pierdzieli ze swoimi przydupasami, ale nie sprzedaje magicznej patelni do stekow za 299.99. Nie rozumiem jak można traktować równo obie postawy. 

To całe "jestem głupią blondynką z Karaibów" też uważam za dupochron, ale to oznacza że ma wątpliwości przynajmniej. Ilu ludzi w internetach głoszących swe prawdy objawione powie o sobie, że sa ...ami?

Skąd wiesz czy nie sprzedawalaby magicznej patelni gdyby miała taką możliwość 😉

Ja nie wiem co tam przeinacza Bartek czy Mariusz. Ja mam swoje obserwacje dotyczące chemioterapii bo niestety w mojej rodzinie były przypadki nowotworów. Od razu nadmianiam,że Maria w ogóle nie oglądam bo dla mnie bo typowy akwizytor. Bartka w ogóle nie znalam do momentu aż palma nie zaczęła grillowania.  

Gość Gość
13 minut temu, Gość Bdnd napisał:

Skąd wiesz czy nie sprzedawalaby magicznej patelni gdyby miała taką możliwość 😉

Ja nie wiem co tam przeinacza Bartek czy Mariusz. Ja mam swoje obserwacje dotyczące chemioterapii bo niestety w mojej rodzinie były przypadki nowotworów. Od razu nadmianiam,że Maria w ogóle nie oglądam bo dla mnie bo typowy akwizytor. Bartka w ogóle nie znalam do momentu aż palma nie zaczęła grillowania.  

Gdyby Babcia miała wąsy to by była dziadkiem a gdyby Palma urodziła się w 1885 w Austrii jako chłopiec zostałaby drugim Hitlerem. Poważnie mam oceniać coś czego nie robi bo w sumie mogłaby? Jakby otworzyła sklep sprzedający patelnie które leczą raka zdecydowanie bym krytykowała taki wyrachowany sposób zarobku

Chyba nie rozumiesz czym jest podawanie fałszywych informacji na kanałach poświęconych zdrowiu przez wszelkiej maści naturopatów. Jak ktoś porównuje chemioterapie do skakania przez okno z 3 pietra to jest albo głupi albo doszczętnie wyrachowany. Moja ciotka osierociła dwójkę dzieci bo wybrała naturalne metody leczenia (oczywiście nie za darmo) a potem było już za późno. Niby każdy ma wybór komu poświęcić swoje życie ale nie mam litości dla takiej ilości kłamstw na kanałach tego typu.

Gość Bdnd
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Gdyby Babcia miała wąsy to by była dziadkiem a gdyby Palma urodziła się w 1885 w Austrii jako chłopiec zostałaby drugim Hitlerem. Poważnie mam oceniać coś czego nie robi bo w sumie mogłaby? Jakby otworzyła sklep sprzedający patelnie które leczą raka zdecydowanie bym krytykowała taki wyrachowany sposób zarobku

Chyba nie rozumiesz czym jest podawanie fałszywych informacji na kanałach poświęconych zdrowiu przez wszelkiej maści naturopatów. Jak ktoś porównuje chemioterapie do skakania przez okno z 3 pietra to jest albo głupi albo doszczętnie wyrachowany. Moja ciotka osierociła dwójkę dzieci bo wybrała naturalne metody leczenia (oczywiście nie za darmo) a potem było już za późno. Niby każdy ma wybór komu poświęcić swoje życie ale nie mam litości dla takiej ilości kłamstw na kanałach tego typu.

Właśnie każdy ma prawo wyboru. Ja znam wyłącznie osoby, które poddały się chemioterapii i żadnej z nich nie ma już na tym świecie. A nie były osoby z zaawansowanym stadium choroby. Ale nie twierdzę,że nie ma osób, którym taka terapia pomogła. Każdy podejmuje własne decyzje. To o tych patelniach napisałam z przymrużeniem oka...dla mnie póki palma jest w fazie wstępnego korzystania z korzyści zarobkowych jakie daję yt. Kto wie co nam jeszcze zaoferuje 😉

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bdnd napisał:

Właśnie każdy ma prawo wyboru. Ja znam wyłącznie osoby, które poddały się chemioterapii i żadnej z nich nie ma już na tym świecie. A nie były osoby z zaawansowanym stadium choroby. Ale nie twierdzę,że nie ma osób, którym taka terapia pomogła. Każdy podejmuje własne decyzje. To o tych patelniach napisałam z przymrużeniem oka...dla mnie póki palma jest w fazie wstępnego korzystania z korzyści zarobkowych jakie daję yt. Kto wie co nam jeszcze zaoferuje 😉

Znudzi się ludziom do tego czasu jak wiele internetowych osobowości. Myślę, że moze będzie bum na witariadzie a potem wróci do architektury czy czymkolwiek się tam zajmuje. Gdyby byla konsekwentna, rozwijała się a nie pierdzielila jedno i to samo to moim zdaniem lepiej by na tym wyszła jak twórca. Jak zaczyna się tworzyć grupka wzajemnej adoracji z szeregiem przydupasów to skończy jak druga Aga (tyle że w miejsce papai wstawi się steka) a szkoda bo głupia nie jest i moim zdaniem ma trochę charyzmy.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znudzi się ludziom do tego czasu jak wiele internetowych osobowości. Myślę, że moze będzie bum na witariadzie a potem wróci do architektury czy czymkolwiek się tam zajmuje. Gdyby byla konsekwentna, rozwijała się a nie pierdzielila jedno i to samo to moim zdaniem lepiej by na tym wyszła jak twórca. Jak zaczyna się tworzyć grupka wzajemnej adoracji z szeregiem przydupasów to skończy jak druga Aga (tyle że w miejsce papai wstawi się steka) a szkoda bo głupia nie jest i moim zdaniem ma trochę charyzmy.

Zdziwiabys sie, ilu jest na swiecie takich nieborakow ktorzy wierza w brednie wizjonerow typu Palma. Oni zawsze beda wierzyc i im sie nie znudzi. A nawet gdyby im sie znudzilo, to zawsze znajdzie sie kolejna partia nowych naiwniakow. Wielu jest tez twardoglowych ktorzy kazda, nawet najbardziej logiczna i rozdadna kontre pod adresem swojej idolki beda uznawali za zwykla probe stlamszenia jedynej osoby ktora 'nie boi sie powiedziec prawdy'. 

Gość Gość

Mogłaby miec fajne grono zdrowo myślących ludzi ale.po co? Wtedy nie byłaby guru i nie byłaby naj..  narcystyczna osobowość nie znosi krytyki- mimo, że mówi że znosi. 

Gość 848292

Ten watek przywrocil mi w wiare ludzi, ze mozna przede wszystkim dyskutowac na poziomie i mamy grono fajnie samodzielnie myslacych babek.

Gość Dorka

ktos pisal o grupie ex- weganie gdzie palma wiedzie prym...i ja dolaczylam wczoraj do tej grupy i to jak oni sie pastwia nad ta aga to jest przerazajace.... jeden chlopak w dyskusji chcac byc zabawnym w odpowiedzi na jakis tekst o adze napisal: “ aga, moze czas sie zabic. Just saying.”’ Myslalam, ze sa jakies granice przyzwoitosci, myslicie ze ktos usunal tego chlopaka albo skomentowal? nie, oni sa tacy sami jak frutarianie, utwierdzaja sie w swojej zajebistosci...

Gość Gość

Jako Polacy nie mamy chyba przyzwoitości w krytykowaniu lub narzucaniu ludziom poglądów. Życzę Adze wszystkiego najlepszego, ale Ona sama na siebie tego bata ukręciła. Kto pokazuje najintymniejsze chwile swojego życia? Czy te pieniądze są tego warte? Palma głośno wypowiada to i czasem bardzo wulgarnie, co wiele osób myśli. Aczkolwiek Palma skupia raczej dorosłych ludzi, to Aga niszczy życie nastolatkom, które bezmyślnie ją naśladują. Dorosły wie, że nie da się stosować monotonnej diety na dłuższą metę, dzieci będą na sobie experymentować do utraty zdrowia. Nie wiem co jest gorsze? Obie są bardzo aroganckie. Wszyscy, no prawie wszyscy ci youtuberzy po jakimś czasie zaczynają być bezczelni i niejednokrotnie zakłamani. Nie byłoby kafeterii jakby tak nie było. 

Gość Dorka

Jasne, tez sie z tym zgadzam, ze dzielac sie publicznie kazdym aspektem swojego zycia trzeba sie liczyc z tym ze ludzie beda roznie reagowac...tylko sa jakies granice, na innych watkach to czesto jest rynsztok. Tutaj dla odmiany jest zachowana kultura wypowiedzi. Co do AiA jej zycie jest mocno kontrowersyjne, upierdzielila sobie w glowie jednen koncept na zycie za ktore pojdzie sie zginac. A kwestia jej followersow jednej i drugiej grupy to sa zradykalizowane umysly, dla ktorych w wiekszosci wszystko jest biale albo czarne. Zero kolorow pomiedzy... 

Gość 367272

Druga sprawa to odroznienie czym jest hejt a czym konstruktywna krytyka. Grzeczne zapytanie albo wlasnie konstruktywna krytyka jest ubierana w hejt... juz nie mozna sie z kims nie zgodzic. I to jest problem youtuberek, stad ludzie sie wkurzaja bo robi sie z ich ...i. Aga in America pokazala swoj porod, opowiada o siostrze, chorobach i w szczegolonsoci o swoim guzie a  pozniej magicznie zamilkla jak ludzie pytali sie czy glodowka pomogla? A nie sorry ona odpowiedziala, ze to jest jej sprawa i prosze to uszanowac. Traktuje swoje widzki jak wscibskie sasiadki, ktore wchodza w jej zycie z butami.... one chca wiedziec bo sie z nia utozsamily, zwiazaly itp. Zero konsekwencji w swoim postepowaniu. Jak chcesz zeby ktos uszanowal Twoje zycie to zrob te filmy prywatne a nie publiczne.... kiedys jakas youtuberka tlumaczyla ze kasuje niewygodne komentarze, bo ona decyduje kogo zaprasza do swojego domu... buahaha idac jej logika to drzwi do jej domu sa wiecznie otwarte i kazdy moze tam zajrzec, jak kanal funkcjonuje jako publiczny. Sorry, wiem ze to watek o palmie ale mi sie ulalo emocjonalnie 🥴

Gość agaa
2 godziny temu, Gość 367272 napisał:

Zero konsekwencji w swoim postepowaniu

To domena AiA. Plastik jest zly, ale wsadzila sobie implanty z syntetycznej siatki. Badania sa zle, ale sama lata je robic i w LFS wierzy. April zwija sie z bolu ucha 3 dni na podlodze, ale ona z zapadnietym plucem biegnie do szpitala. Lekarze sa zli, ale to oni w labie zrobili Owena. Itd...

Ogolnie AiA to zero logiki i brak konsekwencji.

A Palma ma podobnie, w cztery oczy lagodna jak baranek, jak sama gada do kamery to wyzywa od de_bili (filapek), ytb robi dla idei, ale z wlaczonymi reklamami, natura przede wszystkim, ale ze zdobyczy techniki korzysta, wszystko splywa po niej jak po kaczce, ale komentarze wywala, nazywa siebie architektem, ale studiow nie skonczyla, ma w ogóle uprawnienia?

Nie ogladam AiA i Palmy tez nie, wystarczy mi zagladanie tutaj, aby wiedziec co obie bredza, Wam tez polecam, przerwa w oglądaniu obu indywiduow daje pozytywny dystans, bo mimochodem mozna uzaleznic sie od jednej i drugiej, co sama przez chwile mialam...

Milego dnia 🙂

Gość 367267

Rowniez, milego 🐣sama sie wkurzam na siebie, ze plodze tu wywody zamiast odpuscic ale zastanawialam sie czy jestem osamotniona w swoich odczuciach, czy sa inni ktorzy podobie to postrzegaja. Nie potrzebuje za wszelka cene potwierdzenia, raczej bylam gotowa skonfrontowac swoj swiatopoglad. W tym wszystkim mnie najbardziej zastanawial tlum slepa podarzajacy za tymi bredniami. Ogladam od czasu do czasu jedna i druga bo mam troche zboczenie zawodowe aby analizowac ludzkie zachowania. Mimo wszystko to prawda czas na przerwe od tych bzdur...

Gość Bdnd

Też byłam przez chwilę z ciekawości w tej grupie ex-weganie dla mnie jej poziom tam to totalne dno i żenada. Ludziom jad się po prostu ulewa. I też są zaślepieni przez ideologię. Palma mówi,że weganie to kopiarki, a co robią jej "wyznawcy"? Taki keksu np.? Czy inni na jej grupach? No właśnie. Ale to już jest fajne. Jak też ludzie bardzo szukają swojego guru, który potem im przyklaśnie, pochwali. Oni chyba czują się wyjątkowo, są przecież mądrzejsi od reszty...

Gość Sara
6 minut temu, Gość Bdnd napisał:

Też byłam przez chwilę z ciekawości w tej grupie ex-weganie dla mnie jej poziom tam to totalne dno i żenada. Ludziom jad się po prostu ulewa. I też są zaślepieni przez ideologię. Palma mówi,że weganie to kopiarki, a co robią jej "wyznawcy"? Taki keksu np.? Czy inni na jej grupach? No właśnie. Ale to już jest fajne. Jak też ludzie bardzo szukają swojego guru, który potem im przyklaśnie, pochwali. Oni chyba czują się wyjątkowo, są przecież mądrzejsi od reszty...

Tak... namaszczeni przez krolowa palm, ktora im wyznacza kierunek myslenia. To, ze Ci ludzie tego nie widza, to jest smutne. Zero samodzielnosci... 

Gość agaa
47 minut temu, Gość Sara napisał:

To, ze Ci ludzie tego nie widza, to jest smutne. Zero samodzielnosci... 

wiekszosc ludzi lubi byc sterowana, miec przewodnika i jak owce czy inne barany isc za kims, bo nie musza ponosic odpowiedzialnosci, w razie problemów maja na kogo zwalic wine - to byl jej/jego pomysl, ja tylko stalam i sluchalam/przygladalam sie etc...

od czasu 'chleba i igrzysk' nic sie nie zmienilo, tluszcza lubi jak dreczony/sztorcowany/grillowany)jest inny czlowiek, wielkie ufff to nie ja jestem pod pregierzem, kiedys impreza byla w koloseum, pozniej przy stosie/szubiennicy/gilotynie, a dzis w internetach, jeszcze lepiej niz kiedys, bo gnebiona osoba jest odczlowieczona (nie stoi sie z nia twarza w twarz) i ma sie zludne poczucie anonimowosci... i przyklaskiwanie przykrym rzeczom, wspolczesne nekanie w 'bialych rekawiczkach'...

smutne to, ze nic nie cieszy bardziej jak krzywda blizniego

Gość Bdnd

Tak,dokładnie. Często mam wrażenie,że jeden drugiego najchętniej utopiłby w łyżce wody. Ile zapalczywości i nienawiści siedzi w ludziach to czasami aż strach obserwować. 

Gość Gosc

Fajnie się drwi ludzi z dyplomami. Tyle, ze jak.sie jest architektem bez uprawnień to niestety trzeba znaleźć kogoś kto ma.uprawnienia,.zapłacić mu żeby podstemplowal nasz projekt. Z tego co.wiem Palma (sama.to mówiła w filmikach) sama.ich nie ma i korzysta niestety z ciężkiej pracy kolegów. No chyba, ze zrobila uprawnienia. To jak prawnik bez aplikacji- może w szkołach wosu uczyć albo kserowac papiery w sądzie. No to jak: dyplom jeste potrzebny czy Nie? Znaczy liczy się, że nie mój więc już nie jestem frajer,  ale ten od kogo pożyczam to ... mimo, ze z niego korzystam 😣

Gość franka

Tak patrzę na tego Keksa o którym ktoś tu wspomniał... masakra to jakby kopia Palmy, te same poglądy , te same argumenty, ten sam chaotyczny styl wypowiedzi... komentuje filmy ONS i AIA albo opowiada o diecie carni i używa tych samych sformułowań, na te same aspekty zwraca uwagę. On szuka u niej poklasku, czy o co chodzi? 

16 minut temu, Gość franka napisał:

Tak patrzę na tego Keksa o którym ktoś tu wspomniał... masakra to jakby kopia Palmy, te same poglądy , te same argumenty, ten sam chaotyczny styl wypowiedzi... komentuje filmy ONS i AIA albo opowiada o diecie carni i używa tych samych sformułowań, na te same aspekty zwraca uwagę. On szuka u niej poklasku, czy o co chodzi? 

ten keksu to jakiś ... i prostak, palma przy nim jest zajebista

Gość Gość

Keksu jest bardzo dziwny, w pogadance z palma sprzed kilku tyg bredzil, zachwycal sie mlm'ami, coś o strasznych pie,rdach nudził, daremny czlowiek, bardzo sie staral przypodobac palmie, nudziarz i xero palmy

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.