Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość lol napisał:

Za to Adze nawet taki nos nie jest potrzebny do straszenia wygladem...

Aga to swoją drogą... wygląda jak zasuszona mumia. Mogłyby grać jakieś siostry w horrorze. To by im wyszło na lepsze niż gadanie o jedzeniu. Jak będą kręcić Polish Horror Story. To już mają babę jagę i człowieko-patyczka.

Gość agasssus

To, że jej pomogła mięsna dieta, to nie znaczy, że to jest najlepsza i najzdrowsza dieta. Być może jest to najlepsza dieta dla osób chorych (jelita). Osoba zdrowa może jeść wszystko. Po prostu trzeba obserwować reakcje własnego ciała...zamiast słuchać ekspertów.

Gość Rew
1 godzinę temu, Gość K... napisał:

Niestety ,ortodoksyjni i niedouczoni. Oni nie mają bladego pojęcia np.o wycinaniu lasów  w  Tajlandii  gdzie ginie fauna i flora. Nie wiedzą,  że owoców naturalnie  rosnących,  nadających się  do spożycia  jest tak znikoma ilość , że jedzą  rowniez chemię .

👏👏

Gość test

Aga:
frutarianizm to najlepsza dieta na świecie
wyglądam świetnie
jestem najmądrzejsza
znam się na wszystkim
hejterzy mnie atakują
chwalcie mnie

Palma:
jestem na karniworze, póki co ta dieta na mnie działa, jak się okaże, że nie to zrezygnuje
nie wyglądam dobrze, jestem za chuda, jestem chora, mam hasimoto
jestem ...em ;)
nie znam się, sprawdzajcie mnie, wytykajcie gdzie się mylę, myślcie samodzielnie
nie ma hejtu, ludzie rzy'gają emocjami
nie zgadzajcie się ze mną, bo jak macie inną opinię to kige sie od Was czegoś nauczyć

Gość antypalma

ta Palma jest nienormalna, wegetarianzim jest zdrowy i prostu jajko i jogrut daje wystarczająco witamin w połączeniu z białkowym jedzeniem jak soczewica i strączki daje ci tyle ile potrzeba. weganizm jest okej ale musisz brac suplementy i tego nie przeskoczysz, nieweganie też biorą suplementy typu magnez czy żelazo, więc można to pogodzić. poza tym mięso w dzisiejszych czasach to trucizna chyba, że łowisz sobie rybkę gdzieś w alpach w strumyku czy łapiesz jakąś sarnę na Syberii .to co mięso co mamy dostępne to hormony, antybiotyki, syntetyczne pasze plus niewyobrażalne tortury dla zwierząt. za to Aga zaszła trochę za daleko i przez brak subplementacji, strączków może się rozchorować, ale ta Palma też nie wygląda ani zdrowo ani nie gada mądrze.

Gość antypalma

palma to taka typowy autorytet dla karyny czy grażyny, Aga odleciała za daleko jak ufooo w kosmos, była kiedyś wegetarianką czy normalną weganka ze strączkami czy witaminami, jak chcecie normalnych wegan to zobaczcie sobie Unnatural Vegan czy przepisy z Cheap Lazy Vegan

Gość taka jednaaa

henya mania też kiedyś miałą problemy z jelitami bo jadła "za zdrowo" - miałą ortoreksje i zbyt duża ilość błonnika powodowałą rozrost bakterii i okropne problemy z trawieniem. teraz je mniej błonnika co podkreśla bardzo często, że je raz dziennie produkty ubogo błonnikowe czy fastfooda

Gość taka jednaaa

z innej beczki to aga ma w sumie duże szczęście, że te jej dzieci są jako tako zdrowe, bo takie przypadki niesuplementowanego weganizmu to się czasami kończą śmiercią takich dzieci.

Gość Gość
31 minut temu, Gość antypalma napisał:

palma to taka typowy autorytet dla karyny czy grażyny, Aga odleciała za daleko jak ufooo w kosmos, była kiedyś wegetarianką czy normalną weganka ze strączkami czy witaminami, jak chcecie normalnych wegan to zobaczcie sobie Unnatural Vegan czy przepisy z Cheap Lazy Vegan

A od kiedy youtuberki to autorytety? Swojego rozumu nie masz? Przynajmniej z Palmą da się fajnie porozmawiać, z innymi veganami youtuberami nie. 

Gość Gość

palma to taka ultra-karyna ew. grażyna

Gość Alt

Palma jako pierwsza na polskim youtubie (poza dietetykami klinicznymi i ludźmi z branży jak Wierzbicka, Undra, Ostręga, Ihnatowicz, Mauricz, etc) wyśmiała nabożne podejście do diety roślinnej. Póki co nikt z entuzjastów #żrętrawę nie odpowiedział na jej argumenty o kwasy omega3, przewagę prozapalnych omega6, cholesterol, brak wit A w formie retinolu. Wszyscy jak id'ioci przyczepiają się do formy, słów. NIKT nie wypowiedział się na argumenty. Po prostu wegańska żenuła i żal.

Gość Gosciowa

Nie znałam dziewczyny i weszłam z ciekawości.

Jest to ciekawy punkt widzenia, mocno inny od wszechobecnego weganizmu, choć nie podoba mi się, żepokazuje swoją dietę jako rozwiązanie dobre dla wszystkich.

To daje obraz kolejnego ekstremum, i odbiera wiarygodność, obawiam się, że nie ma jednej, uniwersalnej najlepszej diety.

Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosciowa napisał:

choć nie podoba mi się, żepokazuje swoją dietę jako rozwiązanie dobre dla wszystkich.

gdzie to powiedziała?
przecież Palma z cały czas podkreśla (tak, prześmiewczo i z sarkazmem), że mięso powoduje raka (wg WHO, która jeszcze niedawno zalecała margaryny i oleje roślinne), mało tego mówi, że jak pogorszy się jej zdrowie to zrezygnuje z mięsa, jak ktos jej pokaże, że szpinak jest lepszy na niedoczynność tarczycy to zacznie jeść szpinak, a rzuci mięso, jaja, mleko

Gość Niala

Nie przepadam za Aga i jej filozofia życia ale ta Palma to jakaś totalna porażka. Ogromna hipokrytka, arogancka, niekulturalna, agresywna i totalnie negatywna. Do tego nawet kszty wiedzy merytorycznej. Można w kilka minut znaleźć na jej pożal się Boże blogu totalne sprzeczności albo niestworzone farmazony. Poniża ludzi nawet swoich widzów i jest strasznie odpychająca. Nic dziwnego ze wyjechała z kraju bo z pewnością nie miała wcale znajomych. Jej nie da się lubić. Jest toksyczna i męcząca. 

Gość Adam

Palma robi z siebie taka do przodu, mówi ze Polacy są tacy i owacy a sama idealnie reprezentuje te wszystkie wady: jest wredna, zawistna, obraza swoich rodaków s ra jac do własnego gniazda i zieje nienawiścią do tych którzy mysla bądź robia inaczej niż ona. 

Gość XxxxXbs

Wredny babiszon z męska twarzą i wielkim nochalem. Ona jest w ogóle kobieta czy zmieniła plec? 

Gość Gość

Narzekacie na wygląd i język, haha :)
Zero argumentów przeciwko temu co mówi, nie dziwne, że Palma robi sobie bekę z bezmózgów :)

Gość What
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Narzekacie na wygląd i język, haha :)
Zero argumentów przeciwko temu co mówi, nie dziwne, że Palma robi sobie bekę z bezmózgów :)

Na jaki qrwa język? 

Gość Palma próbuje

Palma próbuje wybić się na popularności innych youtuberow szkoda tylko ze w tak prymitywny sposób obrażając ich tylko z tego powodu ze mysla i postępują inaczej niż ona. 

Gość Olga

Najlepsza z niej pani archi- psycholog „socjopata, psychopata, narcyz to wszystko to samo” muahahah cóż za imponująca wiedza 

Gość Pomaranczowa

3 minuty temu, Gość Olga napisał:

Najlepsza z niej pani archi- psycholog „socjopata, psychopata, narcyz to wszystko to samo” muahahah cóż za imponująca wiedza 

To samo pierdzielila jak wyleczyła depresje. Przeczytała horoskop i jej przeszło 

Gość Gość
4 minuty temu, Gość What napisał:

Na jaki qrwa język? 

Ze niemiło mówi (deb'il, gł'upi, sr'aka, gó'wno), że ośmiesza, że dosadnie się wypowiada, a nie 'ą ę' i bułka przez bibułkę.
Na to du'rni ludzie narzekają i do tego się przyczepiają hehe :)

Nie do tego CO mówi, tylko JAK wygląda i JAK mówi, Nie, żebym się spodziewała myslących osób na forum kafeterii, ale kurcze tutaj tumanów naprawde jest więcej niż tych co uzywaja mózgu ;)

Gość Kaziu

Czasem się zastanawiam czy ona jest normalna. Po kilku minutach filmu miałem dość i nie mam zamiaru więcej oglądać bo takiej potłuczonej łaski dawno nie widziałem 

Gość Alga
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ze niemiło mówi (deb'il, gł'upi, sr'aka, gó'wno), że ośmiesza, że dosadnie się wypowiada, a nie 'ą ę' i bułka przez bibułkę.
Na to du'rni ludzie narzekają i do tego się przyczepiają hehe :)

Nie do tego CO mówi, tylko JAK wygląda i JAK mówi, Nie, żebym się spodziewała myslących osób na forum kafeterii, ale kurcze tutaj tumanów naprawde jest więcej niż tych co uzywaja mózgu ;)

Pewnie sama jesteś palma i teraz się bronisz na forum. Bo język masz taki sam, jesteś agresywna i brak ci kultury osobistej. 

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Alga napisał:

Pewnie sama jesteś palma i teraz się bronisz na forum. Bo język masz taki sam, jesteś agresywna i brak ci kultury osobistej. 

Masz urojenia :)
Nie znam człowieka i nie zgadzam się w wielu sprawach, ale lubię ferment jaki robi w wegańskim światku :)
Jak się ludzie wiją i zżymają i najeżdżają jak laska wygląda, a nie odnoszą się do tego co mówi.
Śmieszy mnie to, tak samo jak fanatyzm religijny :)
Ideologiczni veganie mają tak samo zryte berety jak zdewociałe mohery i isl'amiści :P
I nie jestem na diecie mięsej, jem wszystko, a heheszki palmy mnie śmieszą i mam ubaw :)

Gość Gosciowa
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Masz urojenia 🙂
Nie znam człowieka i nie zgadzam się w wielu sprawach, ale lubię ferment jaki robi w wegańskim światku 🙂
Jak się ludzie wiją i zżymają i najeżdżają jak laska wygląda, a nie odnoszą się do tego co mówi.
Śmieszy mnie to, tak samo jak fanatyzm religijny 🙂
Ideologiczni veganie mają tak samo zryte berety jak zdewociałe mohery i isl'amiści 😛
I nie jestem na diecie mięsej, jem wszystko, a heheszki palmy mnie śmieszą i mam ubaw 🙂

True, ja tez sie nie opowiadam za zadna ze stron, jem i mieso i warzywa, ale to dobra przeciwwaga dla wszystkich psycholi ktorzy sie rzucali z komentarzami jak ktos sie osmielil gdzies przyznac ze kurczaka czasem spożywa:)

Gość Gość

Przez tę kichawę powinna nazwać kanał Kulfon pod palmami haha chyba od kłamania na taką kolbę 😄 

Gość ciekawska
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przez tę kichawę powinna nazwać kanał Kulfon pod palmami haha chyba od kłamania na taką kolbę 😄 

w którym fragmencie kłamie?

Gość XD LOL
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Lepsze komentarze pisałam jako 12latka. Nie musisz lubić Palmy i tym bardziej jej popierać, ale to takie żenujące trochę.

Albo zrób coś z tą agresją. Jak to mówią głodny nie jesteś sobą, zjedz coś może np. boczek albo mandarynkę (co kto lubi)

Gość Alia

Ja też lubię Palme, za ten ferment co sieje u roslinorzercow;) I z utęsknieniem czekam na kogoś kto wreszcie odpowie jej na te zarzuty, które stawia. Jak na razie to ludzie potrafią tylko skrytykować jej wygląd i sposób mówienia:p 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.