Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Zielona pieczarka

Pod Palmami

Polecane posty

Gość Gosc
13 minut temu, Gość gosc napisał:

Palma teraz w co 2 komentarzu pisze "ty klamczucho". Laska ma tupet i idzie po trupach do celu. Psy szczekaja, a karawana jedzie dalej, bedzie klamala do upadlego. Nie ma sensu pytac sie ja o studia, bo i tak prawdy nie powie. Najlepiej odsubowac i nie ogladac, tylko w ten sposob mozna jej utrzec nosa.

Nazywajac wszystkich klamczuchami ona sobie przygotowuje grunt - czyta kafe i wie, ze pocisk z zarzutem o klamstwo leci w jej strone. A jak doleci to wtedy powie, ze mowila ze wszyscy klamia a zarzucaja jej bo lustro.

Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Judyta chyba pracuje w Texasie.

Chyba? Jako kto? Choć w sumie no tak Bycie NAGANIACZEM to też praca, i  tylko taką funkcje spełniają ich media spolecznosciowe jak i kanały. Funkcję naganiania kolejnych aktywistów pod przykrywka pomagania. 

Poczytajcie sobie o aktywistach karnivor, o Jordanie Petersonie. Ale artykuły po angielsku to wam sie ułoży wszystko w calosc. 

Na calym swiecie sa werbowane grupy przez FB głównie sposród mlodych ludzi, ale nie tylko są już przypadki kiedy wymknęlo im sie to spod kontroli. Werbuja głównie studentów. 

Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak się składa, że nie mam powodu, by ,,sra/ć po nogawkach,,. A tak na marginesie - imię Katarzyna mi się nie podoba. Zmieniłabym na Olga. Pozdrawiam

napisałaś nie MAM pwodu, powinęła ci się noga w konspiracji. Wiedz, że stwierdzę fakt na twoim kanale a jeśli mnie zablokujesz po raz ęty to stwierdzę ten fakt na innym kanale proste. 

Gość Gość

Jakaś matka jej napisała żeby się odbierdoliła od dzieci Agi, od niej i dzieci Agi bo sama nie jest matką i się nie zna. A Pani-Kasia-Facet na to "Lekarzowi też powiesz żeby cię nie leczył skoro nie miał raka?" Rozumiecie jej mniemanie o sobie? Porównuje się z lekarzem? Moim zdaniem to ona straciła kontakt z bazą już kompletnie. Naczytała się pseudo-psychologicznych poradników z przeceny i jest ekspertką nawet od wychowywania dzieci

Gość Mskekek

Palma nie ma uprawnien blokuje wszystko nie odp na komentarze.

Gość gość

ej co keksu odpier o co chodzi   z tym nagraniem telefonicznym co teraz wrzucił?

Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

ej co keksu odpier o co chodzi   z tym nagraniem telefonicznym co teraz wrzucił?

Dostal cykora, bo za duzo ludzie cisna o wyjasnienie tej Marceliny i teraz moze wyjsc, co mialo pozostac w ukryciu?

Gość gość

Po co on nagrał filmik gdzie pokazuje komentarze ludzi? Czy to nie jest próba że teraz będzie grał ofiarę i się boi (kogoś, czegoś) ? Może taką taktykę przybrał? Przecież nie on w tej historii jest ofiarą, o co chodzi?

12 minut temu, Gość gość napisał:

ustawka jakaś... jak dla mnie to nie brzmiało autentycznie. i o co właściwie chodzi w śledztwie skoro koniec końców kleksu niczego nie wyjaśnił?

Gość Alex

Po co on nagrał filmik gdzie pokazuje komentarze ludzi? Czy to nie jest próba że teraz będzie grał ofiarę i się boi (kogoś, czegoś) ? Może taką taktykę przybrał? Przecież nie on w tej historii jest ofiarą, o co chodzi?

Zabral sie za cos, co go przeroslo. A te zbieranie negatywnych komentow mialo wzbudzic zal i wspolczucie jego widzow.

Chyba jest w tej historii Mareliny cos wiecej, ze on tak reaguje juz na maxa... Strach go oblecial???

Gość gość

Ktoś napisał że IP  tej Marceliny podobno ze Szczecina ? 

Gość keksu

Ktoś napisał że IP  tej Marceliny podobno ze Szczecina ? 

am to powiedzial w filmie :)

Gość Gosc
Przed chwilą, walkingdead napisał:

ustawka jakaś... jak dla mnie to nie brzmiało autentycznie. i o co właściwie chodzi w śledztwie skoro koniec końców kleksu niczego nie wyjaśnił?

Obarcza Klapka

Gość aaaaaaaa
5 minut temu, Gość keksu napisał:

am to powiedzial w filmie 🙂

dzięki bo nie chce mi się oglądac tych filmów. Czyli kieruje podejrzenia na plame czy bardziej na klapka?

Gość gość
3 minuty temu, walkingdead napisał:

sugeruje ale twardych dowodów nie przedstawił... 

klapek mieszka w małopolsce w szczecinie to wiadomo kto mieszka 😉

Gość Xndj
8 minut temu, Gość keksu napisał:

am to powiedzial w filmie 🙂

W ktorej minucie ?

Gość Gość

Poziom żenady już przekroczył granicę zdrowego rozsądku. 

Chciałabym chyba aby oni wszyscy znikneli z youtuba. Dramy dramami ale już chyba wolałabym pójść na nocny seans korony królów niż dalej się w tym nabrać.

Gość :D:D:D
4 minuty temu, Gość Xndj napisał:

W ktorej minucie ?

8:35

Tam bylo takie powiazania, ktos napisal, potem ktos inny, kontakty, ktos z yt spradzal make itd. Ja pierrrrdole... 

Ale i tak sie zaoral sam. bo pisal, ze on wszystko sprawdzil a okazuje sie ze jego pani doktor z filmu co stawiala diagnoze nie zostala sprawdzaona 

Gość Dmkd
7 minut temu, Gość :D:D:D napisał:

Tam bylo takie powiazania, ktos napisal, potem ktos inny, kontakty, ktos z yt spradzal make itd. Ja pierrrrdole... 

Ale i tak sie zaoral sam. bo pisal, ze on wszystko sprawdzil a okazuje sie ze jego pani doktor z filmu co stawiala diagnoze nie zostala sprawdzaona 

A kto to jest ?

Gość gość
6 minut temu, Gość :D:D:D napisał:

no jakieś powiązania brygida jakaś której ip wskazuje na szczecin jakaś Martyna uj wie o co chodzi, ale wydaję mi się że jest to prawdopodobne że jego koleżanka wiertrzyla w nim naiwniaka i postanowiła to wykorzystać

Gość gość
11 minut temu, Gość :D:D:D napisał:

no jakieś powiązania brygida jakaś której ip wskazuje na szczecin jakaś Martyna uj wie o co chodzi, ale wydaję mi się że jest to prawdopodobne że jego koleżanka wiertrzyla w nim naiwniaka i postanowiła to wykorzystać

Gość Gość
18 minut temu, Gość Alex napisał:

Zabral sie za cos, co go przeroslo. A te zbieranie negatywnych komentow mialo wzbudzic zal i wspolczucie jego widzow.

Chyba jest w tej historii Mareliny cos wiecej, ze on tak reaguje juz na maxa... Strach go oblecial???

Trudno jest się pogodzić z tym co się stało, bo marzenia o kanale i ,,karierze,, póki co legły w gruzach. Gdy dowiedział się, że to ściema powinien od razu iść z tym na policję. Ja bym nie odpuściła, choć mogłyby i mnie spotkać konsekwencje prawne. On nie dojdzie do tego kto podszył się pod te osoby. Nie ma co gdybać i sugerować komuś winę. A my nie jesteśmy od tego, by pod filmem ferować wyroki. Po raz kolejny popełnił błąd publikując te dzisiejsze filmy. Od tego nie jest Youtube,  tylko odpowiednie instytucje. 

19 minut temu, Gość Dmkd napisał:

A kto to jest ?

ta psycholozka z wietnamu co miesza w afryce czy gdzies tam 

Ale go tam miazdza w komenatzrach. dowody na jego klamstwa 

Gość gość

Keks niczego się nie nauczył a niedawno przepraszał Agę. Palma mu może kazała nagrać materiał gdzie sugeruje że klapek stoi za Marceliną żeby wszyscy odwrócili uwagę od niego i Palmy 

Gość Libertine
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak się składa, że nie mam powodu, by ,,sra/ć po nogawkach,,. A tak na marginesie - imię Katarzyna mi się nie podoba. Zmieniłabym na Olga. Pozdrawiam

MAM? - PALMA EXPOSED 🤣 wiedziałam, że tutaj grasujesz a upewniłam się, gdy próbowałaś w charakterystyczny dla ciebie sposób manipulować i odwracać uwagę, wyśmiać moje spostrzeżenie. Pomóż teraz swojemu koledze bo jakieś załamanie przechodzi a nie swojego Keksa zostawiasz na brzegu. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.