Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 kasia

Beata M ogladacie ?

Polecane posty

Go艣膰 kasia

ta ma dopiero dom szanele i inne duperele a wy stara syfiasta szusz przezywacie 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nagra艂a film jak wygl膮da膰 z klas膮 nie wydaj膮c fortuny, a z ty艂u LV, Gucci i Chanel...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

艢wietna babka, nie przeprasza za to 偶e ja sta膰 na wiele jak np. Misspkproject. Prawdziwa聽kobieta z klas膮. Uwielbiam j膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dope艂nienie szusz, fortisimy, vlogloli i ca艂ej reszty durnoty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jebd

Co艣 mi 艣mierdzi w jej vlogach - nie pracuje od paru lat samamowila聽ak偶e nie wierze w te chanele ;) na gucci za 4k mo偶e sobie wi臋kszo艣膰 pozwoli膰 ;)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 W temacie

Natrafi艂am na kana艂 Beaty przypadkiem,podpatruj膮c hole z wyprzeda偶y w zarze i od tamtego czasu sporadycznie zagl膮dam na ten kana艂.Babka wydaje si臋 przyst臋pna tj naturalna i nie zadziera (jeszcze)nosa.chloe i wspomniane szabelk臋 pojawi艂y si臋 odk膮d skoczy艂a jej ogl膮dalno艣膰,zwyczajnie zarabia na tym i jak wida膰 niezle jej idzie,ogl膮dajcie i dajcie kas臋 na kolejna chloe do kolekcji 馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Grazynka
1 godzin臋 temu, Go艣膰 W temacie napisa艂:

Natrafi艂am na kana艂 Beaty przypadkiem,podpatruj膮c hole z wyprzeda偶y w zarze i od tamtego czasu sporadycznie zagl膮dam na ten kana艂.Babka wydaje si臋 przyst臋pna tj naturalna i nie zadziera (jeszcze)nosa.chloe i wspomniane szabelk臋 pojawi艂y si臋 odk膮d skoczy艂a jej ogl膮dalno艣膰,zwyczajnie zarabia na tym i jak wida膰 niezle jej idzie,ogl膮dajcie i dajcie kas臋 na kolejna chloe do kolekcji 馃榾

w jednosci sila.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Co ty za bzdury wypisujesz, z taka ogl膮dalno艣ci膮?!聽na takie rzeczy sta膰 ja od dawna. Id膮c twoim tokiem rozumowania Miszmaszowa powinna mie膰 Hermesa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Majka

艢wietna babka i jedna z niewielu, kt贸rym 偶ycz臋 milion ogl膮daj膮cych. Jest elegancka, zadbana, ma pi臋kny dom urz膮dzony ze smakiem i naturalnie przedstawia to co ma, bez spiny i wyrzut贸w, 偶e kupi艂a c贸rci kieck臋 za 300 zeta. Ma i sta膰 to kupi艂a. Uwielbiam jej filmiki, inspiruje i tym co ma w domu i ciuchami, w ko艅cu kto艣 kto nie robi z twarzy masakracji botoksowo-kwasowej, kto艣 kto nie m臋czy si臋 nagrywaniem vloga i robi co艣 z pasj膮. Kibicuj臋 Beatce mocno!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Babka jak wszystkie na jutubie, do tego ostro zakompleksiona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ALE
3 godziny temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Babka jak wszystkie na jutubie, do tego ostro zakompleksiona.

Dlaczego uwa偶asz, 偶e jest zakompleksiona?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ehh

mi si臋 ona z olfaktoria strasznie kojarzy, tak偶e nieeeee

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Sympatyczna i mi艂a dziewczyna... ale... 艣miesz膮 mnie troche te haule pani ktorej聽g艂贸wnym zaj臋ciem jest wychowywanie 3 dzieci w domu daleko od miasta... youtube i instagram to聽chyba聽jedyne miejsca poza marketem i okazjonalnym fryzjerem聽gdzie mozna pochwali膰 sie tymi precyzyjnie zestawianym聽stylizacjami...聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Trew

Jest w niej co艣 odpychaj膮cego. Ale chcia艂abym kupi膰 bez wyrzut贸w czapk臋 majdanowej i kopa膰 ogr贸dek聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
9 godzin temu, Go艣膰 ehh napisa艂:

mi si臋 ona z olfaktoria strasznie kojarzy, tak偶e nieeeee

Taaa jasne, olfa g艂upi pustak udaj膮cy ze na faceta, kas臋. Ona nie musi niczego udawa膰, ma m臋偶a, fajne dzieciaczki i nie podnieca si臋 zakupem torebki jak stonka wykopkami. Po prostu jak chce to kupuje i ju偶. Jest normalna i naturalna, tak偶e bardzo na tak.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
58 minut temu, Go艣膰 Trew napisa艂:

Jest w niej co艣 odpychaj膮cego

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hah
Dnia 10.02.2019 o 20:40, Go艣膰 Jebd napisa艂:

Co艣 mi 艣mierdzi w jej vlogach - nie pracuje od paru lat samamowila聽ak偶e nie wierze w te chanele ;) na gucci za 4k mo偶e sobie wi臋kszo艣膰 pozwoli膰 ;)聽

Haha, to nie wierz.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Uwielbiam, inspiruj膮ca z klas膮 babeczka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fanka Beatki

Te偶 jestem na tak, inspiruj膮ca fajna babka. Lepsza siedz膮ca w domu babka, ogarynaj膮ca dom, dzieci i zwierzaki jak jakie艣 pustostany nastawione tylko na konsumpcjonizm za kas臋 z Juciuba, robi膮ce sobie wszelkie mo偶liwe zabiegi na twarzy, 偶eby po czasie przerazi膰 si臋 w艂asnym odbiciem w lustrze. Fryzjer i paznokcie to 偶aden wstyd, dba o siebie, dba o ruch, o dom i dzieci i jest normalna, podczas gdy ta reszta pokemon贸w odp艂yne艂a ju偶 dawno w odrealniony 艣wiat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Brzydki ten pokemon, odpychaj膮cy..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lol
3 minuty temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Brzydki ten pokemon, odpychaj膮cy..

To nie patrz w lustro.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bo偶ena
19 godzin temu, Go艣膰 Fanka Beatki napisa艂:

Te偶 jestem na tak, inspiruj膮ca fajna babka. Lepsza siedz膮ca w domu babka, ogarynaj膮ca dom, dzieci i zwierzaki jak jakie艣 pustostany nastawione tylko na konsumpcjonizm za kas臋 z Juciuba, robi膮ce sobie wszelkie mo偶liwe zabiegi na twarzy, 偶eby po czasie przerazi膰 si臋 w艂asnym odbiciem w lustrze. Fryzjer i paznokcie to 偶aden wstyd, dba o siebie, dba o ruch, o dom i dzieci i jest normalna, podczas gdy ta reszta pokemon贸w odp艂yne艂a ju偶 dawno w odrealniony 艣wiat.

Mylisz si臋 Beatka jest jednym z tych pokemon贸w i mo偶e nie przera偶a siebie聽聽widz膮c w艂asne odbicie, ale innych napewno a konsumpcjonizm wida膰 jak na d艂oni.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tez fanka
2 godziny temu, Go艣膰 Bo偶ena napisa艂:

Mylisz si臋 Beatka jest jednym z tych pokemon贸w i mo偶e nie przera偶a siebie聽聽widz膮c w艂asne odbicie, ale innych napewno a konsumpcjonizm wida膰 jak na d艂oni.聽

A ty ile jeszcze b臋dziesz pisa膰 te bzdury o pokemonach pod r贸偶nymi nickami? Sama pewnie przerazasz聽innych.聽Sta膰 ja, to kupuje, nie b臋dzie si臋 samobiczowa膰, 偶eby jaki艣 przegryw na kafe przypadkiem nie posadzi艂 jej o konsumpcjonizm. Poza tym wida膰, ze g艂贸wnie ceni sobie warto艣ci rodzinne, a pieni膮dze s膮 mi艂ym dodatkiem do jej 偶ycia. Ale jak komu艣 zazdro艣膰 wszystko przes艂ania, to tego nie dostrze偶e.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 abi

Beatka jest bardzo pozytywn膮 babeczk膮 lubi臋 ogl膮da膰 jej vlogi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

nie oznacza reklam (mnostwo) ani wspolprac. Reszta lepsza niz u boogi czy szuszy. Duzo lepsza.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ela

Nie podoba mi si臋, 偶e pokazuje swoje dzieci. Kolejna, kt贸ra wszystko ma na sprzeda偶. Poza tym ma dopiero 35 lat, a wygl膮da jakby by艂a po 40.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ju偶 bez przesady, 偶e wygl膮da na 40-tk臋. Jest zadbana, ma figurk臋 jak panienka i to po 3 dzieci. Wejd藕 na kana艂y nieogar贸w z jednym dzieckiem lub drugim w drodze, bez statywu na suficie albo kadru samej g艂owy nie poka偶膮 t艂ustych ty艂k贸w. Beata nie zak艂amuje rzeczywisto艣ci, ma pieni膮dze i szcz臋艣cie wi臋c nie musi nic udowadnia膰. S膮 laski na YouTube kt贸re o 11ej wstaj膮 i p贸艂 dnia snuj膮 si臋 po domu w pi偶amie a zm臋czone jakby beton na budowie 12h miesza艂y 艂opat膮. Wi臋c negowanie spoko babki, z zadbanym domem, ogarni臋t膮 rodzin膮 i 偶yciem, to tylko jaki艣 tw贸j objaw niespe艂nienia w 偶ycia. S膮 lenie, pokemony, damessy z mniemaniem o sobie wi臋kszym jak kula ziemska i na takie mo偶na powiedzie膰 wszystko. Tu widz臋 zwyczajny b贸l d*u*p*y聽 偶e laska ma udane 偶ycie. Postaraj si臋 o takie a nie poprawiaj sobie humoru bredniami, 偶e wygl膮da na 40 lat....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Udane 偶ycie to we vlogach pokazuje - a jak jest w realu i ile os贸b jej w tej sielance pomaga to si臋 nigdy nie dowiemy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 abi
7 godzin temu, Go艣膰 Ela napisa艂:

Nie podoba mi si臋, 偶e pokazuje swoje dzieci. Kolejna, kt贸ra wszystko ma na sprzeda偶. Poza tym ma dopiero 35 lat, a wygl膮da jakby by艂a po 40.聽

i po co ten hejt?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
7 godzin temu, Go艣膰 Ela napisa艂:

Nie podoba mi si臋, 偶e pokazuje swoje dzieci. Kolejna, kt贸ra wszystko ma na sprzeda偶. Poza tym ma dopiero 35 lat, a wygl膮da jakby by艂a po 40.聽

Serio ma 35 lat?? 10 lat mniej ni偶 dziewczyny z Fortissima, a wygl膮da jak ich starsza siostra. Mo偶e przez to, 偶e jest taka wysuszona, niby szczup艂a ale zwiotcza艂a. Kinga z Forti te偶 jest bardzo szczup艂a ale ma mega j臋drne, m艂ode cia艂o, a Beata to taki wi贸r.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×