Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasia

Beata M ogladacie ?

Polecane posty

Gość kasia

ta ma dopiero dom szanele i inne duperele a wy stara syfiasta szusz przezywacie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nagrała film jak wyglądać z klasą nie wydając fortuny, a z tyłu LV, Gucci i Chanel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Świetna babka, nie przeprasza za to że ja stać na wiele jak np. Misspkproject. Prawdziwa kobieta z klasą. Uwielbiam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dopełnienie szusz, fortisimy, vlogloli i całej reszty durnoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebd

Coś mi śmierdzi w jej vlogach - nie pracuje od paru lat samamowila akże nie wierze w te chanele ;) na gucci za 4k może sobie większość pozwolić ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W temacie

Natrafiłam na kanał Beaty przypadkiem,podpatrując hole z wyprzedaży w zarze i od tamtego czasu sporadycznie zaglądam na ten kanał.Babka wydaje się przystępna tj naturalna i nie zadziera (jeszcze)nosa.chloe i wspomniane szabelkę pojawiły się odkąd skoczyła jej oglądalność,zwyczajnie zarabia na tym i jak widać niezle jej idzie,oglądajcie i dajcie kasę na kolejna chloe do kolekcji 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka
1 godzinę temu, Gość W temacie napisał:

Natrafiłam na kanał Beaty przypadkiem,podpatrując hole z wyprzedaży w zarze i od tamtego czasu sporadycznie zaglądam na ten kanał.Babka wydaje się przystępna tj naturalna i nie zadziera (jeszcze)nosa.chloe i wspomniane szabelkę pojawiły się odkąd skoczyła jej oglądalność,zwyczajnie zarabia na tym i jak widać niezle jej idzie,oglądajcie i dajcie kasę na kolejna chloe do kolekcji 😀

w jednosci sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co ty za bzdury wypisujesz, z taka oglądalnością?! na takie rzeczy stać ja od dawna. Idąc twoim tokiem rozumowania Miszmaszowa powinna mieć Hermesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Świetna babka i jedna z niewielu, którym życzę milion oglądających. Jest elegancka, zadbana, ma piękny dom urządzony ze smakiem i naturalnie przedstawia to co ma, bez spiny i wyrzutów, że kupiła córci kieckę za 300 zeta. Ma i stać to kupiła. Uwielbiam jej filmiki, inspiruje i tym co ma w domu i ciuchami, w końcu ktoś kto nie robi z twarzy masakracji botoksowo-kwasowej, ktoś kto nie męczy się nagrywaniem vloga i robi coś z pasją. Kibicuję Beatce mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Babka jak wszystkie na jutubie, do tego ostro zakompleksiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Babka jak wszystkie na jutubie, do tego ostro zakompleksiona.

Dlaczego uważasz, że jest zakompleksiona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh

mi się ona z olfaktoria strasznie kojarzy, także nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sympatyczna i miła dziewczyna... ale... śmieszą mnie troche te haule pani ktorej głównym zajęciem jest wychowywanie 3 dzieci w domu daleko od miasta... youtube i instagram to chyba jedyne miejsca poza marketem i okazjonalnym fryzjerem gdzie mozna pochwalić sie tymi precyzyjnie zestawianym stylizacjami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trew

Jest w niej coś odpychającego. Ale chciałabym kupić bez wyrzutów czapkę majdanowej i kopać ogródek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość ehh napisał:

mi się ona z olfaktoria strasznie kojarzy, także nieeeee

Taaa jasne, olfa głupi pustak udający ze na faceta, kasę. Ona nie musi niczego udawać, ma męża, fajne dzieciaczki i nie podnieca się zakupem torebki jak stonka wykopkami. Po prostu jak chce to kupuje i już. Jest normalna i naturalna, także bardzo na tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Trew napisał:

Jest w niej coś odpychającego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hah
Dnia 10.02.2019 o 20:40, Gość Jebd napisał:

Coś mi śmierdzi w jej vlogach - nie pracuje od paru lat samamowila akże nie wierze w te chanele ;) na gucci za 4k może sobie większość pozwolić ;) 

Haha, to nie wierz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwielbiam, inspirująca z klasą babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Beatki

Też jestem na tak, inspirująca fajna babka. Lepsza siedząca w domu babka, ogarynająca dom, dzieci i zwierzaki jak jakieś pustostany nastawione tylko na konsumpcjonizm za kasę z Juciuba, robiące sobie wszelkie możliwe zabiegi na twarzy, żeby po czasie przerazić się własnym odbiciem w lustrze. Fryzjer i paznokcie to żaden wstyd, dba o siebie, dba o ruch, o dom i dzieci i jest normalna, podczas gdy ta reszta pokemonów odpłyneła już dawno w odrealniony świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzydki ten pokemon, odpychający..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Brzydki ten pokemon, odpychający..

To nie patrz w lustro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena
19 godzin temu, Gość Fanka Beatki napisał:

Też jestem na tak, inspirująca fajna babka. Lepsza siedząca w domu babka, ogarynająca dom, dzieci i zwierzaki jak jakieś pustostany nastawione tylko na konsumpcjonizm za kasę z Juciuba, robiące sobie wszelkie możliwe zabiegi na twarzy, żeby po czasie przerazić się własnym odbiciem w lustrze. Fryzjer i paznokcie to żaden wstyd, dba o siebie, dba o ruch, o dom i dzieci i jest normalna, podczas gdy ta reszta pokemonów odpłyneła już dawno w odrealniony świat.

Mylisz się Beatka jest jednym z tych pokemonów i może nie przeraża siebie  widząc własne odbicie, ale innych napewno a konsumpcjonizm widać jak na dłoni. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez fanka
2 godziny temu, Gość Bożena napisał:

Mylisz się Beatka jest jednym z tych pokemonów i może nie przeraża siebie  widząc własne odbicie, ale innych napewno a konsumpcjonizm widać jak na dłoni. 

 

A ty ile jeszcze będziesz pisać te bzdury o pokemonach pod różnymi nickami? Sama pewnie przerazasz innych. Stać ja, to kupuje, nie będzie się samobiczować, żeby jakiś przegryw na kafe przypadkiem nie posadził jej o konsumpcjonizm. Poza tym widać, ze głównie ceni sobie wartości rodzinne, a pieniądze są miłym dodatkiem do jej życia. Ale jak komuś zazdrość wszystko przesłania, to tego nie dostrzeże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi

Beatka jest bardzo pozytywną babeczką lubię oglądać jej vlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nie oznacza reklam (mnostwo) ani wspolprac. Reszta lepsza niz u boogi czy szuszy. Duzo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Nie podoba mi się, że pokazuje swoje dzieci. Kolejna, która wszystko ma na sprzedaż. Poza tym ma dopiero 35 lat, a wygląda jakby była po 40. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już bez przesady, że wygląda na 40-tkę. Jest zadbana, ma figurkę jak panienka i to po 3 dzieci. Wejdź na kanały nieogarów z jednym dzieckiem lub drugim w drodze, bez statywu na suficie albo kadru samej głowy nie pokażą tłustych tyłków. Beata nie zakłamuje rzeczywistości, ma pieniądze i szczęście więc nie musi nic udowadniać. Są laski na YouTube które o 11ej wstają i pół dnia snują się po domu w piżamie a zmęczone jakby beton na budowie 12h mieszały łopatą. Więc negowanie spoko babki, z zadbanym domem, ogarniętą rodziną i życiem, to tylko jakiś twój objaw niespełnienia w życia. Są lenie, pokemony, damessy z mniemaniem o sobie większym jak kula ziemska i na takie można powiedzieć wszystko. Tu widzę zwyczajny ból d*u*p*y  że laska ma udane życie. Postaraj się o takie a nie poprawiaj sobie humoru bredniami, że wygląda na 40 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Udane życie to we vlogach pokazuje - a jak jest w realu i ile osób jej w tej sielance pomaga to się nigdy nie dowiemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi
7 godzin temu, Gość Ela napisał:

Nie podoba mi się, że pokazuje swoje dzieci. Kolejna, która wszystko ma na sprzedaż. Poza tym ma dopiero 35 lat, a wygląda jakby była po 40. 

i po co ten hejt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Ela napisał:

Nie podoba mi się, że pokazuje swoje dzieci. Kolejna, która wszystko ma na sprzedaż. Poza tym ma dopiero 35 lat, a wygląda jakby była po 40. 

Serio ma 35 lat?? 10 lat mniej niż dziewczyny z Fortissima, a wygląda jak ich starsza siostra. Może przez to, że jest taka wysuszona, niby szczupła ale zwiotczała. Kinga z Forti też jest bardzo szczupła ale ma mega jędrne, młode ciało, a Beata to taki wiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×