Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anna

Zespół do oprawy mucycznej podkarpackie

Polecane posty

Gość Anna

Hejka. Szukam  zespołu muzycznego z bogatym doświadczeniem w branży muzycznej, który odpowiednio zadba o oprawę muzyczną wesela. mam na myśli tu granie, konkursy, oczepiny itp., za każdą rozsądną poradę dziękuję. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Bardzo polecanym jest zespół Vario. sami ogarniają całą oprawę muzyczną i światło. solidnie się przed każdym weselem przygotowują. Wejdź na ich stronę, posłuchaj coverów, to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Fajnym i żywiołowym zespołem muzycznym jest Lawa. Na kilku weselach nyłam i zdecydowanie Lawa mi najbardiej podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila

Wiele dobrego słychać o zespole Vario. Może właśnie z nimi się skontaktuj??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor
Dnia 26.06.2019 o 23:32, Gość Emila napisał:

Wiele dobrego słychać o zespole Vario. Może właśnie z nimi się skontaktuj??!!

Cześć. też bardzo dużo dobrego o nich słyszałem. Grają na weselach, studniówkach i sylwstrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnisia

u mnie na studniówce zagrała Lawa. Jestem pewna, ze na weselu spokojnie dadzą radę, a nawet więcej!! Dadzą powera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Zdecydowanie zespół Lawa to świetny wybór na każdą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi

Vario Cover Band z Rzeszowa. To jak potrafią rozkręcić wesele jest niesamowite. Mega energia,fajna muzyka i otwartość na gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ludzie z zespołu Focus life są świetni!! Wszystkie ważne imprezy ogarniaja. Ja bawiłam się z nimi na weselu u kuzynki, a potem na sylwestrze. za każdym razem dali radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat zespołu VARIO, bo to sama prawda. Grali na naszym weselu i było niesamowicie. Świetna muzyka i zabawy oczepinowe zachęciły naszych gości do tańca. Polecam serdecznie i życzę dużo wrażeń.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Sobanska
Dnia 30.08.2019 o 21:16, Gość Adam napisał:

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami na temat zespołu VARIO, bo to sama prawda. Grali na naszym weselu i było niesamowicie. Świetna muzyka i zabawy oczepinowe zachęciły naszych gości do tańca. Polecam serdecznie i życzę dużo wrażeń.  

Bardzo biorę ten zespół od uwagę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

A ja tutaj rekomenduję Lawę. Maja bardzo bogaty wachlarz utworów. Od disco polo po rocka klasycnego i w każdym repertuarze doskonale sie znajdują. Jeśli chodzi o wszelkie dogadanie się, to tez są super. Wszystko bylo tak jak siostra wcześniej ustaliła. Nawet kolejność utworów dokładnie taka sama. Polecam, bo nie było z tym zespołem żadnego nawet najmniejszego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona

O zespole Focus Life mogę pisac same zalety! widz e, ze zespół im dłużej gra tym jest lepszy! Po prostu sa niesamowici!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 25.11.2019 o 10:45, Gość zadowolona napisał:

O zespole Focus Life mogę pisac same zalety! widz e, ze zespół im dłużej gra tym jest lepszy! Po prostu sa niesamowici!!

Zgadza się. Focus Life super zespół!! Maja mega bogaty repertuar i bardzo fajny kontakt z gośćmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Kropka nad I ma super fajna energię, która porywa ludzi do tańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×