Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kam

Czy u kosmetyczki pozbędę się trądziku?

Polecane posty

Gość Kam

Mam taki problem. Moja cera jest cała w zapchanych zaskórnikach i czasami z tego powstaje większa krostka. Byłam u dermatologi i nawet brałam Izotek i później specjalne żele na receptę i takie ostrzejsze zmiany ustąpiły lecz trądzik dalej jest i mama szarą wrażliwą cerę z odchodzącymi skórkami. Izoteku już nie biorę od 8 miesięcy. Ktos może pomóc? Czy peelingi lub oczyszczanie, a może leczenie laserowe u kosmetyczki mi pomoże? Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Hej, mialam tak samo, tez bralam izotek, a nawet acnenormin, ciut drozszy, problemow n8e bylo jak bralam, a potem po pol roku znow wrocilo, bylam u kosmetyczek, zostawilam grube tysiace a cera nadal taka sama.

Postanowilam kupic w estee lauder kosmetyki do makijażu, inaczej sie nie da, trzeba po prostu wyrosnac z tego, mam 27 lat i nadal mam. Ale juz nie widac dzieki dobremu makijazowi. Lepiej na tym wyjdziesz, niz meczyc skore. Zaoszzczedz troszke,i kup granatowp zloty tzw camuflage (kamuflarz), koszt 180 zl, ale warto. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zastanów się. Przecież wszystko zależy od przyczyny trądziku. Jeżeli powodem jest dieta to czy sama kosmetyczka pomoże? A jak zaburzenia hormonalne?  Kosmetyczka może pomóc doraźnie i oczyścić na krótko cerę ale nie zlikwiduje przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam

Miałam badane hormony i tarczyce 2 razy przed braniem izoteku i pół roku po i wszystko jest w normie, jestem zdrowa. Odstawiałam nabiał na 2 miesiące nic to nie zmieniło, odstawiałam cukry na pół roku nic nie zmieniło, nie jem żadnych fastfood od ok 15 lat omijam to bo nie lubię tego śmieciowego żarcia, jedynie pizze jem bo lubię ale 1 raz w miesiącu. Jem codziennie owoce i warzywa, moje obiady to mięso , ryby, kasze, ryż to raczej nie dieta stanowi problem bardzo pilnuję to co jem. Nie wiem w czym tkwi problem ale trądzik mnie wykończył psychicznie i nic nie pomaga, a ja strasznie siebie za to nienawidzę, że go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarinka

Wszystko zalezy od przyczyny trądziku. W wielu przypadkach profesjonalne zabiegi mogą pomóc. Poszukaj na facebooku salonu Beauty Premium - Kosmetologia estetyczna i zobacz jakie mają zdjęcia efektów w przypadku trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Trądzik leczy się u dermatologa. Polecam najlepszą Panią Doktor Magdalena Datta Adamczak. Ja byłam u niej w lenartowicz clinic. Oprócz leczenia  maściami , jestem w trakcie leczenia peelingami medycznymi. Mój trądzik już się leczy, a blizny maleją z wizyty na wizytę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×