Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę do komunizmu

Chcę do komunizmu!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Chcę do komunizmu

Błagam, niech mnie ktoś cofnie do lat 50tych XX wieku, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, błagam, BŁAGAM! Oddam wszystko za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaowa

Niestety nie posiadam wehikułu czasu, a szkoda, również miałabym ochotę gdzieś się przenieść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Do stalinizmu cię ciągnie? Dziwna jesteś. Albo historii nie znasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

a nie chcesz do hitlera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodźcie wyślijmy ją do KIm Dżong cośtam, powinna być zachwycona 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę do komunizmu

Nie, nie chce do zbrodniarza Hitlera, chociaż mogę znieść i zaryzykować życie podczas wojny, żeby żyć też w pięknej epoce nadziei na socjalistyczne szczęście. Nie chcę do Korei  Północnej. Gdyby było to dawniej to tak, ale dziś nie będzie zachwytu. W Korei Północnej jest dzisiaj kapitalizm (w zasadzie już od lat 90tych odkąd zmarł Kim Ir Sen - tak naprawdę upadł tam socjalizm tak samo jak u nas, tylko póki co nieoficjalnie) a do tego dyktatura, to najgorsze połączenie z możliwych, dziękuję bardzo! Chcę do lat 50tych! To była epoka nadziei na lepszy świat! Dzisiaj nadzieja umarła 😞 Szkoda, że nie ma tych cholernych przenoszaczy w czasie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr. pravi

zabij się, wtedy trafisz do komunistycznego raju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez chcialbym sie budzic rano z nadzieja na lepsze jutro ;/.

tak jak w latach 30 u nazistow mysle, ze dla niemca ktory popieral hitlera zylo sie naprawde dobrze. a nie to co teraz wieczna praca za 1500 funtow czy 4000 zlotych, splacanie kredytu na dom przez cale zycie, kazdy dzien taki sam beznadziejny,do tego swiat coraz gorszy = wiecej drzew i przyrody wyciete, wiecej domow i samochodow, coraz gorsze powietrze do tego w polsce politycy na czele z rydzykiem cały naród okradają i doją jak mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ameryce miliarderzy się bawią i cieszą i latają swoimi eksluzywnymi odrzutowcami na swoje prywatne bezludnych wyspy na karaibach i dobrze jest, a reszta zasuwa jak niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, dwajedentrzysiedem napisał:

dobrze jest

dokładnie, jest dobrze

 

a tego właśnie czerwone gnidy znieść nie możecie, jak komuś jest dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie moge zniesc ze sobie jacys miliarderzy wypoczywają na swoich wyspach z luksusowymi kurortami a ja się kiszę na biednej dzielnicy z biedakami i kazdy mi mowi ze mam isc do pracy za smieszne kilka tysiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po prostu w waszym odrealnionym światopoglądzie pieniądze to jest wszystko, a z drugiej strony robić wam się nie chce żeby te pieniądze mieć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę do komunizmu
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

dokładnie, jest dobrze

 

a tego właśnie czerwone gnidy znieść nie możecie, jak komuś jest dobrze :)))

Ja uważam, że wszystkim powinno być dobrze, nie nielicznym. Poza tym nie wierzę, że nawet tym bogaczom jest naprawdę dobrze, szczęście w takim złym, egoistycznym, skrzywionym, dekadenckim  i niesprawiedliwym świecie jak dziś mamy to ułuda. Oni też wariują, nie wiedzą gdzie szukać sensu życia, popadają w narkotyki i inne patologię. Prawdziwe szczęście może dać tylko komunizm, mielibyśmy świat gdzie wszyscy byliby jak bracia i siostry, nikt nie gardziłby drugim człowiekiem dlatego, że jest biedniejszy, czy ma mniej modnego smartfona. Wszyscy dbaliby o siebie wzajemnie i wzajemnie sobie pomagali, wspólnymi siłami budowali rozwój i szczęście... Marzenia... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o pieniadze

a o przyrodę. żeby mieć gdzie iść do lasu, w którym mogę się zgubić. żeby móc sobie iść nad jezioro gdzie jest dzicz popływać sobie a nie płacić za pływanie w basenie gdzie pełno chloru. żeby móc wdychać sobie świeże powietrze codziennie a nie spaliny samochodowe

a nie wycinka drzew, nowe osiedla, nowe domy, wsedzie asfalt, samochody, dziękuje za taki lepszy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez marze o takim swiecie

ale dzisiaj nie ma juz takiego swiata tylko kazdy tylko mysli o tym zeby zarobic i sobie kupic za to najnowszego iphone, bmw samochod i zeby miec na paliwo i chatę i jest super, nic wiecej sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę do komunizmu
6 minut temu, Gość gosc napisał:

po prostu w waszym odrealnionym światopoglądzie pieniądze to jest wszystko, a z drugiej strony robić wam się nie chce żeby te pieniądze mieć :)))

Pracuję i zarabiam na tyle, że mi to wystarczy. Po prostu nie mogę znieść tego jaki ten kapitalistyczny świat jest podły i tego, że choć dysponujemy wszelkimi środkami, aby zbudować raj na ziemi to marnujemy tę szansę i nawet nie próbujemy ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie interesuje by wszystkim sie dobrze zylo bo kazdego interesuje zarobić na smartfona i nowy samochód

dzisiaj liczy się tylko zarobić kupić smartfona i uzbierać na samochód. nic więcej. i umieramy a potem rodzą się nastepne pokolenia i to samo i tak w kolko i w kolko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Chcę do komunizmu napisał:

Pracuję i zarabiam na tyle, że mi to wystarczy. Po prostu nie mogę znieść tego jaki ten kapitalistyczny świat jest podły i tego, że choć dysponujemy wszelkimi środkami, aby zbudować raj na ziemi to marnujemy tę szansę i nawet nie próbujemy ☹️

jak czegoś nie możesz znieść, to się powieś :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę do komunizmu
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak czegoś nie możesz znieść, to się powieś :)))

Kolejny mankament kapitalizmu to upadek społeczeństwa i masowy wysyp takich bezdusznych i niezdolnych do merytorycznej dyskusji prymitywów, jak ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z terrorystami się nie pertraktuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×