Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jlasek

Slimlife, czyli jak preparat z berberyną pomógł mi schudnąć

Polecane posty

Gość jlasek

Hej

Swój post kieruję do osób, które od jakiegoś czasu poszukują skutecznego środka na odchudzanie. Od kilku lat sama miałam z tym problem, dieta ćwiczenia, spadek wagi i później efekt jojo, aż w końcu miałam dość. Postanowiłam że spróbuję dołożyć do tego jakieś suplementy i zdecydowałam się na Slimlife. Preparat produkowany z wyciągu z berberyny, która też ma wiele pozytywnych zastosowań w zdrowej suplementacji, ale ja w nim odnalazłam lekarstwo na moje dodatkowe kilogramy. Efekty u mnie dało się zauważyć dość szybko, ponieważ ograniczyłam cukry proste oraz dołożyłam do tego ćwiczenia i tak z tygodnia na tydzień waga spadała (ostatecznie o 17 kilogramów), ale to czego najbardziej się bałam to JOJO, jednak jak wytłumaczył mi to Pan Adam, Slimlife ma przeciwdziałać temu efektowi. Teraz po 3 miesiącach po kuracji ciesze się nową wagą, dość zmartwień o dodatkowe kilogramy, a o efekcie jojo już zapomniałam. Dzięki Slimlife odzyskałam radość życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hioenk

Przed rozpoczęciem diety radzę Ci przeczytać informacje o diecie racjonalnej nowagazeta.pl/2014/05/ps-13429-jaka-powinna-byc-dieta-racjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×