Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalina

Faceci na portalach randkowych

Polecane posty

Gość Kalina

Od niedawna jestem użytkowniczką portalu randkowego i jestem zniesmaczona osobami, które tam są. Piszą o 15 lat starsi mężczyźni, albo 10 lat młodsi, albo w ogóle bez zdjęcia. Pytają o niezobowiązujące spotkania, albo wiadomości kopiuj wklej. Raz dostałam wiadomość z 10 pytaniami, wśród których były m. in. pytania czy mam tatuaże, jaki rozmiar noszę, czy lubię góry itp. Myślałam, że facet prowadzi jakieś badania. Masakra.  

Cóż... na portalach randkowych przesiadują faceci, którym w realu się nie szczęści z różnych powodów, czyli w większości Ci, których wcale nie chcesz znać. Oraz pokrzywieni psychicznie, zboczeńcy i szukający łatwych kobiet. Jeśli chcesz poznać kogoś na poziomie, nastaw się raczej na szukanie perły w bagnie.

Gość Kalina

Toż to masakra, naprawdę. Większość albo szukający przygód,albo jacyś desperaci szukający chyba kogokolwiek na siłę. Facet bez zdjęcia, ale ma czelność pytać o moje zdjęcie całe postaci jeszcze. 

Gość Lorenzo01

Wiem, ze faceci są beznadziejni i patologiczni ale powiedziałbym dokładnie to samo o kobietach. Mam spore doświadczenie na portalach randkowych. Umawiałem się wielokrotnie na randki z badoo czy Tindera i powiem jedno - jesteście w większości nudne jak flaki z olejem.

W większości nie prezentujecie sobą niczego więcej poza wyglądem i to jest najsmutniejsze. Albo atencjuszki, albo niedostępne królewny (mimo połączenia), niemowy i dziewczyny, które nie mają nic mądrego do powiedzenia. Paradoksalnie moje spotkania już w realu po wstępnej selekcji były bardzo udane. Spotkałem się z kilkoma naprawdę atrakcyjnymi i fajnymi kobietami, poza 1 wyjątkiem rozpuszczonej do cna przez tatusia dziewczynki. Poza tym randki bardzo udane, ale sitko jakie trzeba na was zastosować ma malutkie oczka.

Nie rozumiem jak możecie mieć często wymagania jak z kosmosu kiedy same sobą nic nie reprezentujecie poza ładnym makijażem. Bo naturalnie ładnych to jest bardzo mało.

Gość ameba

Jak dla mnie to nawet z wyglądu nie ma z czego tam wybierać, faceci wyglądają jak zapuszczone dziady. 

Gość lalllaxx

Oszuści, kłamcy,żonaci, sponsorzy i zdesperowani nieudacznicy 

A jak się już trafi na takim portalu kulturalny i w miarę dobrze wyglądający facet, to ma dziesiątki wiadomości od kobiet na skrzynce, więc nie ma co liczyć, że napisze pierwszy.

Gość Gość

A niby dlaczego miałby pisać pierwszy, korona by ci z głowy spadła, jakbyś napisała pierwsza?

Gość gość
3 godziny temu, Gość Kalina napisał:

Od niedawna jestem użytkowniczką portalu randkowego i jestem zniesmaczona osobami, które tam są. Piszą o 15 lat starsi mężczyźni, albo 10 lat młodsi, albo w ogóle bez zdjęcia. Pytają o niezobowiązujące spotkania, albo wiadomości kopiuj wklej. Raz dostałam wiadomość z 10 pytaniami, wśród których były m. in. pytania czy mam tatuaże, jaki rozmiar noszę, czy lubię góry itp. Myślałam, że facet prowadzi jakieś badania. Masakra.  

Gdzie ty szukasz faceta na portalu randkowym?🙄

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Kalina napisał:

Toż to masakra, naprawdę. Większość albo szukający przygód,albo jacyś desperaci szukający chyba kogokolwiek na siłę. Facet bez zdjęcia, ale ma czelność pytać o moje zdjęcie całe postaci jeszcze. 

Ha ha ha no dokładnie tez się z tym spotkalam, ja mam kilka zdjęć i nie tylko twarzy samej, ale mu nie wystarcza, prosi o zdjęcie całej sylwetki chyba po to żeby Panicz mógł dokladnie przeswietlic każdy cm mojego ciała, w celu stwierdzenia czy aby na pewno mu się podobam 😂. On sam nie ma zdjęcia albo ma jedno z okularach przeciwsłonecznych gdzie pol gęby jest zasłonięte- no ale ja to mam być chyba tym zachwycona i w mig wysyłać kolejne swojej zdjęcia Księciu 😂 Co za hipokryzja

Gość Daisy

Na portalach rand. jest za dużo świrów, kiedyś z koleżankami założyłyśmy fikcyjne konta, żeby wystalkować kolegów, pisałyśmy też z kont gejowskich do takich typowych prawilnych sebków, z konta Trynkiewicza do różnych faciów etc. 

Gość Facet
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ha ha ha no dokładnie tez się z tym spotkalam, ja mam kilka zdjęć i nie tylko twarzy samej, ale mu nie wystarcza, prosi o zdjęcie całej sylwetki chyba po to żeby Panicz mógł dokladnie przeswietlic każdy cm mojego ciała, w celu stwierdzenia czy aby na pewno mu się podobam 😂. On sam nie ma zdjęcia albo ma jedno z okularach przeciwsłonecznych gdzie pol gęby jest zasłonięte- no ale ja to mam być chyba tym zachwycona i w mig wysyłać kolejne swojej zdjęcia Księciu 😂 Co za hipokryzja

Bo my jesteśmy wzrokowcami i najpierw musimy dokładnie obejrzeć wasze ciało, aby się zauroczyć lub nie. Jak jest ok, to dopiero potem przystępujemy do bliższego poznania. A zdjęcia po co mamy wstawiać, jak i tak żadna z was nie napisze - oo, jaki słodziak, przystojniak, ciacho czy coś w tym stylu.

Gość Gość
7 minut temu, Gość Facet napisał:

Bo my jesteśmy wzrokowcami i najpierw musimy dokładnie obejrzeć wasze ciało, aby się zauroczyć lub nie. Jak jest ok, to dopiero potem przystępujemy do bliższego poznania. A zdjęcia po co mamy wstawiać, jak i tak żadna z was nie napisze - oo, jaki słodziak, przystojniak, ciacho czy coś w tym stylu.

Dla kobiet wygald jest równie ważny jak dla facetów, jest decydujący na portalu randkowym i mamy takie samo prawo wymagac od was zdjęć żeby się rozeznać czy nam się faktycznie podobacie! Myslisz ze to działa w jedna stronę? Chyba śmieszny jesteś.  

Gość Koneser

Polska to 3 swiat mentalnie. Dziewczyny uwazaja sie za niewiadomo kogo. Przerabialem to. Uwielbiam anal.

Gość Facet
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla kobiet wygald jest równie ważny jak dla facetów, jest decydujący na portalu randkowym i mamy takie samo prawo wymagac od was zdjęć żeby się rozeznać czy nam się faktycznie podobacie! Myslisz ze to działa w jedna stronę? Chyba śmieszny jesteś.  

Ok, ale jeszcze nie widziałem, żeby laska pierwsza napisała do faceta, że ten jej się podoba.

Gość Gość
5 minut temu, Gość Facet napisał:

Ok, ale jeszcze nie widziałem, żeby laska pierwsza napisała do faceta, że ten jej się podoba.

Co to ma do rzeczy? Ale laska jak juz zostanie skomplementowana to chyba sama musi stwierdzić czy ten facet jej sie podoba? Jak ma to zrobić bez zdjęć? 

Gość O zgrozo.
9 godzin temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Wiem, ze faceci są beznadziejni i patologiczni ale powiedziałbym dokładnie to samo o kobietach. Mam spore doświadczenie na portalach randkowych. Umawiałem się wielokrotnie na randki z badoo czy Tindera i powiem jedno - jesteście w większości nudne jak flaki z olejem.

W większości nie prezentujecie sobą niczego więcej poza wyglądem i to jest najsmutniejsze. Albo atencjuszki, albo niedostępne królewny (mimo połączenia), niemowy i dziewczyny, które nie mają nic mądrego do powiedzenia. Paradoksalnie moje spotkania już w realu po wstępnej selekcji były bardzo udane. Spotkałem się z kilkoma naprawdę atrakcyjnymi i fajnymi kobietami, poza 1 wyjątkiem rozpuszczonej do cna przez tatusia dziewczynki. Poza tym randki bardzo udane, ale sitko jakie trzeba na was zastosować ma malutkie oczka.

Nie rozumiem jak możecie mieć często wymagania jak z kosmosu kiedy same sobą nic nie reprezentujecie poza ładnym makijażem. Bo naturalnie ładnych to jest bardzo mało.

Na randki z Tindera powiadasz, heh. Czego tam sie mozna spodziewac. Ciekawsza osobe poznasz stojac w deszczu na moscie. Tinder i jego liryczny prowokator.

10 godzin temu, Gość lalllaxx napisał:

Oszuści, kłamcy,żonaci, sponsorzy i zdesperowani nieudacznicy 

trzeba było 10 lat temu szukać a nie teraz jak zawężony wybór w twoim przedziale, zawaliłaś sprawe panna, co ciekawsze egzemplarze już powybierane

Gość Maxia

Jeden facet umowil sie blisko jego domu,co w razie co,mozna szybko skoczyc do niego.Po godzinie zakonczylismy spotkanie w kawiarni,za to po kilku dniach,pan pytal kiedy go odwiedze,dodam ze na inne propozycje wyjscia,nie mial czasu.Drugi,twierdzil,ze chcialby miec rodzine.W czasie spotkania,powiedzial ze nastepne spotkanie to u niego.Myslalam ze zartuje,ale na drugi dzien gdy pytal czy sie spotkamy,dalej brnal ze u siebie.Wysunelam inny pomysl,kino,spacer itp.Jednak stwierdzil,ze on takich filmow nie oglada i on juz dal swoja propozycje.W koncu zgodzil sie na spacer,bo jak skomentowal,nic wiecej nie mozna ze mna robic.Na tym spotkaniu nasza znajomosc sie skonczyla.Pan kolejny,nie pokazal zdjecia i sam nie chcial widziec mojego,chcial miec niespodzianke i wspomnienia.Nastepny,fajny gosc,zabawny,mily itp,na spotkaniu w pierwszym pytaniu zapytal o wiare.Jak stwierdzil,po tym wie,jak byloby kiedys.Sam stwierdzil ze on nie wie czy chce wchodzic w zwiazek i jak dlugo by w nim byl i w zwiazku z tym czy chcialabym byc samotna matka.Kolejny,krotka wymiana wiadomosci.Pan po pierwszej krotkiej rozmowie w realu,pytal czy pojde do sauny.Na moja odmowe,zaproponowal wino i wizyte u mnie lub u niego.

Nie spotkalam tam nikogo normalnego.

Gość Adrian
Dnia ‎12‎.‎02‎.‎2019 o 17:14, Budyniowa napisał:

A jak się już trafi na takim portalu kulturalny i w miarę dobrze wyglądający facet, to ma dziesiątki wiadomości od kobiet na skrzynce, więc nie ma co liczyć, że napisze pierwszy.

Wiadomości od kobiet? Proszę cię. Nawet przystojny musi sam pisać bo żadna go tam nie poderwie. Znam to z autopsji. To już w realnym życiu nie raz byłem zagadywany, na portalach randkowych nigdy.

Gość abcd
Dnia 12.02.2019 o 15:21, Nenesh napisał:

Cóż... na portalach randkowych przesiadują faceci, którym w realu się nie szczęści z różnych powodów, czyli w większości Ci, których wcale nie chcesz znać. Oraz pokrzywieni psychicznie, zboczeńcy i szukający łatwych kobiet. Jeśli chcesz poznać kogoś na poziomie, nastaw się raczej na szukanie perły w bagnie.

Myślę, że to uogólnienie. Ludzie są na takich portalach z rónych powodów. Niektórzy "przespali" okres, gdy inni szukali partnerów i teraz już wszyscy w realu wookoło zajęciu, niektórzy zakończyli dłuższy związek i mają taki sam problem. Niektórzy mają mniejsze grono znajomych, są w nowym mieście, pracują w branżach zdominowanych przez jedną płeć i stąd ciężko o poznanie kogoś w pracy. Niektórzy są osobami, którzy po prostu mniej przebywają z ludźmi. Nie powodów, żeby zakładać, że każdy z wyżej wymienionych przeze mnie grup to jakaś patologia. Ja osobiście znalazłem tam miłość, a więc moja obecna narzeczona także :).

A jeżeli chodzi o osoby bez zdjęcia, niektóre portale dają opcję, w których takie osoby (lub osoby niezalogowane) nie będę Twojego profilu widzieć. Wystarczy zajrzeć do ustawień. Dla mnie osobiście brak odwagi wystawienia swojego zdjęcia był nieco dziwny. Jaki problem pokazać twarz i napisać: tak, szukam partnera, z którym chcę spędzić życie?

Gość Gosc
Dnia 12.02.2019 o 15:29, Gość Kalina napisał:

Doklaaadnie, nie ma zdjęć albo stare zdjęcia sprzed 5 lat ma (jak Jeszcze w miarę wyglądał), Ty np. Masz kilka zdjęć na portalu to mu jeszcze malo i pyta o zdjęcia całej sylwetki żeby panicz mógł dokładnie w każdym szczególe Cie obejrzeć i stwierdzic czy aby na pewno mu się podobasz 😂 hipokryci. 

Gość egr
4 minuty temu, Gość abcd napisał:

Jaki problem pokazać twarz i napisać: tak, szukam partnera, z którym chcę spędzić życie?

Taki, że każda kobieta po zobaczeniy zdjęcia będzie omijać profil szerokim łukiem i nie będzie odpisywać na wiadomości?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować