Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Isegawa

Jolka g78

Polecane posty

Gość Gość dnia

No i dobrze, niech mają i niech im się wiedzie. I maleństwa niech się doczekają. Życzę im z całego serca. Będa świetnymi rodzicami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jola wyladniala, w 2 ostatnich filmach promienieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość dnia
 

jola wyladniala, w 2 ostatnich filmach promienieje

Bo to ładna babka jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle, ze Jolka jest w ciazy. Dlatego jest stale na zwolnieniu, ciaza zagrozona, a mowi ze ma chorobe przewlekla. Jaka to niby choroba przewlekla? Problemy z blednikiem i mdlosci to na bank wczesna ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drdd

Jolka nie pracue w banku (kiedyś pracowała)  tylko w tk maxx,  jest pewnie jakims menagerem bo mowila,  ze ma ludzi po sobą.  A radek jeździ na szambowozie,  teraz został kierownikiem nocnej zmiany.  To nie są tajne informacje,  wszystko to wiem z vlogów.  Jolka jest taka nieuważna i za dużo zdradza.  Już bylo w jej vlogach widać nr karty płatniczej i w jednym z vlogów jej nazwisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Mysle, ze Jolka jest w ciazy. Dlatego jest stale na zwolnieniu, ciaza zagrozona, a mowi ze ma chorobe przewlekla. Jaka to niby choroba przewlekla? Problemy z blednikiem i mdlosci to na bank wczesna ciaza.

nie jest,przeciez mowila ze zabieg w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
 

Jolka nie pracue w banku (kiedyś pracowała)  tylko w tk maxx,  jest pewnie jakims menagerem bo mowila,  ze ma ludzi po sobą.  A radek jeździ na szambowozie,  teraz został kierownikiem nocnej zmiany.  To nie są tajne informacje,  wszystko to wiem z vlogów.  Jolka jest taka nieuważna i za dużo zdradza.  Już bylo w jej vlogach widać nr karty płatniczej i w jednym z vlogów jej nazwisko. 

A od kiedy w tk maxie idzie sie na zmiane o 5 rano? Ciekawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

nie jest,przeciez mowila ze zabieg w marcu

Moze nie chce teraz mowic zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Moze nie chce teraz mowic zeby nie zapeszyc

to by nic nie mowila, po co klamac jak mozna przemilczec

zreszta polecieli znowu do pl a we wczesnej ciazy loty nie sa wskazane przez zmiany cisnienia, na pewno by nie ryzykowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

to by nic nie mowila, po co klamac jak mozna przemilczec

zreszta polecieli znowu do pl a we wczesnej ciazy loty nie sa wskazane przez zmiany cisnienia, na pewno by nie ryzykowala

Ogladam ja sporadycznie, ale pamietam jak mowila, ze ma miec zabieg w listop. Potem nagle odwolala zabieg, po czym wyjazd do Polski i wesole foty z podrozy. Kto odwoluje taki wazny zabieg, na ktory sie czeka kilka miesiecy - z blahych powodow? Moze nie chcieli tym razem sie tlumaczyc i odpowiadac na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
 

Ogladam ja sporadycznie, ale pamietam jak mowila, ze ma miec zabieg w listop. Potem nagle odwolala zabieg, po czym wyjazd do Polski i wesole foty z podrozy. Kto odwoluje taki wazny zabieg, na ktory sie czeka kilka miesiecy - z blahych powodow? Moze nie chcieli tym razem sie tlumaczyc i odpowiadac

Do Polski przyleciała i odwołała zabieg, bo jek tato chorował. Mówiła o tym przecież. Radek pracuje na tirach na wodociągach, nie kryją sie z tym, mówili, że czasami wozi szambo, pewnie tam zostal kierownikiem. Za to w Anglii dużo płacą. Za to wlaśnie ich lubię, za tą szczerość, nie udają, że są kimś kim nie są, jak robi to wielu vlogerów z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Kto odwoluje taki wazny zabieg, na ktory sie czeka kilka miesiecy - z blahych powodow?

To, ze dla ciebie zdrowie ojca wisi i powiewa i jest blahym powodem nie znaczy, ze inni tez tak maja 🙂 Jolka jest blisko ze swoimi rodzicami, Radek podobnie. Dla mnie to oni sa jedni z nielicznych normalnych i prawdziwych osob na sza mbowatym youtube, jak ciebie mecza to nie ogladaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ona jest po 2 czy 3 nieudanych probach in vitro?zdziwilo mnie jak mowila ze nikt z lekarzy nie wpadl na to zeby sprawdzic jej poziom prolaktyny a to nie zgadza sie z tym jak wczesniej mowila ze bierze leki na jej zbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLa
 

Mysle, ze Jolka jest w ciazy. Dlatego jest stale na zwolnieniu, ciaza zagrozona, a mowi ze ma chorobe przewlekla. Jaka to niby choroba przewlekla? Problemy z blednikiem i mdlosci to na bank wczesna ciaza.

Kolor zrobiła. Nie jest w ciąży. Nie ryzykowaliby przy ciąży zagrożonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLa
 

Do Polski przyleciała i odwołała zabieg, bo jek tato chorował. Mówiła o tym przecież. Radek pracuje na tirach na wodociągach, nie kryją sie z tym, mówili, że czasami wozi szambo, pewnie tam zostal kierownikiem. Za to w Anglii dużo płacą. Za to wlaśnie ich lubię, za tą szczerość, nie udają, że są kimś kim nie są, jak robi to wielu vlogerów z UK.

Uważam tak samo. Bardzo ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
 

ona jest po 2 czy 3 nieudanych probach in vitro?zdziwilo mnie jak mowila ze nikt z lekarzy nie wpadl na to zeby sprawdzic jej poziom prolaktyny a to nie zgadza sie z tym jak wczesniej mowila ze bierze leki na jej zbicie

Przed invitro nikt na to nie wpadł! Czasami jak czytam co Wy tu wypisujecie to się zastanawiam czy oglądamy tę samą Jolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Przed invitro nikt na to nie wpadł! Czasami jak czytam co Wy tu wypisujecie to się zastanawiam czy oglądamy tę samą Jolkę.

no to skoro ma unormowana prolaktyne dlaczego dalej sie jej nie udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

no to skoro ma unormowana prolaktyne dlaczego dalej sie jej nie udaje?

bo nie tylko od poziomu proktalyny zależy ciąża
ile masz lat, że zadajesz takie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

bo nie tylko od poziomu proktalyny zależy ciąża
ile masz lat, że zadajesz takie pytania?

oczywiscie ze nie tylko ale ona powiedziala to w taki sposob ze wszystko wina lekarzy bo nie zbadali prolaktyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo może uczepiła się tego jak tonący brzytwy?
Bo może o innych aspektach nie chce mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jenyyy oni non stop cos jedza, caly czas.nie dziwne ze wygladaja jak wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

utuczy ja ten thermomix a powie ze przez leki a miala tyle wolnego w domu zeby cos pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2020 o 09:39, Patatajka napisał:

A kto na kwarantannie siedząc w domu nie je? Wyglądają bardzo dobrze i coraz lepiej im się powodzi. 

Hehe ja np nie siedzialam i nie pakowalam w siebie ton jedzenia. Nie kazdy zyje zeby jesc, uwierz mi. Wygladaja coraz gorzej. O powodzeniu nie swiadcza spasione brzuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2020 o 07:28, Mięta napisał:

Jenyyy oni non stop cos jedza, caly czas.nie dziwne ze wygladaja jak wygladaja

Myślę, że to przez to, że lubią gotować a, że są tylko we dwoje to zjadają co ugotują i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×