Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panikara

Dylemat panny młodej

Polecane posty

Gość Panikara

Witam wszystkich. Mam problem odnośnie ślubu, a dokładnie ostatnio nabrałam wątpliwości czy wgl tego ślubu chce. Jestem z facetem rok czasu, wiem ze to niedużo ale chcemy się pobrać w przyszłym roku (oboje nie jesteśmy już bardzo młodzi). W sumie to mój tz wpadł na pomysł ze się pobierzemy ustalimy już datę i zarezerwujemy sale bo wiadomo na to trzeba się przygotować, a poza tym później nie ma miejsc już nigdzie. Na początku strasznie się cieszyłam, to dobry chłopak i wiem ze byłby dobrym mężem. No i tak ostatnio od kilku tygodni mam wątpliwości w sumie tylko dlatego ze nie jestem pewna czy go kocham?! Myśle ze tak ale gdybym go kochała czy myślałabym nad tym czy go kocham? Nie cieszę się tak na spotkania jak koedys i strasznie mnie to meczy bo to dobry człowiek i jeszcze takiego faceta nigdy wcześniej nie poznalam i każdy mi mówi ze to świetny facet. Ostatnio byliśmy razem na imprezie dostawałam wiele komplementów od jego kolegów, jakoś utwierdziło mnie ze mogłabym sobie znaleźć przystojniejszego lepszego itd (mój tz jest przeciętny). Zaznaczam ze datę chce ustalić ale nawet zaręczyn jeszcze nie było chociaż mówi ze to zrobi. No ciekawe. Wiem ze to wszystko pogmatwane ale czuje się zagubiona. W sumie nie wiem czego oczekuje, chyba musiałam się wygadać ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Up 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ślub zaplanowany na 2020r. i też bardzo się cieszę i na to czekam, ale jednocześnie czuję taki cień wątpliwości. Czy na pewno to ten? Czy wybrałam słusznie? Wydaje mi się, że to normalna reakcja, strach przed zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panikara

Nawet panikuje chwilami i myśle żeby zakończyć ten związek, ze może to jednak nie to. Stałam się irracjonalna i nie wiem sama co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×