Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiek

Szukam konsultanta śwlunego

Polecane posty

Gość Grzesiek

Szukamy konsultanta ślubnego z Wrocławia, który dzięki kontaktom z branży i negocjacjom będzie w stanie zorganizować wesele w nie za dużym budżecie. Nie mamy dużych wymagań, po prostu zależy nam na tym żeby był w stanie znaleźć średniej jakości usługi za rozsądne pieniądze, a nie tylko najwyższej klasy za duże pieniądze :) Czy jest to w ogóle możilwie? Czy konsultanci współpracują tylko z drogimi dostawcami?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś coś?

Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ale konsultant też bierze niemałą kasę za swoje usługi, toteż nie jest dla biedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilla

Konsultant ślubny to koszt ok.10 000, stać Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio 10tys? To już ludzie sami sobie nie umieją wesela zorganizować? Moje będzie kosztować łącznie około 55tys, po co mam dawać komuś 10k, za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, st220 napisał:

Serio 10tys? To już ludzie sami sobie nie umieją wesela zorganizować? Moje będzie kosztować łącznie około 55tys, po co mam dawać komuś 10k, za co? 

Ja raczej będę brać konsultanta. Jak sobie pomyślę, że mam wszystko załatwiać, szukać... to jednak podziękuję. Szkoda mi czasu, nerwów i zdrowia.

Za co się płaci? Za komfort i oszczędzenie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Wiem, że konsultant weźmie kase, i nie chodzi mi o to żeby robił to za darmo :) Chodzi o to czy jeśli mam 50 tys, a on weźmie 10 to czy zorganizuje wesele za te 40 :) Nie zależy nam żeby wszystko było najlepsze i najpiękniejsze tylko na tym żeby ktoś zaplanował ślub w danym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Szukałam takiego konsultanta, który będzie właśnie starał się chociaż trochę zmieścić w budżecie i ostatecznie znalazłam Pracownię Artis z Krakowa. Miałam najlepsze wesele ever i cieszę się że uniknęłam tego urwania głowy przed ślubem. Poza tym uważam, że nie zorganizowałabym takiego przyjęcia za mniejsze pieniądze, bo nie miałam pojęcia gdzie szukać florysty, wizażysty czy zespołu i pewnie bym przepłaciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina D.

Te ceny to macie z kosmosu niektórzy, ja płaciłam Pracowni Artis o wiele mniej, a wszystko udało się lepiej niż myślalam. Warto może szukać dobrej i atrakcyjnej cenowo oferty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z żoną wybraliśmy weddingsolutions.pl z Warszawy. Są konkretni, empatyczni i profesjonalne podejście mają. Bardzo konkurencyjne ceny . Goście byli mega zadowoleni, a my spokojni i odciążeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×