Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kogzugjjj

Musze byc kims bardzo wyjatkowym...

Polecane posty

Gość kogzugjjj

bo inaczej wytlumaczyc sie tego nie da,ze mnie tak atakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emir Kozcuoğlu

Czasami chorzy ludzie tak siebie nazywają żeby się poczuć odrobinę lepiej. Kiełbaso ty pętaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty...
2 minuty temu, Gość Emir Kozcuoğlu napisał:

Czasami chorzy ludzie tak siebie nazywają żeby się poczuć odrobinę lepiej. Kiełbaso ty pętaku. 

To ty caly czas mnie hejtujesz,zeby poczuc sie lepiej.Ale goownem jestes i zostaniesz wieczorna szmato :)

Poza tym temat nie byl do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość znowu ty... napisał:

To ty caly czas mnie hejtujesz,zeby poczuc sie lepiej.Ale goownem jestes i zostaniesz wieczorna szmato 🙂

Poza tym temat nie byl do ciebie.

Nauczyłaś się od innej psychicznej słowa wieczorna i powtarzasz licząc że tylko ja widzę twoją schize. Spasiona rozklapiocho mająca się za ósmy cud świata haha. Może wrzuć kolejne zdjęcie sprzed 15 lat z ohydnym tandetnym blondem na pustym łbie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nauczyłaś się od innej psychicznej słowa wieczorna i powtarzasz licząc że tylko ja widzę twoją schize. Spasiona rozklapiocho mająca się za ósmy cud świata haha. Może wrzuć kolejne zdjęcie sprzed 15 lat z ohydnym tandetnym blondem na pustym łbie?

Kogo chcesz oszukac ? Nie myle sie,od razu rozpoznaje po twoim tandetnym stylu pisania,ze to ty.Twoje proby zniszczenia mnie na tym forum spala na panewce :) Mozesz dalej sie pluc :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutne

Niszczenia Cię? Za wysoko się cenisz. Chociaż to nie krzywa ocena a jeden z objawów choroby psychicznej. Po prostu widzę że jesteś psychiczna i o tym piszę a ty zaś masz to za niszczenie twej znamienitej osoby która stanowi pępek wszechświata dla każdej brzydkiej i zazdrosnej kobiety. I mianowicie tak jest ale jedynie w twoim zaburzonym umyśle. Zamiast wysrýwac te bzdety każdego dnia poszlabys dobrowolnie do psychiatry. Jesteś posmiewiskiej dla każdej osoby z przeciętna inteligencja która przebywa na kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×