Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Robi 45

Malowanie w 1 dzień Kraków Kazimierz Mostek

Polecane posty

Gość Robi 45

Witam wszystkich forumowiczów

Wybudowałem dom jednorodzinny , podczas budowy było wiele zawirowań i problemów do tego stopnia że przez 5 lat zbierałem się pracami wykończeniowymi bojąc się problemów z firmami wykończeniowymi. Umówiłem się z 5 firmami wykończeniowymi odczucia miałem różne lecz jedyna firma MW1D Malowanie w 1 dzień reprezentowana przez Pana Kazimierza Mostek zrobiła na mnie piorunujące wrażenie a raczej Pan Kazimierz który okazał się pełnym profesjonalistą.

Pan Kazimierz jest bardzo życzliwy , pomocny w każdym zagadnieniu związanemu z wszelkimi pracami, bardzo dużo Nam doradził podsuwał bardzo dobre pomysły, tym samym charakteryzują się jego współpracownicy.

Nie interesowało Nas nic ( zakup wszelkich materiałów ) poza podejmowaniem decyzji i cotygodniowym przekazywaniem zaliczek na poczet prac wg. sumiennie i klarownie przygotowanego rozliczenia

Reasumując bardzo dziękuję Panu Kazimierzowi i jego ekipie za powiedzmy śmiało " bezbolesne" wykończenie całego domu które trwało tylko 7 tygodni tak więc życzę każdemu klientowi który buduje dom czy wykańcza mieszkanie żeby trafił na takiego Pana Kazia którego z czystym sercem i sumieniem polecam jako profesjonalnego, rzetelnego wykonawcę prac wykończeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

: ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie jedna porażka za druga. Firmę P Kazimierza Mostek MW1D wynajęłam także celu położenia podług, malowania i  złożenia i zamontowania mebli kuchennych. Pan w tym czasie kiedy miał pracować u mnie a  miał dwie inne fuchy. Płytki w kuchni położone krzywo, na podłodze wybrzuszenia, meble skręcone na odwal się. Jedna szafa prawie spadła z szyny. Malowanie które widziałam jak zrobił u osoby polecającej zrobiona  na odwal się. Smugi niedomalowani pozostawione „gluty z farby” na ścianie Ogólnie bardzo „ brudni fachowcy” zostawiaj syf po sobie. Dzien zaczynający od papierosa i co się ich widziało to papierosek. Podłogi w łazience po kleju i podkładach które mieli na butach nie mogę doczyścić do dziś. Nie polecam. Chyba ze ktoś ma czas ich pilnować i dużo nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×