Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emilka10

Wizyta u kosmetyczki...😣

Polecane posty

Hej, słuchajcie mam problem !!! Poszłam dzisiaj do kosmetyczki na hennę, kolor wyszedł ok ale wyregulowała mi brwi!!!!! Wyglądają okropnie i w ogóle mi nie pasują🤮miałam ładny kształt brwi ale tak mi je wyregulowała ze mam je cieńsze! Nie jakoś bardzo bardzo cieńkie ale są i wyglada to brzydko chociaż inni mówią ze wyglądam ładnie, ale ja źle się czuje w nich!!!! Co robić żeby szybko odrosły? Boje się najbardziej tego ze nie odrosną!!! mam teraz ferie wiec trochę czasu jest żeby o nie zadbać ale to i tak nic nie da ponieważ one odrastają dłużej i będę musiała się tak pokazać w szkole, chce po prostu zeby jak najszybciej odrosły!!! Jest to dla mnie ważne bo wstydzę się wychodzić z domu! Pomóżcie błagam! Czy one odrosną? I co robić żeby szybko odrosły!!! POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi po regenerum szybko rosly brwi i rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila9

Mozesz nakładac odzywki stymulujace odrost wlosków, a do czasu az odrosną kup kredkę do brwi i maluj delikatne kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta

Polecam revitalash zastosować.  www.lenartowiczclinic.pl ja kupowałam u nich i wysłali mi produkt do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz je podmalowywać cieniem czarnym lub ciemno brązowym póki nie odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Z tanich metod olejek rycynowy 2x dziennie tam gdzie mialas depilowane, ja osobiscie mam mega cienkie brwi i nalozylam long4lashes serum na rzesy. Rzesy mi mega po nim wypadaly ale brwi ktorych nigdy nie mialam powiekszylu sie dwukrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×