Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

LISTOPADÓWKI 2019

Polecane posty

Gość moze przyszla mamusiaa

Jest już ktoś na listopad? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmiAmi

Hej :) ja chyba jestem :) wlasnie zrobilam test blada kreska wiec bede powtarzac ale chyba bedzie dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusiaa
23 minuty temu, Gość AmiAmi napisał:

Hej 🙂 ja chyba jestem 🙂 wlasnie zrobilam test blada kreska wiec bede powtarzac ale chyba bedzie dzidzia 😉

Moje gratulacje 🎊 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Hej !Zrobiłam dwa testy.Na obu bardzo blade kreseczki. Okresu spóźnia się już 9 dni.Jutro idę do lekarza i mam nadzieję,że jestem w ciąży. Brzuch mnie pobolewa z lewej strony. Mam niewielkie plamienia. Mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gość Lenka. Mam bardzo podobna sytuację tzn okres spóźnia się już 5-6 dzien i tylko jedne z 4 testów wyszedł pozytywny tzn jest bardzo blada druga kreska ale jest i za tydz mam giną i zobaczymy. Nie wiem w sumie co o tym myśleć. Dwie opcje jakie przychodzą mi do głowy to albo owu była później albo mam jakieś zachwiania hormonalne choć nigdy wcześniej okres nie spóźnił mi się nawet dzień. 

A tobie co gin powiedział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2urwisow

Hej dziewczyny ja też prawdopodobnie listopad a raczej końcówka listopada.... 3 testy o 3 różnych porach a tam 2 kreski na każdym... Ta druga bardzo blada ale jest... Jeszcze nie byłam u lekarza... Ale szok jest totalny... Ciąża nieplanowana... Mam już 2 wspaniałych małych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2urwisow

Gość Lenka daj znać co u ciebie i jak poszło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminka

Hej dziewczyny 🙂

Na wstępie wszystkim wam gratuluje i trzymam kciuki żeby każda została szczęśliwa mamusia w listopadzie 🙂U mnie tez wszystko wskazuje na to ze pod koniec listopada powitam mała istotkę w moim życiu ❤️ 23.02 dwie kreseczki . Zrobiłam od razu badania krwi i póki co wszystko wskazuje na to ze jest w porządku 🙂 Wizyta dopiero 7.04🙁 jestem dobrej myśli . Jak u was z objawami ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keep
4 minuty temu, Gość Maminka napisał:

Hej dziewczyny 🙂

Na wstępie wszystkim wam gratuluje i trzymam kciuki żeby każda została szczęśliwa mamusia w listopadzie 🙂U mnie tez wszystko wskazuje na to ze pod koniec listopada powitam mała istotkę w moim życiu ❤️ 23.02 dwie kreseczki . Zrobiłam od razu badania krwi i póki co wszystko wskazuje na to ze jest w porządku 🙂 Wizyta dopiero 7.04🙁 jestem dobrej myśli . Jak u was z objawami ? 

Przecież 7 kwiecień to niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminka

Zgadza się 🙂 Chodzę na prywatne wizyty i taki termin wyznaczył mi mój lekarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem w drugiej ciąży i możecie mi wierzyć bądź nie, ale znów listopad i co więcej ten sam termin - 6.11

Corke urodziłam 4.11.2016

Obecnie 9tc. 

I przyznam szczerze nie słyszałam nigdy o takim przypadku, że ktos mial datę i miesiąc tem sam, heh.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Be

Hej. Ja też się dowiedziałam niedawno (a dokładnie 1.04 więc niezły żart) o moim trzecim serduszku, 😉 o tyle dziwna sytuacja, że w terminie okresu miałam normalne krwawienie więc o dzidzi dowiedziałam się dopiero w 8-9 tygodniu 🤔

Termin na 8.11 ❤️

Zdrówka dla Was i maluszków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×