Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ejcojest

Dlaczego atrakcyjniejsza jest sama a te brzydsze kogos maja, co oni w nich widza?

Polecane posty

Gość gość

brzydka dziewczyna zadowoli się przeważnie byle dupkiem, który do niej podbije. Wystarczy, że jakiś przeciętniak wykaże jej zainteresowanie (tylko dlatego co chce poroooochać bo u ładniejszych nie ma szans) a ta już w 7 niebie i sie cieszy, że ma faceta - nieważne jakiego.

Atrakcyjna dziewczyna ma wymagania, a że ciężko dziś o faceta jednocześnie przystojnego, wykształconego i dobrze ustawionego, to nie wystarczy dla każdej bo atrakcyjnych kobiet jest więcej niż atrakcyjnych facetów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Znam ładne, brzydkie i przecietne. Ladne caly czas podrywane przec facetow zmeiniaja ich jak rekawiczki. Najczesciej maja ogromne wymagania i zryte charaktery choc nie zawsze. Te ladne ogarniete czasem maja ustawionych przystojnych mezow i zyja na calkiem wysokim poziomie. Przecietne ogolnie maja mniejsze powodzenie ale czesto wlasnie te dziewczyny maja duzo lepszych facetow i brak im kompleksow i wymagan dziewczyn modelek wiec zwykle lepiej sobie radza w zyciu i bardziej patrza rozsadkowo na facetow nie zwracajac tak uwagi na wyglad. Brzydkie to ogolnie porazka ludzie je gnebia, faceci bardzo czesto obrazaja. Zwykle sa z kims z powodu wpadki, rozsadkowej decyzji za mlodu lub po prostu  faceci jak je pozawali byli goloducami i sie z nimi dorobili lub nie 🙂  Ogolnie znam bardzo malo par w ktorych faceci decyduja sie na zwiazek z jakas brzydka dziewczyna albo zwykle nie wytrzymuje on proby czasu. A ze brzydkie sa czesto z kims to wynika z tego raczej zejak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma u facetow. Brak wyboru zmusza czasem do takich ciezkich decyzji. Zaden normalny facet nie ziaze sie z grubaska lub brzydka jedynie zycie moze go do tego zmusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dokładnie, jak Karol pisze....jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Większość facetów marzy o szczupłej i cycatej lekarce, prawniczce lub jakiejś innej businesswoman. Takie laski odrzucają na starcie "gorsze partie" i mierzą wysoko. Sęk w tym, że takich Panów jak z filmu "pretty woman" co to jest przystojny, bogaty i inteligentny - jest mało. A jak już taki jest to marzy o nim każda kobieta. Dlatego często takie kobiety albo są same albo też idą w zasadę "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" i wybierają życie z kimś półki niższej niż one same są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Atrakcyjne dziewczyny mają powodzenie i wianuszek adoratorów.  Jeśli ty tego nie masz, to znaczy, że nie jesteś atrakcyjna. Wiele dziewczyn uważa się za atrakcyjne i piękne i och ach bóstwa, ale nimi nie są w oczach facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uff

Dobrze być brzydka i nie mieć takich dylematów. Na piękna zawsze są chętni i nigdy nie wiaodmo czy widzą cokolwiek poza uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey

"Atrakcyjne dziewczyny mają powodzenie i wianuszek adoratorów."

 

tylko ten wianuszek adoratorów niekoniecznie jest w typie atrakcyjnej dziewczyny skoro jest sama. Możliwe, że taka dziewczyna ma masę adoratorów, których nie chce a sama marzy o facecie, który też może przebierać i za którym lata każda kobieta. Ironia losu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

z braku laku. Każdy chce porooohać a atrakcyjnych nie starczy dla każdego.

kobieta może być sama bo dłużej wytrzyma bez seksu. Facet bez baby nie bo bez seksu nie wytrzyma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Dam przyklad mam znajoma super przystojni faceci za nia lataja z dobrymi pracami/wlasnymi firmami. Jednak jest jedno ALE z jej zrytym charakterem spedzaniem wielu godzin przed lustrem i cala masa wlasnych ojebnaych zwyczajow nikt normalny z ta wariatka nie wytrzyma. Znajac zycie pewnie skonczy jako samotna matka. A najwiekszy jej problem to jest taki ze facet ktory bylby z nia musialby byc ciezko chory na glowe zeby z nia wytrzymac. I to mowie o nawet o jakims przecietniaku. Po prostu te ladne uwazaja czesto ze sa pepkiem swiata i caly swiat ma sie wkolo nich krecic. A facet ktory jest ich idealem na pewno nie potrzebuje kogos takiego. Bo przystojny facet z dobra pozycja nie potrzebuje narcystycznej egoistki ktora musialby znosic kazdego dnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i Bestia

Brzydkie się dowartościowują rozkładając nogi. Przy pięknej  trzeba coś sobą reprezentować i bardziej się starać Jest jak trofeum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscia
22 minuty temu, Gość gość napisał:

z braku laku. Każdy chce porooohać a atrakcyjnych nie starczy dla każdego.

kobieta może być sama bo dłużej wytrzyma bez seksu. Facet bez baby nie bo bez seksu nie wytrzyma. 

co to za piep.rz ze facet nie wytrzyma bez seksu. jak facet szuka czegos powaznego to i dluzej bedzie czekal a jak lubi sie byc zapchajdziura cale zycie to powodzenia... serio i z daleka od takich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste

proste - przeciętniacy chcą super laski, które ich nie chcą wiec przeciętniacy zadawalają się byle czym. Super laski chcą super facetów a super faceci to kobieciarze, zmieniający laski jak rękawiczki i kółko się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeju co za id....iotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whut
20 minut temu, Gość Piękna i Bestia napisał:

Brzydkie się dowartościowują rozkładając nogi. Przy pięknej  trzeba coś sobą reprezentować i bardziej się starać Jest jak trofeum,

otoz to. swoj swego zawsze znajdzie. A ci co tak psioczą na ladne to chyba mają ze sobą problem albo kompleksy a na pewnomają ograniczone spojrzenie na rzeczywistosc. ładna czy mniej ladna, ale inteligentna takiegozakompleksienca i frustrata na pewno nie zechce. tak tak..dowartosciowujcie się tu czyims kosztem jak wam lżej glvpole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

atrakcyjną ciężej zdobyć a bzykać się chce więc z braku laku powiedziałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Myślę że wiele kobiet "urobiło" faceta nie urodą a seksem. Piękne panie, nie wystarczy leżeć i pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem gruba od pewnego czasu, ale mam na tyle fajny charakter, ze adoratorow mnostwo. 🙂 Mam tez faceta od lat, slub w styczniu 2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
1 minutę temu, Gość Wiem co mówię napisał:

Myślę że wiele kobiet "urobiło" faceta nie urodą a seksem. Piękne panie, nie wystarczy leżeć i pachnieć.

Już widzę te szczęśliwe związki gdzie baba musiała zrobić seksem bo niczym innym nie mogła. Brawo oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

atrakcyjną ciężej zdobyć a bzykać się chce więc z braku laku powiedziałbym.

Kto ci takich głupot naopowiadał rozkładanie nóg nie wiąże się z urodą tylko z charakterem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kto ci takich głupot naopowiadał rozkładanie nóg nie wiąże się z urodą tylko z charakterem .

pisząc "atrakcyjna" mam na myśli calokształt, czyli wygląd, charakter, inteligencja, wykształcenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dlatego bo innym, brzytrzym dziewczyna zazdroscisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciaraaaa

A ja jestem gruba, brzydka i z rozstępami, a jakoś na brak związków nie narzekałam nigdy. Facetów zmieniałam jak rękawiczki. W dodatku mam wybitnie wredny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goksc

zacznijmy że jest 116 mezczyzn na 100 kobiet, dlatego kobiety maja lepiej na rynku seksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natan

a cczy tak trudno pogodzic sie z tym ze przystojny facet moze gustowac w kobietach odbiegajacych od szablonu? znam takich osobiscie. sa gusta i gusciki, a wielbicieli puszystych pań nie brakuje akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

pisząc "atrakcyjna" mam na myśli calokształt, czyli wygląd, charakter, inteligencja, wykształcenie itd.

Akurat żeby te wszystkie cechy naraz ktoś posiadał to naprawdę żadko się zdarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor
16 godzin temu, Gość Trag napisał:

Kiedyś kolega mi powiedział, że jest z brzydką bo go nie zdradzi i nie zostawi dla innego.

I tak siedzi z brzydula już 7lat, a dziewczyna leczy się psychiatryczne, jest wredna, brzydka i ma naprawdę złośliwy charakter, nie lubi żadnej ładniejsze od siebie. Za to kolega przystojny facet, zawsze się mu dziwilam, że z nia jest i przez to też stracił dużo w moich oczach. Pewny siebie facet wolałby ładna, a tak tylko się za ladnymi ogląda. Porażka z niego.

Chyba to ten kolega powinien wybrac się do psychiatry skoro jest z kobietą tylko dlatego że go nie zostawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Piękna i Bestia napisał:

Brzydkie się dowartościowują rozkładając nogi. Przy pięknej  trzeba coś sobą reprezentować i bardziej się starać Jest jak trofeum,

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
13 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie ma co z pasztetami gadać. O urodzie takie mogą pomarzyć.

Anonimowo to każdy piękny przystojny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahooj

Tak was czytam i się zastanawiam dlaczego działacie mi na nerwy dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahooj

Normalnie bym kazdej i emu po dyńce sprzedał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahooj

Oczywiście to tylko takie chęci bo mnie i tak już boli dynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×