Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ฉันชอบเค้กชีส

FILIP JESTEŚ? CO LEPSZE PLAYSTATION CZY XBOX??? CO KUPIĆ?

Polecane posty

Gość pedal

dla mnie to obrzydliwe jak dziewczyna ma chłopaka albo odwrotnie

Gość gość

Przemek przecież ty nawet telewizora nie masz, więc po co ci konsola??? Dwa że cię nie stać, trzy że mama by cię chyba zabiła gdybyś kupił konsole - "ty darmozjadów nie pracujesz a ci się konsola marzy cholerniku jeden? Do roboty synu a nie gnić mi cały dzień przed tym i prąd marnować zalało rodziny!!!"

Gość Mortal Kombat

tym sie od siebie rózni że jakościowo obraz jest lepszy 

3 minuty temu, Gość gość napisał:

Przemek przecież ty nawet telewizora nie masz, więc po co ci konsola??? Dwa że cię nie stać, trzy że mama by cię chyba zabiła gdybyś kupił konsole - "ty darmozjadów nie pracujesz a ci się konsola marzy cholerniku jeden? Do roboty synu a nie gnić mi cały dzień przed tym i prąd marnować zalało rodziny!!!"

haha jakbym słyszał swoją starą a jaką miałem awanture jak se kupiłem pada za 20 zł to stara kurrwa pierrdoli do tej pory że na głupoty hajs wydaje mimo że swój pojeebana jest

dlatego postanowiłem nawet jak bede pracował to matce nie dam nawet grosza na opłaty za mieszkanie co mi zrobi? nic

tv mam ale taki kineskopowy co ma 19 lat

Edytowano przez ฉันชอบเค้กชีส

Gość Mortal Kombat

zauważ że nie ma trawy albo drzew w otoczeniu na tańszych konsolacb 

Gość gosc
4 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

haha jakbym słyszał swoją starą a jaką miałem awanture jak se kupiłem pada za 20 zł to stara kurrwa pierrdoli do tej pory że na głupoty hajs wydaje mimo że swój pojeebana jest

dlatego postanowiłem nawet jak bede pracował to matce nie dam nawet grosza na opłaty za mieszkanie co mi zrobi? nic

Piszesz jakbyś miał 18 lat a masz 28 załamka:(

Gość gosc
1 minutę temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

No to co że mam 28 lat przecież jestem młodym chłopakiem jeszcze

PEDAŁ NIE CHŁPAK

Gość Gość

Przemo bo swoj hajs możesz wydawać ale matkę boli to że ona musi ciężko harować by utrzymać dom i ciebie, by cię oprać i wyżywić i jeszcze posprzątać wokół synusia, a ty nie dość że nie pomożesz, bo ani nie zarabiasz, ani nie pomożesz w pracach domowych to zamiast wspomóc matkę to ty kasę na głupoty wydajesz a przez tego pada tylko jeszcze bardziej pograzasz się w swojej piwnicy, jeszcze bardziej dokładasz do swojego przegranstwa bo tylko gnijesz całe dnie przed tym kompem bezproduktywnie jak pasożyt, zero pożytku z ciebie

Nic nie robisz a całe dnie żresz i bawisz się przed kompem a ktoś musi na ciebie robić harować i ... z tego ma, a tu gnojek nic nie robi i żyję jak panisko. Ja bym się już dawno wkur,f,i,l na miejscu twojej matki

Sam byś się pewnie wnerwil gdybyś miał harować na takiego niewdzięcznego nieroba

9 minut temu, Gość Gość napisał:

Przemo bo swoj hajs możesz wydawać ale matkę boli to że ona musi ciężko harować by utrzymać dom i ciebie, by cię oprać i wyżywić i jeszcze posprzątać wokół synusia, a ty nie dość że nie pomożesz, bo ani nie zarabiasz, ani nie pomożesz w pracach domowych to zamiast wspomóc matkę to ty kasę na głupoty wydajesz a przez tego pada tylko jeszcze bardziej pograzasz się w swojej piwnicy, jeszcze bardziej dokładasz do swojego przegranstwa bo tylko gnijesz całe dnie przed tym kompem bezproduktywnie jak pasożyt, zero pożytku z ciebie

Nic nie robisz a całe dnie żresz i bawisz się przed kompem a ktoś musi na ciebie robić harować i ... z tego ma, a tu gnojek nic nie robi i żyję jak panisko. Ja bym się już dawno wkur,f,i,l na miejscu twojej matki

Sam byś się pewnie wnerwil gdybyś miał harować na takiego niewdzięcznego nieroba

ale to nie tak ja nie żyje jak panisko mam starego kompa z 2 GB ramu wartego 300 zł co sam se kupiłem i starego smartfona lg g2 mini  dzięi temu moge mieć kontakt z ludźmi

ona mi nic nigdy nie dała a jak jej"pożyczałem" kase jak zarabiałem to nie pamięta, pamiętam jak w 2011 roku jak byłem w robocie w Poznaniu  3 tyg i dostałem wypłate 1500 zł to mi zaajeebała wszystko i co to jest matka? a jak jej brałem pożyczki przez co do tej pory mam komornika na koncie to sie nie liczy??

chciałem jechać do uk 3 lata temu to nie pozwoliła to niech tera mnie utrzymuje

Gość Gość

Mówiąc że żyjesz jak panisko mam na myśli że nic nie robisz nawet w domu, tylko się bawisz ciągle przy kompie

To tak jak kiedyś panisko se leżało na hamaku, a obok murzyni zapieprzali

Ty też masz wszystko w dupie, tylko komp cały dzień i jeszcze na matce psy wieszasz, na tej matce która na ciebie haruje, która cię żywi, sprząta ci i pierze, a ty zero pomocy i zero wdzięczności, tylko wnerwiac potrafisz i jak ten ułom bezproduktywnie przepieprzasz dzień za dniem i jeszcze masz tylko ciągle roszczeniowa postawę. Ja na miejscu twojej matki to jakbym ci ślizgnał w pysk to byś się o,s,r,a,ł a potem byś dostał ultimatum albo się w końcu bierzesz do roboty albo wy pierdziu pod most i koniec gnicia przed kompem i zero obowiązków jak panisko!!!

52 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

To sobie kup ps2 

15 minut temu, Gość Gość napisał:

Mówiąc że żyjesz jak panisko mam na myśli że nic nie robisz nawet w domu, tylko się bawisz ciągle przy kompie

To tak jak kiedyś panisko se leżało na hamaku, a obok murzyni zapieprzali

Ty też masz wszystko w dupie, tylko komp cały dzień i jeszcze na matce psy wieszasz, na tej matce która na ciebie haruje, która cię żywi, sprząta ci i pierze, a ty zero pomocy i zero wdzięczności, tylko wnerwiac potrafisz i jak ten ułom bezproduktywnie przepieprzasz dzień za dniem i jeszcze masz tylko ciągle roszczeniowa postawę. Ja na miejscu twojej matki to jakbym ci ślizgnał w pysk to byś się o,s,r,a,ł a potem byś dostał ultimatum albo się w końcu bierzesz do roboty albo wy pierdziu pod most i koniec gnicia przed kompem i zero obowiązków jak panisko!!!

to nie tak ona nie sprząta za mnie i mi nie pierze bo ja chodze ciągle w tych samych ubraniach 

ale ja chce żeby ona tak zrobiła to pojechałbym se do berlina i żył jak człowiek 

Gość radke marate

dawalbys duupy za kieliszek chleba na dworcu w berlinie ciapakom

Gość gość

G,ó,w,n,o byś pojechał TchórzuPodskórny!!! Ty się do sklepu boisz iść, na prawko się boisz a ty do Berlina pojedziesz 😄 predzej mi kaktus na czole wyrośnie Tchórzu! Jesteś niewolnikiem swoich lęków! Nie matki jak próbujesz wszystkim wmawiać, ale jesteś niewolnikiem samego siebie, swojej zlasowanej przeleknionej bani! Ale łatwiej zwalać na innych niż przyznać się że jest się pistą prawda Tchórzu?

I nie kłam bezczelnie że chodzisz ciagle w tym samym bo swoich fotek dałeś juz mnóstwo i masz wiele różnych ubrań zakłamany tchorzu

Ps4 ma dobre ceny gier na psn i exclusivy a xbox x dobry abonament i lepszą grafikę. Na bym radził kupić w promocji za 2500 obie czyli slim i x. 

Gość Gość

Nawet już się nie odezwie tchórz, lęk sam nie minie, udawaj że go nie ma, że wszystko jest ok, że twoje nieudane życie to wina matki czy innych przeszkód które wymyślasz... Lek cię zniszczy w końcu, uciekasz przed nim od 12 lat, ale przed nim nie uciekniesz, on cię w końcu zniszczy. Masz dwa wyjścia: albo wegetować dalej tak jak to robisz od lat i czekać na to aż lęk cię zniszczy bo to nadejdzie prędzej czy  później albo się z nim rozprawić, podjąć leczenie farmakologiczne i psychoterapię. Trzeciego wyjścia nie ma, no może jeszcze ewentualnie samobój, ale to by był po prostu skutek opcji numer 1

Wybór należy do ciebie

Z tego powodu że prosiak i tak nie jest 4k i głośny. Abonament natomiast to super sprawa. Ostatnio za 4zł można było ograć trzecią część tomb raider. Na PlayStation 4 w PlayStation plus też rzucą czasami dobrą grą. 

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ps4 ma dobre ceny gier na psn i exclusivy a xbox x dobry abonament i lepszą grafikę. Na bym radził kupić w promocji za 2500 obie czyli slim i x. 

Ale Przemo nie podłączy do swojego kineskopa PS4 😛

9 minut temu, Bícu napisał: Ale Przemo nie podłączy do swojego kineskopa PS4 X podłączyć może bo są przejściówki jednak nie obsługują one proporcji 4:3 więc musi mieć tv crt w 16:9 inaczej obraz będzie bardzo dziwny 😂 jeszcze ps3 obsługuje crt i laterbox 😙 chociaż ja bym polecał kupić 32" fullhd używany za 500. W 3000 się zmieści. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować