Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ฉันชอบเค้กชีส

FILIP JESTEŚ? CO LEPSZE PLAYSTATION CZY XBOX??? CO KUPIĆ?

Polecane posty

19 minut temu, Gość Gość napisał:

Nawet już się nie odezwie tchórz, lęk sam nie minie, udawaj że go nie ma, że wszystko jest ok, że twoje nieudane życie to wina matki czy innych przeszkód które wymyślasz... Lek cię zniszczy w końcu, uciekasz przed nim od 12 lat, ale przed nim nie uciekniesz, on cię w końcu zniszczy. Masz dwa wyjścia: albo wegetować dalej tak jak to robisz od lat i czekać na to aż lęk cię zniszczy bo to nadejdzie prędzej czy  później albo się z nim rozprawić, podjąć leczenie farmakologiczne i psychoterapię. Trzeciego wyjścia nie ma, no może jeszcze ewentualnie samobój, ale to by był po prostu skutek opcji numer 1

Wybór należy do ciebie

Zatrudniij go w swoim magazynie jak stażyste pijak 24 lata

Gość Gość

Śmiej się śmiej Przemek, lęk cię zniszczy... na twoje życzenie

Może nawet kupić za 800-1000 jakiś 50" led lub plazme używana fullhd. Podsumowując ps4 slim wyrwać może na promocji za 800-900 xbox x za 1500-1700, tv 32" za 400-500 a 50" za 800-1000. Swicz najtaniej widziałem za 1150 ale nie polecam bo gry stare i drogie, najwyżej na trzecią konsole. 

Przed chwilą, Leżaczek napisał:

9 minut temu, Bícu napisał: Ale Przemo nie podłączy do swojego kineskopa PS4 X podłączyć może bo są przejściówki jednak nie obsługują one proporcji 4:3 więc musi mieć tv crt w 16:9 inaczej obraz będzie bardzo dziwny 😂 jeszcze ps3 obsługuje crt i laterbox 😙 chociaż ja bym polecał kupić 32" fullhd używany za 500. W 3000 się zmieści. 

Najpierw by musiał mieć kasę na to wszystko 

11 minut temu, Bícu napisał: Najpierw by musiał mieć kasę na to wszystko  X na biedę może kupić ps3 slim i podpiąć pod crt, koszt w okolicach 300zł 😲

1 godzinę temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ale to nie tak ja nie żyje jak panisko mam starego kompa z 2 GB ramu wartego 300 zł co sam se kupiłem i starego smartfona lg g2 mini  dzięi temu moge mieć kontakt z ludźmi

ona mi nic nigdy nie dała a jak jej"pożyczałem" kase jak zarabiałem to nie pamięta, pamiętam jak w 2011 roku jak byłem w robocie w Poznaniu  3 tyg i dostałem wypłate 1500 zł to mi zaajeebała wszystko i co to jest matka? a jak jej brałem pożyczki przez co do tej pory mam komornika na koncie to sie nie liczy??

chciałem jechać do uk 3 lata temu to nie pozwoliła to niech tera mnie utrzymuje

Ale kaleka. To nie możesz sie wyprowadzić i znaleźć robotę skoro stara jest ...ana?. W wieku 28 lat już chyba można hehe

Gość qqqqqqqqqqqqq
1 minutę temu, Piwosz 22lata napisał:

Ale kaleka. To nie możesz sie wyprowadzić i znaleźć robotę skoro stara jest ...ana?. W wieku 28 lat już chyba można hehe

Powiedział piwosz prawiczek kaleka

Gość Gość
12 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

Jezus mu pomoże...

Nie pomoże, bo Przemek jest bardzo daleko od Jezusa, ciągle ma przed nim zamknięte drzwi. Przemek wybiera grzech a nie Jezusa, Przemek wybiera hejt, nienawiść, p,o,r,n,o, masturbacje, alkohol, gbl, kłamstwa, przeklinanie, a do tego wszystkiego brak szacunku do własnej matki... Przemek jest bardzo daleko od Jezusa... Dopiero gdy wróci do niego, zaufa, zawierzy się Mu, odrzuci wszelki grzech, dopiero wtedy istnieje szansa że Pan Bóg mu pomoże, ale Przem już jest tak przegnity i uzależniony od wielu grzechów że marne są szanse na nawrócenie, choć na pewno Bóg tego pragnie i czeka na Ciebie...

Gość qqqqqqqqqqqqqq
Przed chwilą, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ona mi nie pozwala

bo jestes kaleka, zglosc sie po rente

8 minut temu, Piwosz 22lata napisał:

pozatym nawet jakbym miał sie wyprowadzić i znaleźć prace to gdzie?  wynajem 1500 zł zarobie 1700 zł to nie ma sensu 

Gość qqqqqqqqqqq
Przed chwilą, Piwosz 22lata napisał:

Hehehehee

A ty kaleko kiedy prawko w koncu zrobisz?

2 godziny temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: haha jakbym słyszał swoją starą a jaką miałem awanture jak se kupiłem pada za 20 zł to stara kurrwa pierrdoli do tej pory że na głupoty hajs wydaje mimo że swój pojeebana jest dlatego postanowiłem nawet jak bede pracował to matce nie dam nawet grosza na opłaty za mieszkanie co mi zrobi? nic tv mam ale taki kineskopowy co ma 19 lat X 😱 moja mama nawet tolerowała gry po 220 😍 możesz kupić monitor 22" jakiś używany byle miał hdmi i grać, ewentualnie ps3 do tego crt i kabel rgb. Ps3 ma opcję laterbox więc nawet nie panoramiczny będzie dobry. Hajs możesz zdobyć za założenie jakiegoś konta w banku polecam bloga livesmarter 😄

Gość gość
4 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ona mi nie pozwala

Nie ona tylko lęk i twoje tchórzostwo, to już przecież ustaliliśmy...

1 minutę temu, Gość qqqqqqqqqqq napisał:

A ty kaleko kiedy prawko w koncu zrobisz?

Może na wiosne/lato o ile chęci będą. Od tego samotnego mieszkania od kilku lat sie rozleniwiłem troche

Gość qqqqqqqqqqqqq

a dziewczyne kiedy znajdziesz i stracisz prawictwo

Gość Smakosz
1 minutę temu, Piwosz 22lata napisał:

Może na wiosne/lato o ile chęci będą. Od tego samotnego mieszkania od kilku lat sie rozleniwiłem troche

Kaleko ty robisz to prawko od 8 lat ile na kursie już wyjeździles ze 100 godzin pewnie 

Gość gość
7 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

pozatym nawet jakbym miał sie wyprowadzić i znaleźć prace to gdzie?  wynajem 1500 zł zarobie 1700 zł to nie ma sensu 

No i kolejny powód wyszukany... Jak go obalicie to Przemek wymysli nowy... I tak do usranej śmierci, a za wszystkim stoi lęk

Przemek tak poważnie teraz pytam. Czy tobie się jakkolwiek da radę pomóc? Czy ty sam widzisz dla siebie jeszcze jakaś nadzieje na przyszłość czy już nie i sam na sobie postawiłeś krzyżyk?

Przed chwilą, Gość Smakosz napisał:

Kaleko ty robisz to prawko od 8 lat ile na kursie już wyjeździles ze 100 godzin pewnie 

Ostatni raz miałem jazdę 3 lata temu jak wyprowadziłem się do miasta, wszystkie sklepy mam pod nosem to i prawo jazdy nie jest mi jakoś potrzebne

9 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

No ... kaleko jakoś ja za wynajem płace 750zł a zarabiam dużo więcej. To co ty chcesz wynająć hehe

Gość gośc

No ... kaleko jakoś ja za wynajem płace 750zł a zarabiam dużo więcej. To co ty chcesz wynająć hehe

ale wynajmujesz sam pokoj czy cale mieszkanie?

2 minuty temu, Piwosz 22lata napisał:

Ostatni raz miałem jazdę 3 lata temu jak wyprowadziłem się do miasta, wszystkie sklepy mam pod nosem to i prawo jazdy nie jest mi jakoś potrzebne

Ta kurrwa konin to nie jest misto tylko zaadupie 

Może jakbyś miał samochód to byś znalazł dziewczyne kaleko już dawno temu 

Gość Gość

No jak to co? Przecież panicz Przemek nie będzie mieszkał byle gdzie - śni mu się warszawka lub Trójmiasto, najlepiej w centrum w nowoczesnym apartamentowcu

4 minuty temu, Gość gość napisał:

No i kolejny powód wyszukany... Jak go obalicie to Przemek wymysli nowy... I tak do usranej śmierci, a za wszystkim stoi lęk

Przemek tak poważnie teraz pytam. Czy tobie się jakkolwiek da radę pomóc? Czy ty sam widzisz dla siebie jeszcze jakaś nadzieje na przyszłość czy już nie i sam na sobie postawiłeś krzyżyk?

OCZYWISCIE że widze nadzieję na przyszłość jestem jeszcze młody... 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować