Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ฉันชอบเค้กชีส

FILIP JESTEŚ? CO LEPSZE PLAYSTATION CZY XBOX??? CO KUPIĆ?

Polecane posty

Gość radke marate

bedziesz rucchal podstarzale kolezanki madgi po pijaku??

Gość sweet but psycho
1 minutę temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

OCZYWISCIE że widze nadzieję na przyszłość jestem jeszcze młody... 

No tak 28 lat, zero doswiadczenia zawodowego, zero wyksztalcenia, zero znajomych, brak prawka, nie poradność życiowa masz się czym chwalić kaflu

Ale te 750 to już ze wszystkimi opłatami? 

Ogrzewanie i woda w czynszu. Musze jedynie za prąd płacić co dwa miesiące

Gość sweet but psycho
Przed chwilą, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

Wszystko można nadrobić.... 

to samo mowiles 5 lat temu, to samo bedziesz mowic za 10 lat to samo za 20 i tak do smierci

20 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: pozatym nawet jakbym miał sie wyprowadzić i znaleźć prace to gdzie?  wynajem 1500 zł zarobie 1700 zł to nie ma sensu  X no nie ma sensu, zostaje wynajem pokoju ewentualnie można pracować i mieszkać z mamą, jeszcze możesz zarabiać przez neta 😗

Gość gosc
9 minut temu, Leżaczek napisał:

20 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: pozatym nawet jakbym miał sie wyprowadzić i znaleźć prace to gdzie?  wynajem 1500 zł zarobie 1700 zł to nie ma sensu  X no nie ma sensu, zostaje wynajem pokoju ewentualnie można pracować i mieszkać z mamą, jeszcze możesz zarabiać przez neta 😗

1700 w mieście to chyba za zagrabianie liści

11 minut temu, Gość sweet but psycho napisał: No tak 28 lat, zero doswiadczenia zawodowego, zero wyksztalcenia, zero znajomych, brak prawka, nie poradność życiowa masz się czym chwalić kaflu X 28 lat młody chłopak, doświadczenie i wykształcenie zbędne może mieć własną działalność, znajomi są zbędni tylko zabierają czas wolny, prawo jazdy nie jest potrzebne, nieporadnosc? Myślę że nie jest opóźniony i wszystko by sobie zorganizował gdyby musiał. To raczej kwestia praktyki. Za pierwszym razem nawet bilet do kina ciężko kupić bo tak się pozmieniało i nigdy nie było w tym miejscu. A co dopiero lotniczy (tego niektórzy całe życie nie potrafią). I tak ze wszystkim. 

5 minut temu, Gość gosc napisał: 1700 w mieście to chyba za zagrabianie liści X grabienie liści to pewnie praca socjalna tylko za jakieś 700-900. Nie jest w mieście tak różowo jak się wydaje wsiowym.

W ogóle grabienie liści to nie ma wartości w sobie i pewnie z budżetu miasta idzie. A prywaciarz to zapłaci 50-200 jednorazowo. 

Gość gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, Gość gosc napisał: 1700 w mieście to chyba za zagrabianie liści X grabienie liści to pewnie praca socjalna tylko za jakieś 700-900. Nie jest w mieście tak różowo jak się wydaje wsiowym.

Ja na dzień dobry miałem dwójkę później więcej a w kilku zakładach juz pracowałem. 1700 to tylko na próbnym

A ilu poradnych zyciowo się spóźnia na samolot. Na bilecie jest godzina startu samolotu w powietrze a nie podejścia do bramki czy przeswietlenia. Swoją drogą dobry pomysł na książkę 😱

4 minuty temu, Gość gosc napisał: Ja na dzień dobry miałem dwójkę później więcej a w kilku zakładach juz pracowałem. 1700 to tylko na próbnym X super zawsze mi się podobała ta praca jak szedłem na uczelnie przez park 😱

4 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

gimnazjum skończyłem nawet uczyłem się w najlepszym technikum w mieście ale  mnie wyjeebali z niego 

Ta a czemu to?

4 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

bardzo mnie tam bili w tej szkole przez co chodziłem na wagary i większość czasu miałem nieobecności i mnie wyjeebali za to 

HAHAHA JA TEŻ BYM CIE LAŁ JAKBYŚ CHODZIŁ Z MNĄ DO KLASY

8 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

bardzo mnie tam bili w tej szkole przez co chodziłem na wagary i większość czasu miałem nieobecności i mnie wyjeebali za to 

To czemu kaleko nie pójdziesz do liceum albo technikum zaocznego jakiegoś np takie cs wiedza 8 dych za semestr za to płaciłem. Na zjazdy chodzisz co 2 tygodnie to już chyba nie będą cie bili. Przynajmniej nie codziennie

4 minuty temu, Piwosz 22lata napisał:

To czemu kaleko nie pójdziesz do liceum albo technikum zaocznego jakiegoś np takie cs wiedza 8 dych za semestr za to płaciłem. Na zjazdy chodzisz co 2 tygodnie to już chyba nie będą cie bili. Przynajmniej nie codziennie

gdzie mam iść teraz w wieku 28 lat? 

jak miałem 20 lat to myślałem o tym ale wtedy nie miałem samochodu żeby do miasta dojeżdżać w weekend ale tak se myślałem  że najpierw zrobie prawko i kupie auto i potem będe miał dojazd ale nie mam go do teraz...

Edytowano przez ฉันชอบเค้กชีส

gdzie mam iść teraz w wieku 28 lat? 

jak miałem 20 lat to myślałem o tym ale wtedy nie miałem samochodu żeby do miasta dojeżdżać w weekend ale tak to odkładałem że najpierw zrobie prawko i kupie auto i potem będe miał dojazd ale nie mam do teraz go 

Nawet goście po 30+ lat tam chodzili. I tak nic nie robisz to byś miał rozrywkę w sobote i niedziele

1 minutę temu, Piwosz 22lata napisał:

Nawet goście po 30+ lat tam chodzili. I tak nic nie robisz to byś miał rozrywkę w sobote i niedziele

no ale tak jak pisze najpierw musiałbym posiadać auto  albo wyprowadzić sie do miasta innej możliwości nie ma jak sie mieszka na zaadupiu 

2 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

no ale tak jak pisze najpierw musiałbym posiadać auto  albo wyprowadzić sie do miasta innej możliwości nie ma jak sie mieszka na zaadupiu 

Raz na dwa tygodnie cięzko pksem dojechać?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować