Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ฉันชอบเค้กชีส

FILIP JESTEŚ? CO LEPSZE PLAYSTATION CZY XBOX??? CO KUPIĆ?

Polecane posty

Gość Go ah
12 minut temu, Piwosz 22lata napisał:

To czemu kaleko nie pójdziesz do liceum albo technikum zaocznego jakiegoś np takie cs wiedza 8 dych za semestr za to płaciłem. Na zjazdy chodzisz co 2 tygodnie to już chyba nie będą cie bili. Przynajmniej nie codziennie

Mature masz?

Gość Gość
Przed chwilą, Piwosz 22lata napisał:

Raz na dwa tygodnie cięzko pksem dojechać?

Ale wiesz że pksy w weekendy z wiosek prawie nie jeżdżą najwyżej jakiś jeden o 12

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale wiesz że pksy w weekendy z wiosek prawie nie jeżdżą najwyżej jakiś jeden o 12

Ja 5 lat temu przez pół roku 20km w jedną stronę rowerem jeździłem do roboty i jakoś żyje

Gość Gość
1 minutę temu, Piwosz 22lata napisał:

Ja 5 lat temu przez pół roku 20km w jedną stronę rowerem jeździłem do roboty i jakoś żyje

On nie ma roweru nawet

Gość Gość

A nawet jakby miał to podejrzewam że by się zabił w ruchu miejskim w Łodzi czy Skierniewicach

11 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

a ty w tej szkole zdobyłeś ten zawód kiblarza?  bo też bym może na to poszedł 

Zawód mam se inny skończony ale zawsze lepiej mieć średnie niż samą zete albo co gorsza jak ty podstawówkę hehe

https://pokazywarka.pl/urxuw5/

Gość gosc

Przemuś jest ubezwłasnowolniony przez matke. Sam pewnie nie może wychodzić z domu

Gość gosc
Przed chwilą, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

nie ma w weekendy pksów ode mnie z miejscowości

Panicz nie łaska na rower wsiąść?

Gość Gość

A zresztą na cholerę mu wykształcenie do najprostszych robot jak sprzątanie fabryki, czy pomocnik budowlany nie patrzą nawet na CV ważne aby miał ręce

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A zresztą na cholerę mu wykształcenie do najprostszych robot jak sprzątanie fabryki, czy pomocnik budowlany nie patrzą nawet na CV ważne aby miał ręce

W fabryce też przyjmą bez szkoły. Jak by sie starał to i trójkę zarobi

Edytowano przez Piwosz 22lata

Gość Sweet but psycho
1 minutę temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ja bym chciał pracować jako kierowca ciężarówki 

Jak daunie nawet prawka nie masz zejdz na ziemię i rusz dooope

2 minuty temu, Piwosz 22lata napisał:

W fabryce też przyjmą bez szkoły. Jak by sie starał to i trójkę zarobi

A mój szwagier też ma podstawowe i na budowie robi i ma 5000 zł ale ja sie nie nadaje jak kiedyś mnie wziął za pomocnika do swojej roboty to jego szef mnie po pół dnia wyjeebał bo nie ogarniałem nic ale wstyd miałem 

Edytowano przez ฉันชอบเค้กชีส

Gość gosc

znowu zaczyna wymyślać, piwosz nie widzisz tego?

prawda jest taka ze gdyby przemek CHCIAŁ to już dawno zrobiłby liceum albo poszedł do pracy, ale on raz że nie chce a dwa się boi i nie zrobi nigdy nic, a żeby wprost nie przyznać że jest totalnym zerem to wymyśla niby przeszkody które uniemożliwiają mu normalne życie, dzięki temu może zakryć swoją pistowatość, może sie za tym schować, zrzucić odpowiedzialność i winę na jakąś pierdołę, byleby tylko nie przyznać że sam jest pierdołą. Typowy mechanizm dla tego typu przegrywów, syndrom odrzucenia i zarazem syndrom zaprzeczenia. Tak na moje oko to nawet gdyby Przemek jakimś cudem zdecydował się na leczenie i terapie, to w jego przypadku leczenie trwałoby dosłownie latami... i nie mówie tego by ci dowalić, by cie tym poniżyć, takie są po prostu fakty. Ja z wieloma osobami się poznałem na terapiach, ale kogoś tak hermetycznego i wyizolowanego jak ty, kogoś tak uparcie zaprzeczającego rzeczywistości i odwracającego kota ogonem to jeszcze nie widziałem. U Ciebie to nie są zwykłe lęki, to oprócz lęków jest jeszcze kilka zaburzeń jako następstwo wieloletniego lęku i wycofania społecznego i to trudniej uporządkować w głowie niż sam lęk.

Gość gosc
5 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

no nie mam

i po co kłamiesz, jak jeszcze niedawno jechales rowerem po polu i dawałeś foty wiele razy z wycieczek rowerowych

teraz pasuje by nie mieć roweru, bo jest to usprawiedliwienie i kolejny powód że "nie moge dojezdzać bo nie mam roweru" więc na te chwile tchórz kłamie że go nie ma...

6 minut temu, Gość Gość napisał:

jakbym miał w polsce w takich robotach robić to lepiej odrazu robić te najgorsze roboty ale na zachodzie na emigracja 

w polsce do takich robot sa ukraince

Edytowano przez ฉันชอบเค้กชีส

Gość gosc
5 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ja bym chciał pracować jako kierowca ciężarówki 

a ja bym chciał wille z basenem i ferrari w garażu

od samego chcenia się nic nie zmienia, rusz dupe i realizuj te cele, bez wymyślania ...nych przeszkód

Gość Sweet but psycho

Ja na jego miejscu to nawet z nudów bym poszła zbierać śmieci z rowów zawsze jakieś zajęcie na kilka godzin i parę grosza by wpadło chociażby na picie by miał i żył jak rasowy menel

1 minutę temu, Gość gosc napisał:

i po co kłamiesz, jak jeszcze niedawno jechales rowerem po polu i dawałeś foty wiele razy z wycieczek rowerowych

teraz pasuje by nie mieć roweru, bo jest to usprawiedliwienie i kolejny powód że "nie moge dojezdzać bo nie mam roweru" więc na te chwile tchórz kłamie że go nie ma...

to nie był mój rower tylko mojej siostry

PRZECIEŻ I TAK NIE MASZ MATURY TO NIC CI NIE DAJE TO LICEUM SKOŃCZONE

Ale może bede se mial. Moim zdaniem takie świadectwo ...a znaczy rzeczywiście, ale w  twoim przypadku byś miał sie czym zająć i przy tym zdobyć średnie a nie przy kompie całe dnie gnijesz.  Bo z podstawowym to rzeczywiście mogą krzywo patrzeć na takie cv nawet w fabryce

5 minut temu, Gość gosc napisał:

znowu zaczyna wymyślać, piwosz nie widzisz tego?

prawda jest taka ze gdyby przemek CHCIAŁ to już dawno zrobiłby liceum albo poszedł do pracy, ale on raz że nie chce a dwa się boi i nie zrobi nigdy nic, a żeby wprost nie przyznać że jest totalnym zerem to wymyśla niby przeszkody które uniemożliwiają mu normalne życie, dzięki temu może zakryć swoją pistowatość, może sie za tym schować, zrzucić odpowiedzialność i winę na jakąś pierdołę, byleby tylko nie przyznać że sam jest pierdołą. Typowy mechanizm dla tego typu przegrywów, syndrom odrzucenia i zarazem syndrom zaprzeczenia. Tak na moje oko to nawet gdyby Przemek jakimś cudem zdecydował się na leczenie i terapie, to w jego przypadku leczenie trwałoby dosłownie latami... i nie mówie tego by ci dowalić, by cie tym poniżyć, takie są po prostu fakty. Ja z wieloma osobami się poznałem na terapiach, ale kogoś tak hermetycznego i wyizolowanego jak ty, kogoś tak uparcie zaprzeczającego rzeczywistości i odwracającego kota ogonem to jeszcze nie widziałem. U Ciebie to nie są zwykłe lęki, to oprócz lęków jest jeszcze kilka zaburzeń jako następstwo wieloletniego lęku i wycofania społecznego i to trudniej uporządkować w głowie niż sam lęk.

Odezwał  sie Smakosz/pijak24lata mitoman który wymyślał że ma magazyn i zatrudnia pracowników 

niezłą trzeba mieć wyobraznie zeby to wymyslic

a  w rzeczywistości w wieku 28 lat jest na utrzymaniu szwagra

Gość gosc
22 minuty temu, Piwosz 22lata napisał:

Zawód mam se inny skończony ale zawsze lepiej mieć średnie niż samą zete albo co gorsza jak ty podstawówkę hehe

https://pokazywarka.pl/urxuw5/

Po co ci to świadectwo jak matury nie zdałeś

4 minuty temu, Gość Sweet but psycho napisał:

Ja na jego miejscu to nawet z nudów bym poszła zbierać śmieci z rowów zawsze jakieś zajęcie na kilka godzin i parę grosza by wpadło chociażby na picie by miał i żył jak rasowy menel

ja nie pije 

sam jesteś menel

Gość gosc

raz że by miał się czym zająć a nie d,e,b,i,l,e,ć przed kompem, dwa wyszedłby do ludzi co byłoby dla niego najlepszą terapie, bo przełamywałby lęki i bariery, wychodziłby ze swojej domowej strefy komfortu, nawiązałby znajomości a może i kontakty dzięki którym w przyszłości dostałby robote, ale nie... lepiej siedzieć w piwnicy, narzekać i ujadać na matke że NIE POZWALA

a co do dojazdów, to po co od razu auto? tak jak śmierdzi Ci konin, bo od razu ci sie warszawka śni, tak samo jest z autem, ty od razu chcesz konia z kopytami, na razie złap jedno kopyto - rusz chociaż w takim zwykłym koninie czy skierniewicach, kup skuter używke za 1000zł a nie auto, piwosz też jeździ motorem zippem manic, a dopiero potem jak już złapiesz to jedno kopyto to bierz się za drugie i w końcu będziesz miał całego konia i swoją warszawke i auto, ale nic sie nie zmienia od na dupie siedzenia a ty nawet pierwszego kroku nie masz zamiaru zrobić....

Gość Sweet but psycho

ja nie pije 

sam jesteś menel

Pokazałeś to na sylwestrze już nie pamiętasz?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować