Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ฉันชอบเค้กชีส

FILIP JESTEŚ? CO LEPSZE PLAYSTATION CZY XBOX??? CO KUPIĆ?

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gosc napisał: Następny odrealniony prawik co on ...i. Starczy iść do pracy i ma sie przeważnie więcej niż 2 tyś X no wystarczy ale on nie pójdzie umiesz czytać co pisze ze zrozumieniem? 😗 

Czemu nie pójdzie? Niepełnosprawny?

Przed chwilą, ฉันชอบเค้กชีส napisał: a pracowałeś na facebooku? X nie ja w facebooka nie, ale podobno można zarobić 😎

• Like 1

12 minut temu, Leżaczek napisał:

Nie skupiałbym się by mieć pensje 2000 a chociaż kilka słów miesięcznie ludzie on nawet nie ma płaskiego tv. Nie wyjdzie nagle z domu i nie dostanie 24000 rocznie, przecież czytam jego wypowiedzi. A tv dalej 19 letni. I 20 letni będzie. Chcesz mieć firmę na 50 lat to już teraz kombinuj coś samodzielnie. Zobaczysz jak słabo idzie to może ruszysz dupe na coś innego ale chociaż na tv będzie 😱

Edytowano przez ฉันชอบเค้กชีส

2 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: Mam taki tv X to kupuj ps4 slim chociaż i graj, zarabiaj w necie i tyle 

• Like 1

Gość gosc

I takie bydła sie utrzymuje w naszym kraju. Zamiast zabrać siłą na terapie czy zmusić do pracy

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: Mam taki tv X to kupuj ps4 slim chociaż i graj, zarabiaj w necie i tyle 

ale nie wiem na czym teraz sie zarabia w necie 

sub sms sie skonczylo

od ponad  2 lat nie zarobiłem nawet złotówki w necie bo nie potrafie...

Gość gosc
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Takie zarabianie w niecie jak piszesz to oszustwo. Nie boisz sie iść do więzienia?

1 minutę temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ale nie wiem na czym teraz sie zarabia w necie 

sub sms sie skonczylo

od ponad  2 lat nie zarobiłem nawet złotówki w necie bo nie potrafie...

Tak a niby 2 lata temu ludzie wysyłali smsy na takie pierdoły a teraz przestali. Co ty piedzielisz kaleko

• Like 1

Gość Bicu
20 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

ja  nie mam już 18 lat żeby 20 km dziennie rowerem jezdzić i to jeszcze po fizycznej robocie to niewykonalne jest 

O ja piertole jaki królewicz.  Ja się tylko zastanawiam czy ty w ogóle potrafisz rowerem jeździć,  bo z tobą Przemek to wszystko jest możliwe. 

3 minuty temu, Gość gosc napisał: Takie zarabianie w niecie jak piszesz to oszustwo. Nie boisz sie iść do więzienia? X co 😱 gdzie ja pisałem o czymś nielegalnym? 😗 ja zarabiam przez neta legalnie 😎

6 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: ale nie wiem na czym teraz sie zarabia w necie  sub sms sie skonczylo od ponad  2 lat nie zarobiłem nawet złotówki w necie bo nie potrafie... X nie wiem co to sub sms nigdy tego nie robiłem 😕 na różnych rzeczach szukaj aż znajdziesz coś dla siebie 😕 

Gość Bicu
Przed chwilą, Piwosz 22lata napisał:

Tak a niby 2 lata temu ludzie wysyłali smsy na takie pierdoły a teraz przestali. Co ty piedzielisz kaleko

On tyle razy kłamał że nie da się tego zliczyć.  Półanalfabeta by w ten sposób zarabiał?  W życiu nie.

Gość Bicu

Do Przemka miałbym zupełnie inne nastawienie gdyby nie był takim mitomanem i kłamcą. 

Zastanów się Przemek,  gdzie doprowadziły cie te wszystkie kłamstwa?  Co ci to dało? 

17 minut temu, Piwosz 22lata napisał:

teraz weszła jakaś ustawa pis że  ludzie muszą być informowani  o kosztach zanim wyslą  a wtedy można było to ukryć i ciężko kogoś oszukać 

pozatym na facebooku są takie blokady że ciężko zrobić fake konto bo zara blokują 

firmy co sie zajmowaly sub sms upadły np Leadmore gdzie ty też próbowałeś zarabiać 

4 minuty temu, Gość Bicu napisał:

Do Przemka miałbym zupełnie inne nastawienie gdyby nie był takim mitomanem i kłamcą. 

Zastanów się Przemek,  gdzie doprowadziły cie te wszystkie kłamstwa?  Co ci to dało? 

Nie wiem co ten kaleka chce w ten sposób osiągnąć. Teraz znowu temat z wykopu wrzucił hehe

https://f.kafeteria.pl/temat-7526744-hej-czy-macie-jakies-sprawdzone-agencje-pracy-do-pracy-w-niemczechholandii-bardziej-kieruje-sie-ku-niemcom-angielski-znam-na-poziomie-b2c1-do-niemieckiego-mam-spora-motywacje-i-moglbym-uczyc-sie-codziennie-zalezaloby-mi-na-jakiejs-pracy-na-magazyni/

12 minut temu, Gość gosc napisał: Takie zarabianie w niecie jak piszesz to oszustwo. Nie boisz sie iść do więzienia? X ja pisałem o "bloga strony www handel internetowy sklep polecenia produktów youtu.be nawet ankiety" a jest dużo więcej możliwości. Za legalną pracę w internecie nie idzie się do więzienia. Normalnie trzeba się rozliczyć z podatku, do niektórych mieć działalność a jeśli trzeba to nawet kasę fiskalną. 

6 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

teraz weszła jakaś ustawa pis że  ludzie muszą być informowani  o kosztach zanim wyslą  a wtedy można było to ukryć i ciężko kogoś oszukać 

pozatym na facebooku są takie blokady że ciężko zrobić fake konto bo zara blokują 

firmy co sie zajmowaly sub sms upadły np Leadmore gdzie ty też próbowałeś zarabiać 

Tak postanowiłem osobiście sprawdzić ten sposób działa ale po moich oględzinach mowie ze nie. Chyba musiałbyś swój serwis założyć aby na nim zarabiać przez sms, ale to by było dla ciebie za trudne kaleko

Gość gosc
6 minut temu, Leżaczek napisał:

12 minut temu, Gość gosc napisał: Takie zarabianie w niecie jak piszesz to oszustwo. Nie boisz sie iść do więzienia? X ja pisałem o "bloga strony www handel internetowy sklep polecenia produktów youtu.be nawet ankiety" a jest dużo więcej możliwości. Za legalną pracę w internecie nie idzie się do więzienia. Normalnie trzeba się rozliczyć z podatku, do niektórych mieć działalność a jeśli trzeba to nawet kasę fiskalną. 

Facet 30 lat ale normalnej przcy zarobkowej nie poszuka

6 minut temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: teraz weszła jakaś ustawa pis że  ludzie muszą być informowani  o kosztach zanim wyslą  a wtedy można było to ukryć  pozatym na facebooku są takie blokady że ciężko zrobić fake konto bo zara blokują  firmy co sie zajmowaly sub sms upadły np Leadmore gdzie ty też próbowałeś zarabiać  X nie wnikam, nie robiłem tego, szukając coś sobie znajdziesz, nikt Ci nie da biznes planu kup teraz sto domen o nazwie zwierząt domowych bo za jakiś czas będą warte po 1000, i jeszcze poda linki gdzie kliknąć i w ogóle nagra ci film. Pewnie i są takie rzeczy krok po kroku ale trzeba szukać. Ja kokosow nie zarabiam więc nie jestem za dobrym przykładem pracy w necie. Sam muszę się rozwinąć. 

5 minut temu, Piwosz 22lata napisał:

Tak postanowiłem osobiście sprawdzić ten sposób działa ale po moich oględzinach mowie ze nie. Chyba musiałbyś swój serwis założyć aby na nim zarabiać przez sms, ale to by było dla ciebie za trudne kaleko

KALEKO JA W CAŁĄ KASE ZAROBIŁEM NA FACEBOOKU NA GRUPACH  I TROCHE NA KAFE JAK MIAŁEM KOBIECY NICK I PISAŁEM ŻE BAWIE SIE CIPKĄ A  DEEBILEE WYSYŁAŁY SMS  ŻEBY ZOBACZYĆ TO SAMO NA FB

SWOJEJ STRONY NIGDY NIE MIAŁEM

2 minuty temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał:

KALEKO JA W CAŁĄ KASE ZAROBIŁEM NA FACEBOOKU NA GRUPACH  I TROCHE NA KAFE JAK MIAŁEM KOBIECY NICK I PISAŁEM ŻE BAWIE SIE CIPKĄ A  DEEBILEE WYSYŁAŁY SMS  ŻEBY ZOBACZYĆ TO SAMO NA FB

SWOJEJ STRONY NIGDY NIE MIAŁEM

Ta jasne bajkopisarzu haha

1 minutę temu, Gość gosc napisał: Facet 30 lat ale normalnej przcy zarobkowej nie poszuka X skąd wiesz, że to nie jest normalna praca zarobkowa w domu? 😗 ja nie narzekam mi tak dobrze jest a kiedyś będzie lepiej albo poszukam bo mi się znudzi pracować i inwestować z domu lub na żywo biznes zrobię 😄

Gość gosc
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość gosc napisał: Facet 30 lat ale normalnej przcy zarobkowej nie poszuka X skąd wiesz, że to nie jest normalna praca zarobkowa w domu? 😗 ja nie narzekam mi tak dobrze jest a kiedyś będzie lepiej albo poszukam bo mi się znudzi pracować i inwestować z domu lub na żywo biznes zrobię 😄

Jak możesz inwestować skoro nie zarabiasz nawet 2 k miesięcznie?

Jeden człowiek rzucił etat za 20 tysięcy złotych miesięcznie by z domu pisać bloga na którym zarabil już 7 milionów. Niech każdy robi i pracuje jak uważa 😔

2 minuty temu, Gość gosc napisał: Jak możesz inwestować skoro nie zarabiasz nawet 2 k miesięcznie? X normalnie, mieszkam z mamą i jeszcze jestem bardzo oszczędny wręcz sknera 😄

Już od ponad dekady tworzę oszczędności, nie pije, nie wydaje na mieście, nie przeplacam za gry, elektronikę, omijam apple lous vitą i inne takie triki 😄

Faktycznie gdybym żył na wynajem mieszkania od początku to nic bym nie miał na inwestycje. Ba ledwo bym wiązał koniec z końcem. Nie każdy może zostać u rodziców to też rozumiem. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować