Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ฉันชอบเค้กชีส

FILIP JESTEŚ? CO LEPSZE PLAYSTATION CZY XBOX??? CO KUPIĆ?

Polecane posty

Te 2000 i z domu można osiągnąć, ja jestem zbyt leniwy, można też miliony, to nie jest przegryw jak ktoś tak chce. Chyba nikt nie nazwie programisty pracującego zdalnie z domu przegrywem skoro zarabia 9000.

Gość gosc
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Te 2000 i z domu można osiągnąć, ja jestem zbyt leniwy, można też miliony, to nie jest przegryw jak ktoś tak chce. Chyba nikt nie nazwie programisty pracującego zdalnie z domu przegrywem skoro zarabia 9000.

Ale ty ... nie jesteś programistą tak jak Przemuś tirowcem. Do tego jesteś 30 letnim prawiczkiem

Gość Oferta pożyczki dla całej

Oferta pożyczki dla całej Polski.
Dla wszystkich potrzeb finansowych, nie wahaj się ze mną skontaktować.
Jestem tu, aby ci pomóc finansowo.
Moje warunki pożyczki są bardzo przystępne.
Oto mój numer WhatsApp i mój adres e-mail dla zainteresowanych:
(Christcorinn@gmail.com)
(33756821390).

Przed chwilą, Gość gosc napisał: Ale ty ... nie jesteś programistą tak jak Przemuś tirowcem. Do tego jesteś 30 letnim prawiczkiem X też jestem zaliczyłem na uczelni ten przedmiot wszystkie semestry jeśli o formalności chodzi, ale nie czuje się w tym, nawet nie chcę tego robić, ja wolę coś co zrobi się raz i potem doglada, takie rzeczy 😙 

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość gosc napisał: Ale ty ... nie jesteś programistą tak jak Przemuś tirowcem. Do tego jesteś 30 letnim prawiczkiem X też jestem zaliczyłem na uczelni ten przedmiot wszystkie semestry jeśli o formalności chodzi, ale nie czuje się w tym, nawet nie chcę tego robić, ja wolę coś co zrobi się raz i potem doglada, takie rzeczy 😙 

Chłopie 5tyś wypowiedzi napisałeś w niecałe 4 miesiące: D

1 minutę temu, Piwosz 22lata napisał: Chłopie 5tyś wypowiedzi napisałeś w niecałe 4 miesiące: D X jak programista 😙😵 leżaczek ma lekkie piórko 😳

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Piwosz 22lata napisał: Chłopie 5tyś wypowiedzi napisałeś w niecałe 4 miesiące: D X jak programista 😙😵 leżaczek ma lekkie piórko 😳

Lekkie bo nigdy nie staje (☞゚∀゚)☞

Autor coś kręci mimo wszystko mieć tylko 8tysięcy oszczędności to słaba sytuacja i nie wiadomo za co się zabrać. Ja jak miałem podobne to mi koledzy powiedzieli, że to jest nic to jest ... 💩 i to mi dało kopa w dupe 😵 na pewno warto robić cokolwiek by w krotce mieć 10 potem 20 itd nie polecam też rezygnacji z grania dla 1000 więcej oszczędności to głupota 😅

Gość gość
7 godzin temu, Leżaczek napisał:

Już od ponad dekady tworzę oszczędności, nie pije, nie wydaje na mieście, nie przeplacam za gry, elektronikę, omijam apple lous vitą i inne takie triki 😄

To niby ile masz już kasy odłożonej?

Gość gość

Przemek kłamco 36tys zarobione na smsach to gdzie się ta cała kasa podziała kaleko? Gdybyś tyle miał to już byś dawno zrobił prawko, kupił auto i wyniósł się od matki i g o fno by miała do gadania

6 godzin temu, Gość gość napisał:

Przemek kłamco 36tys zarobione na smsach to gdzie się ta cała kasa podziała kaleko? Gdybyś tyle miał to już byś dawno zrobił prawko, kupił auto i wyniósł się od matki i g o fno by miała do gadania

Poszła na życie 

Zostało mi 8 tys zł 

4 godziny temu, ฉันชอบเค้กชีส napisał: Poszła na życie  Zostało mi 8 tys zł  X I co zamierzasz bo to malutko 😔

11 godzin temu, Gość gość napisał: Przemek kłamco 36tys zarobione na smsach to gdzie się ta cała kasa podziała kaleko? Gdybyś tyle miał to już byś dawno zrobił prawko, kupił auto i wyniósł się od matki i g o fno by miała do gadania X wydał podobno 28 😱, jeden na YouTube za to postawił dom 2x35m2 😕

11 godzin temu, Gość gość napisał: To niby ile masz już kasy odłożonej? X tyle, że stawianie mnie na równi z przegrywami jest dość zabawne 😄

Gość gosc
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

11 godzin temu, Gość gość napisał: To niby ile masz już kasy odłożonej? X tyle, że stawianie mnie na równi z przegrywami jest dość zabawne 😄

Ogólnie jesteś uważany za największego przegrywa tutaj. 30 lat prawiczek, brak pracy mieszkania

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować