Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izydor

Plamy z krwi na jasnym dywanie da się usunąć??

Polecane posty

Gość izydor

Cześć. Mam problem z poważnie zaplamionym dywanem, a konkretnie jest wybrudzony krwią zwierzęcą, bo pies się skaleczył. chodzi mi o poradę jak można to usunąć żeby nie było śladu. Ewentualnie kjak się samemu nie da czy takie dywany będą w stanie wyprać profesjonalne firmy?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izydor

Tak naprawdę to krew nie jest zwoerzęca. I przy okazji - jak się pozbyć ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Woda utleniona... jak nie to to moze soda oczyszczona (?) nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Krew jest z gatunku ciężkich plam do usunięcia domowymi sposobami. teoretycznie woda utleniona powinna pomóc, ale istnieje duże ryzyko odbarwienia włukien. najlepiej będzie oddac profesjonalistom, którzy z pewnością z tym sobie poradzą. u mnie we Wrocławiu najlepiej w tym temacie sprawdza się Pierzdywan, a mieści się na Kiełczowskiej 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk

Tu się zgadzam z tym co jest napisane powyżej, bo moja suczka miała ciężkie dni i też zachlapała dywany. lecz nie było problemu żeby pralnia z takimi plamami się uporała. notabene była to też PierzDywan, którą serdecznie polecam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek

na dywany pobvrudzone krwią, to woda utleniona 3%, obficie polać i pianę zetrzeć bawełnianą szmatką. jak nie pomoże, to pozostaje jak już wyżej pisali ludzie pralnia. jak np pralnia profesjonalna pierzdywan we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×