Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Max

Czy z nią jest coś nie tak

Polecane posty

Gość Max

Hej.Czy moja dziewczyna ma coś z głowa czy ja.Jeżdżę z kumplami motocyklem ona  ze mną jako plecak ,lubię popierdzielać nawet po 300 na godz.(tylko na autostradach ), a ona pózniej mnie opierdala i mówi że mnie zostawi.Pózniej jej przechodzi i do następnej jazdy i znowu te cyrki .Lubię szybko jezdzić to mnie relaksuje ,jak chcę sam pojezdzić to mi pierdzieli że nie chcę jej zabrać .Co robić z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Załóż pół-dupek zamiast siedzenia i po sprawie 🙂

3paki to tylko w nocy da radę

 

 

 

busa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Haya .W dzień po autobahnie można sadzić,daleko do granicy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ja bym mogła z Tobą pojezdzić ,lubię szybką jazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej, że jeśli jej się to nie podoba to niestety, ale nie dasz rady nic z tym zrobić. Skoro to lubisz, jest to coś co Cię interesuje, to nie może Ci tego zabronić. W rozmowie zapytaj ją o jej pasje i zainteresowania. Zadaj jej pytanie czy tak po prostu przestałaby to robić, bo Tobie się coś nie podoba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Hej.Od środy jestem wolny po rozmowie ze swoją ,chciała żebym odpuścił sobie motocykle i znalazł inne hobby(pewnie szachy ha ha).Teraz  jestem sam ze swoją "suką" którą mogę ujeżdżać do woli.Jak są tu jakieś fajne dziewczyny,które kochają motocykle i nie boją się szybkiej jazdy to mogą pisać.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×