Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonaaa30

Gdzie Ci mężczyźni?

Polecane posty

Gość w kość
1 minutę temu, Gość PewnySiebie napisał:

Staram się nie być mizoginem

poważnie?

aha, nie jestem kobietą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonaaa30
37 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Ja powiedziałabym, że to już nawet nie jest infantylność tylko niski iloraz inteligencji. Pewnie, że tacy faceci istnieją, ale nie ma ich jakoś specjalnie dużo. Jeszcze rozumiem dlaczego mogą używać dziwnym określeń na seks/beliznę/genitalia (zwykły wstyd), ale brak zainteresowań i fiksacja na punkcie seksu to już coś co kojarzy mi się z drechem spod budki z piwem. 

No tak. W sumie jedno łączy się z drugim.Czy ja wiem czy niewielu ? Miałam kiedyś konto na portalu badoo i jakieś 50 % Panów zachowywało się podobnie. A druga część była zakompleksiona i niepewna siebie. Normalnych i ogarniętych było dwóch facetów, ale akurat mieszkali za granicą. Właśnie doświadczenia na tym portalu uświadomiły mi jak ciężko poznać kogoś z kim można stworzyć fajną relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość PewnySiebie napisał:

Ok więc jako stanowczy mężczyzna pytam. Dajesz dupy od razu, czy trzeba biegać przez płotki? Bo nie wiem czy w ogóle cokolwiek inicjować.

Nie popisuj się tak swoją "inteligencją".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość moonaaa30 napisał:

No tak. W sumie jedno łączy się z drugim.Czy ja wiem czy niewielu ? Miałam kiedyś konto na portalu badoo i jakieś 50 % Panów zachowywało się podobnie. A druga część była zakompleksiona i niepewna siebie. Normalnych i ogarniętych było dwóch facetów, ale akurat mieszkali za granicą. Właśnie doświadczenia na tym portalu uświadomiły mi jak ciężko poznać kogoś z kim można stworzyć fajną relację.

Portale tego typu są głównie dla ludzi szukająych szybkiego seksu i którym to nie wychodzi na co dzień. Pewny siebie, fajny facet nie musiałby z czegoś takiego korzystać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy_facet

Szukaj wśród panów koło 40-tki. Oni mają więcej testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka
2 godziny temu, Gość katty_22 napisał:

Nie można z tym przesadzać. Zresztą jeśli randka jest udana między parą iskrzy to jeśli facet pocałuje tą kobietę delikatnie w usta to raczej nie będzie tym oburzona a wręcz przeciwnie. Zresztą zwróć uwagę na jeszcze jedną rzecz. Dorosły facet pyta kobietę czy da mu buziaczka? To brzmi wręcz komicznie. Tak to może spytać babcia swojego kilkuletniego wnuczka :).

Dokladnie. Pocałunek to nie od razu obmacywanie i rozbieranie nachalne żeby kobieta miała się oburzyc, nie przesadzajmy. A przy takim pytaniu ,,czy dostaje buziaka" to cala atmosfera znika, zero romantyczności... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonwalker
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

10 minut temu, Gość moonaaa30 napisał: Moja mama twierdzi, że za jej czasów ( lata 80-te) faceci bardziej przejmowali inicjatywę, podrywali kobiety, byli szarmanccy.  A teraz? Miesiąc temu byłam ze znajomymi w Bieszczadach. Do domku trzeba było podejść kawałek pod górę .ŻADEN facet nie zaoferował, że pomoże nam wnieść bagaże. Jajko Pisanka też znam trzech konkretnych facetów, ale właśnie zajętych. Czytałam też gdzieś, że to właśnie efekt X też bym nie wniósł nie jestem frajerem, seksu i tak nie będzie za to a nabralas to dzwigaj! Powiem więcej ten kto pomaga zostanie olany a gzdzic się będziesz do lobuza. Tak działa wasz umysł, dobry pomocny facet nie zostanie wynagrodzony, nawet nie zostanie zauważony jako potencjalny partner. Wciskaj kit komuś innemu 😎

Ależ przeżywasz. Zawsze oczekujesz nagrody?
Ja pomagam bezinteresownie słabszym, w tym przypadku kobietom i nie zamierzam być ich "potencjalnym partnerem". Robię to z grzeczności i bo mnie tak mamusia nauczyła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj

nie dziwie sie e ludzie są singlami skoro mają rozkmini pt zapytał sie czy może ją pocałować... zapytał sie i co? do odrzutu? masakra jakaś... z takim podejsciem nie znajdziecie sobie nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tu nie chodzi nawet o samo pytanie, ale o sposób w jaki facet je zada. Jeśli używa dziecinnych zdrobnień to raczej nie brzmi to atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko wiedzący

Każdy przyciąga płeć przeciwną adekwatną do swojej atrakcyjności. Jeśli autorka podoba się wyłącznie nieciekawym facetom, to znaczy że prezentuje podobny poziom atrakcyjności co owi faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość wszystko wiedzący napisał:

Każdy przyciąga płeć przeciwną adekwatną do swojej atrakcyjności. Jeśli autorka podoba się wyłącznie nieciekawym facetom, to znaczy że prezentuje podobny poziom atrakcyjności co owi faceci.

Teoria z d.... Jeśli w czyimś środowisku są tylko tacy ludzie to z innymi nie będzie miał do czynienia. To kwestia zmiany miejsca poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedzący
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Teoria z d.... : Jeśli w czyimś środowisku są tylko tacy ludzie to z innymi nie będzie miał do czynienia. To kwestia zmiany miejsca poszukiwań.

Postawiłem dwukropek w twojej wypowiedzi w miejscu,gdzie go zabrakło.

Atrakcyjne kobiety nie muszą nikogo szukać. To one są wyszukiwane przez atrakcyjnych facetów. Wyjdź wreszcie z własnej d..y i zacznij patrzeć jak wygląda prawdziwy świat,

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość wszystko wiedzący napisał:

Każdy przyciąga płeć przeciwną adekwatną do swojej atrakcyjności. Jeśli autorka podoba się wyłącznie nieciekawym facetom, to znaczy że prezentuje podobny poziom atrakcyjności co owi faceci.

Teoria z d.... Jeśli w czyimś środowisku są tylko tacy ludzie to z innymi nie będzie miał do czynienia. To kwestia zmiany miejsca poszukiwań.

 

43 minuty temu, Gość wszystkowiedzący napisał:

Postawiłem dwukropek w twojej wypowiedzi w miejscu,gdzie go zabrakło.

Atrakcyjne kobiety nie muszą nikogo szukać. To one są wyszukiwane przez atrakcyjnych facetów. Wyjdź wreszcie z własnej d..y i zacznij patrzeć jak wygląda prawdziwy świat,

 

 

 

Gdyby tak było tylko brzydkie i przeciętne kobiety pozostawałyby dłuższy czas singielkami. Tymczasem są też samotne kobiety, które podobają się wielu facetom, ale postrzegane są tylko jako "zabawka" do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość katty_22 napisał:

Nie można z tym przesadzać. Zresztą jeśli randka jest udana między parą iskrzy to jeśli facet pocałuje tą kobietę delikatnie w usta to raczej nie będzie tym oburzona a wręcz przeciwnie. Zresztą zwróć uwagę na jeszcze jedną rzecz. Dorosły facet pyta kobietę czy da mu buziaczka? To brzmi wręcz komicznie. Tak to może spytać babcia swojego kilkuletniego wnuczka :).

Jakoś w wieku #metoo ta ostrożność jest dla mnie zrozumiała.

Nie rozumiem kobiet. Chcą partnerstwa (czyli by miast forsować swoje racje, mężczyzna dostosowywał się) a równocześnie by był męski. To tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Jakoś w wieku #metoo ta ostrożność jest dla mnie zrozumiała.

Nie rozumiem kobiet. Chcą partnerstwa (czyli by miast forsować swoje racje, mężczyzna dostosowywał się) a równocześnie by był męski. To tak nie działa.

Nie rozumiesz dlatego, że popełniłeś poważny a zarazem bardzo głupi błąd w myśleniu.

- patriarchat, męski szowinizm - kobieta zawsze się dostosowuje

- damski szowinizm (nie mylić z feminizmem) - mężczyzna się zawsze musi dostosować

- partnerstwo = KOMPROMIS (do którego dąży się różnymi sposobami). Facet wcale nie musi być uległym kapciem.

Po prostu popiertoliłeś pojęcia, dlatego nie kumasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin90
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Jakoś w wieku #metoo ta ostrożność jest dla mnie zrozumiała.

Nie rozumiem kobiet. Chcą partnerstwa (czyli by miast forsować swoje racje, mężczyzna dostosowywał się) a równocześnie by był męski. To tak nie działa.

Jakie partnerstwo? Coraz więcej jest facetów, którzy są bardziej kobiecy niż męscy.Zarówno pod względem wyglądu jak i zachowania. Po co kobiecie takie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość katrin90 napisał:

Jakie partnerstwo? Coraz więcej jest facetów, którzy są bardziej kobiecy niż męscy.Zarówno pod względem wyglądu jak i zachowania. Po co kobiecie takie facet

Czyżbyś była uległą kobiecą kobietką, która będzie zadowalać mężczyznę w kuchni, sypialni i być jaśniejącą gwiazdą przy jego boku w salonie, że masz takie wymagania, jak męski mężczyzna?

Czy też może jesteś typowym dla dzisiejszych czasów psychicznie uniseksualnym kobietonem, który z jednej strony chce męskiego mężczyzny który jednak ma się dostosowywać do Twoich kaprysów?

Wiesz, męski mężczyzna pasuje tylko do kobiecej kobiety. Bawią mnie panienki, które właściwie zachowują się jak neurotyczne, rozhisteryzowane faceciątka z urwanym pindolem i bajdurzą, że potrzeba im męskiego mężczyzny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdula
24 minuty temu, Piaskun napisał:

Czyżbyś była uległą kobiecą kobietką, która będzie zadowalać mężczyznę w kuchni, sypialni i być jaśniejącą gwiazdą przy jego boku w salonie, że masz takie wymagania, jak męski mężczyzna?

Czy też może jesteś typowym dla dzisiejszych czasów psychicznie uniseksualnym kobietonem, który z jednej strony chce męskiego mężczyzny który jednak ma się dostosowywać do Twoich kaprysów?

Wiesz, męski mężczyzna pasuje tylko do kobiecej kobiety. Bawią mnie panienki, które właściwie zachowują się jak neurotyczne, rozhisteryzowane faceciątka z urwanym pindolem i bajdurzą, że potrzeba im męskiego mężczyzny.  

Moglbys zdefiniować pojęcie "kobieca kobieta"? 

Czy to taka, która używa języka jak z rynsztoku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Vdula napisał:

Moglbys zdefiniować pojęcie "kobieca kobieta"? 

Czy to taka, która używa języka jak z rynsztoku? 

Jesteś kobietą. Powinnaś wiedzieć, jakie pozytywne cechy kojarzą się z kobiecością. Jeśli nie wiesz, widać jesteś kobietą tylko z nazwy. Taką w której jest tylko forma a nie ma treści. Co by tłumaczyło to skupianie się na formie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdula
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Jesteś kobietą. Powinnaś wiedzieć, jakie pozytywne cechy kojarzą się z kobiecością. Jeśli nie wiesz, widać jesteś kobietą tylko z nazwy. Taką w której jest tylko forma a nie ma treści. Co by tłumaczyło to skupianie się na formie. 

Zawsze wydawało mi się, że kobieca kobieta, to taka, która ma w sobie pewną subtelność i delikatność, a Ty chyba wolisz nieco wulgarne. Dlatego ośmieliłam się zapytać jaka jest Twoja definicja tej kobiecej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Vdula napisał:

Zawsze wydawało mi się, że kobieca kobieta, to taka, która ma w sobie pewną subtelność i delikatność, a Ty chyba wolisz nieco wulgarne. Dlatego ośmieliłam się zapytać jaka jest Twoja definicja tej kobiecej kobiety.

Banał być może, ale dama w gościach, kucharka w łóżku i kurva w sypialni.
Nie widzę problemu by delikatność i subtelność nie mogły współgrać z wulgarnością. Na wszystko jest swój czas i miejsce.

Oczywiście teraz częściej można spotkać kobiety z przesunięciem fazowym kuchtę w sypialni, damę w kuchni i kurvę w gościach. Ale, oh well, znak czasów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdula
Przed chwilą, Piaskun napisał:

Banał być może, ale dama w gościach, kucharka w łóżku i kurva w sypialni.
Nie widzę problemu by delikatność i subtelność nie mogły współgrać z wulgarnością. Na wszystko jest swój czas i miejsce.

Oczywiście teraz częściej można spotkać kobiety z przesunięciem fazowym kuchtę w sypialni, damę w kuchni i kurvę w gościach. Ale, oh well, znak czasów. 

Miałam na myśli wulgarność w towarzystwie. Taka kobieta, która rzuca przekleństwami na prawo i lewo i ogólnie posługuje się bardzo prostym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Piaskun napisał:

Banał być może, ale dama w gościach, kucharka w łóżku i kurva w sypialni.
Nie widzę problemu by delikatność i subtelność nie mogły współgrać z wulgarnością. Na wszystko jest swój czas i miejsce.

Oczywiście teraz częściej można spotkać kobiety z przesunięciem fazowym kuchtę w sypialni, damę w kuchni i kurvę w gościach. Ale, oh well, znak czasów. 

Jeśli kobieta będzie delikatna i subtelna to raczej nie będzie chętna na  BDSM w sypialni.To się wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak .Pewnie są kobiety na co dzień delikatne, a w łóżku lubią bicie, wulgaryzmy, szarpanie za włosy itp ale myślę, że nie tak często. Mówię z doświadczenia. Kobieta z którą się spotykałem była delikatna, subtelna, w łóżku lubiła próbować nowych rzeczy,nie krępowała się, ale na ostro zdecydowanie nie. Nie przeszkadzało mi to bo i tak dobrze nam się układało pod tym względem i też nie jestem fanem BDSM.To tylko taka refleksja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, bella napisał:

Jesteś mężczyzną?

Kiedyś możesz się zdziwić 😛

Dokladnie :)

Bella ja mam czasem wrazenie, ze oni cala wiedze o kobietach  czerpia z netu...

(a tu opisywane sa zazwyczaj jakies skrajne przypadki, a pozostale 90 ludzi zyje normalnie, kobiety sa kobiece, faceci mescy, maja rodziny- tyle, ze o takich sie nie mowi, bo to nic "ciekawego").

Ja nie znam zadnej kobiety, ktora by dochodzila o odszkodowanie o molestowanie (slynne me-too), za to znam dwie zgwalcone (jedna nie zglosila nawet, a druga przeszla przez ponizajacy ja (!) proces przed sadem ). Jednak nie wypisuje tu, ze faceci to gwalciciele, bo to jest jakis maly procent ogolu.

Skrajnosci opisywane w necie nijak sie maja do rzeczywistosci. Takie straszenie swiatem realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Vdula napisał:

Miałam na myśli wulgarność w towarzystwie. Taka kobieta, która rzuca przekleństwami na prawo i lewo i ogólnie posługuje się bardzo prostym językiem.

Po cóż komu taka?

17 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli kobieta będzie delikatna i subtelna to raczej nie będzie chętna na  BDSM w sypialni.To się wyklucza.

Zdziwiłbyś się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

90% ludzi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdula
7 minut temu, Piaskun napisał:

Po cóż komu taka?

To pytanie powinieneś skierować chyba do siebie. 

Lecę. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy_facet
22 minuty temu, Gość Monika napisał:

Dokladnie 🙂

Bella ja mam czasem wrazenie, ze oni cala wiedze o kobietach  czerpia z netu...

(a tu opisywane sa zazwyczaj jakies skrajne przypadki, a pozostale 90 ludzi zyje normalnie, kobiety sa kobiece, faceci mescy, maja rodziny- tyle, ze o takich sie nie mowi, bo to nic "ciekawego").

Ja nie znam zadnej kobiety, ktora by dochodzila o odszkodowanie o molestowanie (slynne me-too), za to znam dwie zgwalcone (jedna nie zglosila nawet, a druga przeszla przez ponizajacy ja (!) proces przed sadem ). Jednak nie wypisuje tu, ze faceci to gwalciciele, bo to jest jakis maly procent ogolu.

Skrajnosci opisywane w necie nijak sie maja do rzeczywistosci. Takie straszenie swiatem realnym.

Skoro autorka postu szukała mężczyzn na jakimś Badoo to co się dziwi, że trafiała na skrajne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu
18 godzin temu, Gość moonaaa30 napisał:

Gdzie Ci mężczyźni?

99,99 % znajduje się w tej chwili na planecie Ziemia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×