Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonaaa30

Gdzie Ci mężczyźni?

Polecane posty

34 minuty temu, Gość Bicu napisał:

99,99 % znajduje się w tej chwili na planecie Ziemia. 

Wątpię żeby w kosmosie było aż 7 mln mężczyzn ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Bicu napisał:

99,99 % znajduje się w tej chwili na planecie Ziemia. 

Kobiety są dziś wymagające. Interesuje ich najwyżej 10 % z tego. Resztę olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Wątpię żeby w kosmosie było aż 7 mln mężczyzn ^^

Dziewiątek po przecinku jest nieskończona liczba,  100 % być nie może bo jednak jest paru astronautów zawsze w kosmosie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Banał być może, ale dama w gościach, kucharka w łóżku i kurva w sypialni.
 

Nie taki znowu banał... hmm... kucharka w łóżku ^^ czyli eksperymentować i na ostro. Nie dałeś mi wyboru, musiałam to wytknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Amperka napisał:

Nie taki znowu banał... hmm... kucharka w łóżku ^^ czyli eksperymentować i na ostro. Nie dałeś mi wyboru, musiałam to wytknąć. 

Wiesz. Potrawy z afrodyzjakami pobudzające zmysły :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Amperka napisał:

Nie taki znowu banał... hmm... kucharka w łóżku ^^ czyli eksperymentować i na ostro. Nie dałeś mi wyboru, musiałam to wytknąć. 

Raczej pisanie na telefonie. I moja ukochana korekta. Modły kafeterianek zostały wysłuchane i zaległem na łożu boleści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Piaskun napisał:

Po cóż komu taka?

Zdziwiłbyś się. 

A po cóż której chłop wyzywajacy kobiety z którymi się nie zgadza? Chamstwo i buractwo wyziera spod twoich palców a sam hipokryto zabraniasz kobiecie rzucania mięsem. Twoje ego wybuchnie jak Hiroszima. Już niedługo. Żeby mieć wymagania takie jak tywzględem płci przeciwnej samemu trzeba stanowić wzór. Ty Jesteś jedynie przykładem dla kobiet jakich facetów należy unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Raczej pisanie na telefonie. I moja ukochana korekta. Modły kafeterianek zostały wysłuchane i zaległem na łożu boleści 

Hah, o jak uroczo się tłumaczysz :D Spokojnie, myślę, że kafeterianki odetchnęły z ulgą, że masz ludzkie odruchy i potrafisz popełniać błędy, jak my - zwykli śmiertelnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Amperka napisał:

Hah, o jak uroczo się tłumaczysz 😄 Spokojnie, myślę, że kafeterianki odetchnęły z ulgą, że masz ludzkie odruchy i potrafisz popełniać błędy, jak my - zwykli śmiertelnicy.

Za namową mojego specjalisty od PR pozwalam sobie na to by nie płoszyć  potencjalnych ofiar ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piaskun napisał:

Za namową mojego specjalisty od PR pozwalam sobie na to by nie płoszyć  potencjalnych ofiar ^^

Twój specjalista powinien powołać się na klauzulę sumienia. Takie radykalne działania mogą Cię przecież wykończyć. Jak zasugeruje Ci pisanie z literówkami i bez interpunkcji to po prostu się wycofaj, nie brnij w to. Kobiety nie są warte takiego poświęcenia.

Powtarzając za słynnym bardem "Oto efekty, gdy myślący człowiek próbować chce podrywu..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak tam Pieskun usuwanie tematów? Ty męski brutalu grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak tam Pieskun usuwanie tematów? Ty męski brutalu grrr

Gdybym miał taki superpower to polowy fekalnych tematów już by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amperka napisał:

Twój specjalista powinien powołać się na klauzulę sumienia. Takie radykalne działania mogą Cię przecież wykończyć. Jak zasugeruje Ci pisanie z literówkami i bez interpunkcji to po prostu się wycofaj, nie brnij w to. Kobiety nie są warte takiego poświęcenia.

^^

1 godzinę temu, Amperka napisał:

Powtarzając za słynnym bardem "Oto efekty, gdy myślący człowiek próbować chce podrywu..." 😄

Podryw zawsze ma dla osobnika w pewnym wieku wymiar potencjalnie filozoficzny (jest z kim, jest gdzie ale właściwie po co?).
Dlatego będąc dumnym i stosunkowo przystojnym mogę sobie zawsze pozwolić na to by dawać się podrywać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Piaskun napisał:

^^

Podryw zawsze ma dla osobnika w pewnym wieku wymiar potencjalnie filozoficzny (jest z kim, jest gdzie ale właściwie po co?).
Dlatego będąc dumnym i stosunkowo przystojnym mogę sobie zawsze pozwolić na to by dawać się podrywać. ^^

Polemizowałabym. Przystojny według obecnych kanonów piękna raczej nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Polemizowałabym. Przystojny według obecnych kanonów piękna raczej nie jesteś.

Co ja na to biedny poradzę. Mawiają, że każda potwora znajdzie swego amatora.

Szczęśliwie dla mojej osoby jest całkiem sporo kobiet że słabym wzrokiem. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Co ja na to biedny poradzę. Mawiają, że każda potwora znajdzie swego amatora.

Szczęśliwie dla mojej osoby jest całkiem sporo kobiet że słabym wzrokiem. 😛

Problem słabego wzroku chyba tobie nie jest obcy, skoro uważasz się za przystojnego :P

A jak już dobierzesz odpowiednie okulary, to może poszukaj jakiejś siłowni w okolicy, zgubisz kilka kg i już będzie lepiej. Patrząc na to jak wiele czasu spędzasz na siedzeniu przed komputerem i udzielaniu się na babskim forum, można dojść do wniosku, że ruchu pewnie nie masz za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Problem słabego wzroku chyba tobie nie jest obcy, skoro uważasz się za przystojnego 😛

A jak już dobierzesz odpowiednie okulary, to może poszukaj jakiejś siłowni w okolicy, zgubisz kilka kg i już będzie lepiej. Patrząc na to jak wiele czasu spędzasz na siedzeniu przed komputerem i udzielaniu się na babskim forum, można dojść do wniosku, że ruchu pewnie nie masz za wiele.

Zabawne, ze takie rzeczy radzą osoby, którym samym ani urody ani kondycji nie staje.
Jest bardzo prosta zasada by wieść udane życie: zastosować do siebie rady których się udziela innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Piaskun napisał:

^^

Podryw zawsze ma dla osobnika w pewnym wieku wymiar potencjalnie filozoficzny (jest z kim, jest gdzie ale właściwie po co?).
Dlatego będąc dumnym i stosunkowo przystojnym mogę sobie zawsze pozwolić na to by dawać się podrywać. ^^

(Powiedział uśmiechając się nonszalancko, po czym bez wzruszenia skasował kolejny błagalny sms od adoratorki łaszącej się na spotkanie z tymże bożyszczem. Śmiał się przy tym szaleńczo ha ha ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Zabawne, ze takie rzeczy radzą osoby, którym samym ani urody ani kondycji nie staje.
Jest bardzo prosta zasada by wieść udane życie: zastosować do siebie rady których się udziela innym.

Ja już stosuję od dawien dawna, teraz pora na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
2 minuty temu, Amperka napisał:

(Powiedział uśmiechając się nonszalancko, po czym bez wzruszenia skasował kolejny błagalny sms od adoratorki łaszącej się na spotkanie z tymże bożyszczem. Śmiał się przy tym szaleńczo ha ha ha)

jestem pod wrażeniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Amperka napisał:

(Powiedział uśmiechając się nonszalancko, po czym bez wzruszenia skasował kolejny błagalny sms od adoratorki łaszącej się na spotkanie z tymże bożyszczem. Śmiał się przy tym szaleńczo ha ha ha)

Nice one.

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja już stosuję od dawien dawna, teraz pora na Ciebie 🙂

Nieśmiało, bo nieśmiało ale radzę sobie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Nieśmiało, bo nieśmiało ale radzę sobie.
 

Super. Trzymam kciuki, żebyś doszedł do upragnionej wagi i sylwetki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wartościowi, którzy coś sobą reprezentują, wiedzą czego chca i dojrzali do tego by zwiazać się z kimś, potrafią być szczerzy, uczciwi etc próżno szukac w necie (tutaj to z reguły, desperacji czy miłośnicy przygów, nie mówiąc o poznawaniu różnych dziwnych obyczajów). Trafić na kogos wartościowego tutaj to jak wygrac w totka. A w realu to nie taka prosta sprawa, jeżeli ktoś ma dobrze w głowie poukładane to głównie praca, dom, sport ew hobby. I tak naprawdę poznaje się głownie kogoś przez przypadek. 

Nie mówią o ludziach którzy są po rozwodach, wdowach/wdowcach, po wypadkach i innych sytuacjach losowych, być może mają dzieci i inne problemy przez co brakuje im dosłownie czasu na to by gdzie kolwiek wyjsc. Nie obrażał bym ludzi piszać "wykolejeńcy", bo różnie się w życiu układa, często kompletnie nie mamy wpływu na to jak się ono potoczy. 

Kobiety z reguły narzekają na mężczyzn pokroju takiego jak autorka napisała, ale z reguły tak jest, jak pociągają was faceci typu maczo, którzy są bardzo pewni siebie, spontaniczni etc, to nie oczekujcie tego aby byli szarmańcy. Albo rybki albo akwarium

Druga kwestia dotyczy tego że przeszkadza wam, że mężczyźni nie przejmuja inicjatywy, niestety same jesteście z reguły temu winne.
Owszem zgadzam się, że kiedyś było inaczej, ale w czasach waszych mam, nie było internetu, kontak z ludzmi był ładwiejszy, to dużo upraszczało w relacjach damsko męskich. Czemu internet jest temu winny, niech sobie każda kobiet odpowie, na ile zaczepek w necie odpowiadacie, statystycznie jest to 50 do 1 ? może więcej. W realu jest trochę lepiej, choć i tak na 10 kobiet z reguły 9 nie wykazuje zainteresowania, są tacy którzy umieją manipulowac sytuacją i wtedy statystyka się poprawia, ale z reguły ograniczaja się to tylko do seksu. Wieć drogie Panie, jeżeli mężczyna 30+ ma na swoim koncie kilkadziesiąt randek (w tym zaczepek) ktore zakończyły się niepowodzeniem to raczej będzie miał problemy z przejmowaniem inicjatywy, bo wy też nie zawsze czytelne sygnały wysyłacie, wiec wykażcie trochę wyrozumiałości (wy raczej tyle razy kosza nie dostajecie co mężczyźni).

Dodał bym jeszcze do tego to że wpółczesne kobiety nie umieją flirtować, kokietować etc, za to maja wymagania łacznie z grubością portfela. Wiele można by pisać o tym jakie to kobiety są i tak naprawdę wychodzi, że Ci faceci nie są aż tacy źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadapar
11 minut temu, Revvers napisał:

Ludzie wartościowi, którzy coś sobą reprezentują, wiedzą czego chca i dojrzali do tego by zwiazać się z kimś, potrafią być szczerzy, uczciwi etc próżno szukac w necie (tutaj to z reguły, desperacji czy miłośnicy przygów, nie mówiąc o poznawaniu różnych dziwnych obyczajów). Trafić na kogos wartościowego tutaj to jak wygrac w totka. A w realu to nie taka prosta sprawa, jeżeli ktoś ma dobrze w głowie poukładane to głównie praca, dom, sport ew hobby. I tak naprawdę poznaje się głownie kogoś przez przypadek. 

Nie mówią o ludziach którzy są po rozwodach, wdowach/wdowcach, po wypadkach i innych sytuacjach losowych, być może mają dzieci i inne problemy przez co brakuje im dosłownie czasu na to by gdzie kolwiek wyjsc. Nie obrażał bym ludzi piszać "wykolejeńcy", bo różnie się w życiu układa, często kompletnie nie mamy wpływu na to jak się ono potoczy. 

Kobiety z reguły narzekają na mężczyzn pokroju takiego jak autorka napisała, ale z reguły tak jest, jak pociągają was faceci typu maczo, którzy są bardzo pewni siebie, spontaniczni etc, to nie oczekujcie tego aby byli szarmańcy. Albo rybki albo akwarium

Druga kwestia dotyczy tego że przeszkadza wam, że mężczyźni nie przejmuja inicjatywy, niestety same jesteście z reguły temu winne.
Owszem zgadzam się, że kiedyś było inaczej, ale w czasach waszych mam, nie było internetu, kontak z ludzmi był ładwiejszy, to dużo upraszczało w relacjach damsko męskich. Czemu internet jest temu winny, niech sobie każda kobiet odpowie, na ile zaczepek w necie odpowiadacie, statystycznie jest to 50 do 1 ? może więcej. W realu jest trochę lepiej, choć i tak na 10 kobiet z reguły 9 nie wykazuje zainteresowania, są tacy którzy umieją manipulowac sytuacją i wtedy statystyka się poprawia, ale z reguły ograniczaja się to tylko do seksu. Wieć drogie Panie, jeżeli mężczyna 30+ ma na swoim koncie kilkadziesiąt randek (w tym zaczepek) ktore zakończyły się niepowodzeniem to raczej będzie miał problemy z przejmowaniem inicjatywy, bo wy też nie zawsze czytelne sygnały wysyłacie, wiec wykażcie trochę wyrozumiałości (wy raczej tyle razy kosza nie dostajecie co mężczyźni).

Dodał bym jeszcze do tego to że wpółczesne kobiety nie umieją flirtować, kokietować etc, za to maja wymagania łacznie z grubością portfela. Wiele można by pisać o tym jakie to kobiety są i tak naprawdę wychodzi, że Ci faceci nie są aż tacy źli.

Brawo. Popieram w zupełności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Revvers napisał:

Ludzie wartościowi, którzy coś sobą reprezentują, wiedzą czego chca i dojrzali do tego by zwiazać się z kimś, potrafią być szczerzy, uczciwi etc próżno szukac w necie (tutaj to z reguły, desperacji czy miłośnicy przygów, nie mówiąc o poznawaniu różnych dziwnych obyczajów). Trafić na kogos wartościowego tutaj to jak wygrac w totka. A w realu to nie taka prosta sprawa, jeżeli ktoś ma dobrze w głowie poukładane to głównie praca, dom, sport ew hobby. I tak naprawdę poznaje się głownie kogoś przez przypadek. 

Nie mówią o ludziach którzy są po rozwodach, wdowach/wdowcach, po wypadkach i innych sytuacjach losowych, być może mają dzieci i inne problemy przez co brakuje im dosłownie czasu na to by gdzie kolwiek wyjsc. Nie obrażał bym ludzi piszać "wykolejeńcy", bo różnie się w życiu układa, często kompletnie nie mamy wpływu na to jak się ono potoczy. 

Kobiety z reguły narzekają na mężczyzn pokroju takiego jak autorka napisała, ale z reguły tak jest, jak pociągają was faceci typu maczo, którzy są bardzo pewni siebie, spontaniczni etc, to nie oczekujcie tego aby byli szarmańcy. Albo rybki albo akwarium

Druga kwestia dotyczy tego że przeszkadza wam, że mężczyźni nie przejmuja inicjatywy, niestety same jesteście z reguły temu winne.
Owszem zgadzam się, że kiedyś było inaczej, ale w czasach waszych mam, nie było internetu, kontak z ludzmi był ładwiejszy, to dużo upraszczało w relacjach damsko męskich. Czemu internet jest temu winny, niech sobie każda kobiet odpowie, na ile zaczepek w necie odpowiadacie, statystycznie jest to 50 do 1 ? może więcej. W realu jest trochę lepiej, choć i tak na 10 kobiet z reguły 9 nie wykazuje zainteresowania, są tacy którzy umieją manipulowac sytuacją i wtedy statystyka się poprawia, ale z reguły ograniczaja się to tylko do seksu. Wieć drogie Panie, jeżeli mężczyna 30+ ma na swoim koncie kilkadziesiąt randek (w tym zaczepek) ktore zakończyły się niepowodzeniem to raczej będzie miał problemy z przejmowaniem inicjatywy, bo wy też nie zawsze czytelne sygnały wysyłacie, wiec wykażcie trochę wyrozumiałości (wy raczej tyle razy kosza nie dostajecie co mężczyźni).

Dodał bym jeszcze do tego to że wpółczesne kobiety nie umieją flirtować, kokietować etc, za to maja wymagania łacznie z grubością portfela. Wiele można by pisać o tym jakie to kobiety są i tak naprawdę wychodzi, że Ci faceci nie są aż tacy źli.

A to pewnosc siebie i spontanicznosc wyklucza bycie szarmanckim, kulturalnym, szanujacym kobiety, opiekuńczym ? Aaa no tak bo u facetów to same skrajnoaci- albo zaklamane cwane dupki nieszanujace kobiet albo spokojni, odpowiedzialni faceci którzy nie maja za grosz spontanicznosci, poczucia humoru, są sztywniakami, zero meskosci... A wystarczyłoby zachować tzw zloty środek i wtedy gwarantuje, ze mielibyscie powodzenie u kobiet, o ile nie straszycie wygladem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to pewnosc siebie i spontanicznosc wyklucza bycie szarmanckim, kulturalnym, szanujacym kobiety, opiekuńczym ? Aaa no tak bo u facetów to same skrajnoaci- albo zaklamane cwane dupki nieszanujace kobiet albo spokojni, odpowiedzialni faceci którzy nie maja za grosz spontanicznosci, poczucia humoru, są sztywniakami, zero meskosci... A wystarczyłoby zachować tzw zloty środek i wtedy gwarantuje, ze mielibyscie powodzenie u kobiet, o ile nie straszycie wygladem. 

"O ile nie straszycie wyglądem" - no tak, czyli facet, żeby kogoś znaleźć musi mieć wygląd modela i być idealny z charakteru, podczas gdy kobieta w większości przypadków poza urodą nie ma do zaoferowania nic.

Szukajcie dalej swojego księcia z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość urst napisał:

"O ile nie straszycie wyglądem" - no tak, czyli facet, żeby kogoś znaleźć musi mieć wygląd modela i być idealny z charakteru, podczas gdy kobieta w większości przypadków poza urodą nie ma do zaoferowania nic.

Szukajcie dalej swojego księcia z bajki.

Autorka posta może źle się wyraziła.Tu nie chodzi o wygląd modela i nieskazitelny chatakter, a jak sie trafi jedna wada, to od razu odstrzał. Każdy ma swoje gusta jeśli chodzi o wygląd, o osobowość, każdy jest inny, szuka czegoś innego i nie ma co sie z tym ukrywać, bo wszyscy chcemy mieć partneta, który będzie nam się podobał pod każdym względem. Nie ma ideałów, ale żeby w ogólnym bilansie minusy nie przeważyły plusów. No i oczywiście trzeba znać swoje możliwości. Ciężko żeby wulgarna osoba, która przeklina na każdym kroku, do wszystkiego ma jakieś "ale", zaimponowała komuś ze spokojniejszym podejściem do życia. A potem hejt, bo się księżniczka/książę trafił i mieszanie z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya

"Kobiety z reguły narzekają na mężczyzn pokroju takiego jak autorka napisała, ale z reguły tak jest, jak pociągają was faceci typu maczo, którzy są bardzo pewni siebie, spontaniczni etc, to nie oczekujcie tego aby byli szarmańcy. Albo rybki albo akwarium"
Dlaczego? Mój facet jest mega pewny siebie, spontaniczny - to zależy od sytuacji (introwertyk) i bardzo szarmancki. Te cechy jak najbardziej się nie wykluczają.

"Druga kwestia dotyczy tego że przeszkadza wam, że mężczyźni nie przejmuja inicjatywy, niestety same jesteście z reguły temu winne.
Owszem zgadzam się, że kiedyś było inaczej, ale w czasach waszych mam, nie było internetu, kontak z ludzmi był ładwiejszy, to dużo upraszczało w relacjach damsko męskich. Czemu internet jest temu winny, niech sobie każda kobiet odpowie, na ile zaczepek w necie odpowiadacie, statystycznie jest to 50 do 1 ?"

A do ilu i jakich kobiet piszecie? Jeśli do tego nikłego procenta najpiękniejszych, to one nie dostają codziennie 50 wiadomości, a 500. Odpisałbyś na 500 wiadomości? To nierealne.
Piszcie do przeciętnych kobiet "ze swojej półki", starajcie sobą zainteresować, zamiast pisać "cze jeztem jaki jezdem hcesz pogadac pisz" - to odpowie 99% 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrin90
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to pewnosc siebie i spontanicznosc wyklucza bycie szarmanckim, kulturalnym, szanujacym kobiety, opiekuńczym ? Aaa no tak bo u facetów to same skrajnoaci- albo zaklamane cwane dupki nieszanujace kobiet albo spokojni, odpowiedzialni faceci którzy nie maja za grosz spontanicznosci, poczucia humoru, są sztywniakami, zero meskosci... A wystarczyłoby zachować tzw zloty środek i wtedy gwarantuje, ze mielibyscie powodzenie u kobiet, o ile nie straszycie wygladem. 

Dokładnie.Pewny siebie,energiczny facet może być też czuły i kulturalny. Jedno drugiego nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×