Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonaaa30

Gdzie Ci mężczyźni?

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Katrin90 napisał:

Dokładnie.Pewny siebie,energiczny facet może być też czuły i kulturalny. Jedno drugiego nie wyklucza.

Może. Ale raczej na pewno ma już chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Może. Ale raczej na pewno ma już chłopaka.

No tak, bo kulturalny facet, który szanuje innych ludzi to gej. Większej głupoty nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mysle, ze internet przyczynil sie tez do tego, ze wybor jest po prostu wiekszy. Facet mijajacy kobiete na ulicy nie mysli juz, ze to jedna na iles ktora az tak mu sie podoba. 

Do tego dochodzi jakis dziwny strach przed seksem niektorych. Mysla, ze normalna rozmowa i okazywanie emocji w dojrzaly sposob jest "niemeskie" wiec zachowuja sie....dziwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alphaville
Dnia 17.02.2019 o 20:35, Gość katty_22 napisał:

To samo zauważyłam. Facetów, którzy zachowują się jak faceci jest coraz mniej. Koleżanka ostatnio opowiadała mi jak umówiła się na randkę a na zakończenie on spytał czy może jej dać buziaka? Oboje lat 29. To właśnie przykład zachowania, które bardziej pasuje do nastolatka niż mężczyzny.

To chyba dobrze, że się zapytał czy może ciebie pocałować. Gdyby się nie zapytał mógł dostać od ciebie w twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I jest sporo facetow ktorzy sa dobrzr wychowani, pewni siebie i charyzmatyczni. Tylko oni maja powodzenie i nie musza szukac na aplikacjach na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik65
8 godzin temu, Bolek napisał:

A czego się spodziewacie? Porownujecie do tego co było kiedyś, nic się nie zmieniło tylko wszystko się przesunęło o 10 lat. Jeśli ktoś teraz bierze ślub w wieku 20 lat jesteśmy wszyscy zdziwieni. Faceci 30 letni może i są jak kiedyś 20 latkowie a czy "kiedyś" można było zobaczyć kobietę po 30 nawaloną na dyskotece? Jesteśmy w okresie przejściowym i niektóre osoby są starej daty i wcześniej dojrzewają, w następnym pokoleniu już się to unormuje i wszyscy będą gówniarzami do 30.

W latach 80 tych chłopak, który żenił się już w wieku lat 20 też uznawany był za frajera gdyż skracał sobie okres młodzieńczej niezależności. Teraz taki chłopak uznawany byłby jednak już za wariata. W tamtych czasach wiek ożenku dla chłopaka najczęściej wynosił 25 lat. Dla dziewczyny-22 lata. Młodzi brali wtedy śluby najczęściej z powodu wpadki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

No tak, bo kulturalny facet, który szanuje innych ludzi to gej. Większej głupoty nie słyszałem.

Przeczytaj inne jego wypowiedzi a z pewnością znajdziesz coś, co będzie reprezentowało wyższy poziom głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Autorka posta może źle się wyraziła.Tu nie chodzi o wygląd modela i nieskazitelny chatakter, a jak sie trafi jedna wada, to od razu odstrzał. Każdy ma swoje gusta jeśli chodzi o wygląd, o osobowość, każdy jest inny, szuka czegoś innego i nie ma co sie z tym ukrywać, bo wszyscy chcemy mieć partneta, który będzie nam się podobał pod każdym względem. Nie ma ideałów, ale żeby w ogólnym bilansie minusy nie przeważyły plusów. No i oczywiście trzeba znać swoje możliwości. Ciężko żeby wulgarna osoba, która przeklina na każdym kroku, do wszystkiego ma jakieś "ale", zaimponowała komuś ze spokojniejszym podejściem do życia. A potem hejt, bo się księżniczka/książę trafił i mieszanie z błotem.

No tylko wy właśnie często odrzucacie za jedną wadę, nawet drobną i nieistotną.

5 godzin temu, bella napisał:

Akurat modele też mogą straszyć wyglądem (np. Mateusz Maga) i wygladac jak model to dla mężczyzny moim zdaniem żaden komplement 😛

 

Z Magą to się akurat zgodzę. Ale pewnie wielu kobietom się podoba :P

4 godziny temu, Gość Anya napisał:

Piszcie do przeciętnych kobiet "ze swojej półki", starajcie sobą zainteresować, zamiast pisać "cze jeztem jaki jezdem hcesz pogadac pisz" - to odpowie 99% 😛

Robię to, bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość urst napisał:

No tylko wy właśnie często odrzucacie za jedną wadę, nawet drobną i nieistotną.

Z Magą to się akurat zgodzę. Ale pewnie wielu kobietom się podoba 😛

Robię to, bezskutecznie.

Wiele zależy od tego jaka to wada i jak bardzo komuś przeszkadza. Nie wszystkie kobiety mają takie samo zdanie na temat trądziku czy odstających uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Wiele zależy od tego jaka to wada i jak bardzo komuś przeszkadza. Nie wszystkie kobiety mają takie samo zdanie na temat trądziku czy odstających uszu

Tym razem nie trafiłaś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

ale w co miałam trafiać? To były tylko przykłady

Wiem, ale chodzi mi o to, że ja nie mam ani jednego, ani drugiego, a i tak z błahych powodów jestem odrzucany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Może wcale nie chodzi o wygląd

To o co, skoro nawet nie mam okazji pokazać swojego charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Zapraszam do mojej dupy jako prawdziwy male man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość urst napisał:

To o co, skoro nawet nie mam okazji pokazać swojego charakteru?

Może robisz złe pierwsze wrażenie swoim zachowaniem? Jeżeli ten temat coś udowadnia to to jak łatwo zarazić do siebie kogoś jednym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Może robisz złe pierwsze wrażenie swoim zachowaniem? Jeżeli ten temat coś udowadnia to to jak łatwo zarazić do siebie kogoś jednym zdaniem.

Nie. Zachowuję się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość urst napisał:

"O ile nie straszycie wyglądem" - no tak, czyli facet, żeby kogoś znaleźć musi mieć wygląd modela i być idealny z charakteru, podczas gdy kobieta w większości przypadków poza urodą nie ma do zaoferowania nic.

Szukajcie dalej swojego księcia z bajki.

Czy ja powiedzialam ze musi moec wyglaf modela? Pomiędzy modelem a osoba która ,,straszy wyglądem" jest jeszcze cale spectrum tzw. Przeciętnych facetów którzy niekoniecznie maja idelane cialo, opalenizne i snieznobiale ząbki ale tez są pociągający, z tym ze muszą byc zadbani a nie flejtuchy, to chyba podstawa. Każdej kobiecie moze się podobac inny typ faceta, o gustach się nie dyskutuje. Charakter jest równie ważny co wygląd, ale niestety na samym poczatku to wygląd decyduje czy chcemy w ogóle kogoś poznać, tak jest w przypadku obu płci, nie tylko facetow, wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Często Ci ,,idealni" modele mi się nie podobaja, kolezanka np się takim zachwyca a ja patrzę na takiego bez jakis emocji, jak na ładny obrazek, za to nieraz zobacze faceta który może i ma np garbaty nos albo odstające uszy ale podobają mi się jego oczy, uśmiech, ogolnie całokształt, cos ma w sobie, po prostu mnie ciągnie do niego mimo jego defektow i wybralabym takiego a nie opisanego wyżej modela (nawet jeśli by mnie chciał). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

pan pytający czy może dać "buzi" też tak pewnie myślał 🙂

Ja się tak nie zachowuję 🙂

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czy ja powiedzialam ze musi moec wyglaf modela? Pomiędzy modelem a osoba która ,,straszy wyglądem" jest jeszcze cale spectrum tzw. Przeciętnych facetów którzy niekoniecznie maja idelane cialo, opalenizne i snieznobiale ząbki ale tez są pociągający, z tym ze muszą byc zadbani a nie flejtuchy, to chyba podstawa. Każdej kobiecie moze się podobac inny typ faceta, o gustach się nie dyskutuje. Charakter jest równie ważny co wygląd, ale niestety na samym poczatku to wygląd decyduje czy chcemy w ogóle kogoś poznać, tak jest w przypadku obu płci, nie tylko facetow, wszyscy jesteśmy wzrokowcami. Często Ci ,,idealni" modele mi się nie podobaja, kolezanka np się takim zachwyca a ja patrzę na takiego bez jakis emocji, jak na ładny obrazek, za to nieraz zobacze faceta który może i ma np garbaty nos albo odstające uszy ale podobają mi się jego oczy, uśmiech, ogolnie całokształt, cos ma w sobie, po prostu mnie ciągnie do niego mimo jego defektow i wybralabym takiego a nie opisanego wyżej modela (nawet jeśli by mnie chciał). 

No ja jestem zadbany i jakoś żadna nie jest mną zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

A to pewnosc siebie i spontanicznosc wyklucza bycie szarmanckim, kulturalnym, szanujacym kobiety, opiekuńczym ? Aaa no tak bo u facetów to same skrajnoaci- albo zaklamane cwane dupki nieszanujace kobiet albo spokojni, odpowiedzialni faceci którzy nie maja za grosz spontanicznosci, poczucia humoru, są sztywniakami, zero meskosci... A wystarczyłoby zachować tzw zloty środek i wtedy gwarantuje, ze mielibyscie powodzenie u kobiet, o ile nie straszycie wygladem. 

Nie twierdziłem, że pewność siebie wyklucza bycie szarmanckim, ale w większości przypadków tak jest. Życie jest tak ułożone że bardzo rzadko się zdarza, aby skrajności się zestawiały ze sobą. Z reguły pewne cechy wykluczają inne, nie można być zarówno męskim wykazując cechy damskie, jeżeli facet będzie za ciepły, wrażliwy etc to nie będzie wystarczająco męski, to nawet wynika z gospodarki hormonalnej.

W każdym zwiazku uważam że podstawa to rozmowa, im więcej się ludzie komunikują ze sobą tym lepiej to im wychodzi. Problem jest w tym że ludzie po 30+ nie lubię się zmieniać a co tu mówić o kompromisach - tragedia.

PS. Wygląd podsumuje to tak "nie to złoto co się świeci", jeżeli dla kogoś odgrywa on pierwszo a nie drugorzedną rolę, tzn żę ktos ma problemy osobiste, bo fizyczność nasza podlega ciągłym zmianom i co rzucisz faceta bo przytyje?, jakieś auto zmasakruej mu twarz? Jak by tak było to każdy facet musiał by zrywać z kobieta w ciąży, nie tylko z powodu wygladu co tych humorków 😉 hihi. 
PS2. Jaki jest sens starać się o powodzenie u kobiet? chyba że ktos jest masochistą , bo każda ma inne wymagania i aby było ciekawiej, czasami same nie wiecie czego tak naprawdę do końca chcecie. Lepiej wybrać konkretną i jak już starać się dla niej hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
6 minut temu, bella napisał:

Chyba tym, które lubią panie a gustem takich kobiet bym się nie przejmowała gdybym była mężczyzną 🙂

Różne są gusta 🙂 Ale coś w tym jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin_90
22 minuty temu, Revvers napisał:

Nie twierdziłem, że pewność siebie wyklucza bycie szarmanckim, ale w większości przypadków tak jest. Życie jest tak ułożone że bardzo rzadko się zdarza, aby skrajności się zestawiały ze sobą. Z reguły pewne cechy wykluczają inne, nie można być zarówno męskim wykazując cechy damskie, jeżeli facet będzie za ciepły, wrażliwy etc to nie będzie wystarczająco męski, to nawet wynika z gospodarki hormonalnej.

W każdym zwiazku uważam że podstawa to rozmowa, im więcej się ludzie komunikują ze sobą tym lepiej to im wychodzi. Problem jest w tym że ludzie po 30+ nie lubię się zmieniać a co tu mówić o kompromisach - tragedia.

PS. Wygląd podsumuje to tak "nie to złoto co się świeci", jeżeli dla kogoś odgrywa on pierwszo a nie drugorzedną rolę, tzn żę ktos ma problemy osobiste, bo fizyczność nasza podlega ciągłym zmianom i co rzucisz faceta bo przytyje?, jakieś auto zmasakruej mu twarz? Jak by tak było to każdy facet musiał by zrywać z kobieta w ciąży, nie tylko z powodu wygladu co tych humorków 😉 hihi. 
PS2. Jaki jest sens starać się o powodzenie u kobiet? chyba że ktos jest masochistą , bo każda ma inne wymagania i aby było ciekawiej, czasami same nie wiecie czego tak naprawdę do końca chcecie. Lepiej wybrać konkretną i jak już starać się dla niej hihi.

Bycie kulturalnym, szarmanckim, czułym dla kobiety z którą dany facet jest w żaden sposób nie wyklucza jego męskości. Moim zdaniem to podstawa. Jeśli facet jest arogancki, egoistyczny, oschły a do tego brak mu jakiegokolwiek  wyczucia to nie tylko nie stworzy fajnego związku ale też żadnej innej relacji. Z tego co piszesz wynika, że tylko tzw " ciepłe kluchy" mają te cechy a faceci pewni siebie, męscy są ogólnie wredni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
4 minuty temu, Gość katrin_90 napisał:

Bycie kulturalnym, szarmanckim, czułym dla kobiety z którą dany facet jest w żaden sposób nie wyklucza jego męskości. Moim zdaniem to podstawa. Jeśli facet jest arogancki, egoistyczny, oschły a do tego brak mu jakiegokolwiek  wyczucia to nie tylko nie stworzy fajnego związku ale też żadnej innej relacji. Z tego co piszesz wynika, że tylko tzw " ciepłe kluchy" mają te cechy a faceci pewni siebie, męscy są ogólnie wredni 🙂

Nie wyklucza. Ale jeżeli taki kulturalny, szarmancki i męski facet nie jest przystojny, to sobie nikogo nie znajdzie. Za to taki arogancki i oschły przystojniak ma koło siebie rzeszę zainteresowanych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety są nudne i ich ciągłe wymagania i oczekiwania są nudne. Lepszy meczyk i piwo.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość katrin_90 napisał:

Bycie kulturalnym, szarmanckim, czułym dla kobiety z którą dany facet jest w żaden sposób nie wyklucza jego męskości. Moim zdaniem to podstawa. Jeśli facet jest arogancki, egoistyczny, oschły a do tego brak mu jakiegokolwiek  wyczucia to nie tylko nie stworzy fajnego związku ale też żadnej innej relacji. Z tego co piszesz wynika, że tylko tzw " ciepłe kluchy" mają te cechy a faceci pewni siebie, męscy są ogólnie wredni 🙂

Ehh czemu kobiety zawsze wszystko spłycają ?

Rozważałem tylko przypadki, nie twierdzę że nie ma od każdej reguły wyjątków, są, ale są rzadkie. Prawda jest taka że w większości przypadków własnie tak jest, bo jak by tak nie było, to by nie było tego tematu i autorka nie miała by problemów takich jak napisała.

I wy wszyscy byście tu nie siedzieli i nie dewagowali nad tym dlaczego tak jest, "Gdzie Ci mężczyźni?". hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najwyraźniej stulejarstwo i niedorajstwo i związany z nim zwrot ku azjatkom zakompleksieńców to już zaczyna być plaga, coraz więcej takich cio/tek przerasta zwykłe życie. A żeby było śmieszniej oni włąsnie myślą że to męstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Spotkac inteligentnego dojrzałego mężczyzne (nie psa na baby), już pomijając związki, tylko chociażby się natknąc na takiego to jest prawie niemożliwe, która spotkała, gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mru
4 godziny temu, Gość +++ napisał:

Nie wyklucza. Ale jeżeli taki kulturalny, szarmancki i męski facet nie jest przystojny, to sobie nikogo nie znajdzie. Za to taki arogancki i oschły przystojniak ma koło siebie rzeszę zainteresowanych kobiet.

Znajomy ma 165 cm, 35 kg nadwagi, zeza i lysine, jest kulturalny i szarmancki i ma dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++
6 minut temu, Gość niestety napisał:

Spotkac inteligentnego dojrzałego mężczyzne (nie psa na baby), już pomijając związki, tylko chociażby się natknąc na takiego to jest prawie niemożliwe, która spotkała, gratuluję!

Jest możliwe, jeśli nie patrzysz na wygląd.

5 minut temu, Gość Mru napisał:

Znajomy ma 165 cm, 35 kg nadwagi, zeza i lysine, jest kulturalny i szarmancki i ma dziewczyne.

Bogaty? Chyba że poznał ją po 30, biorąc pierwszą, która się nawinęła. Ewentualnie cała akcja miała miejsce 30 lat temu.

Albo, co najbardziej prawdopodobne, to fejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×