Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalia Jueppner

Miesiączka w ciąży

Polecane posty

Hej dziewczyny. Od pół roku z narzeczonym staramy się o 2 dziecko, ale nie wychodziło więc poszłam do ginekologa. Ginekolog zlecił mi badania i wyniki są bardzo dobre. Po miesiącu zrobiłam test ciążowy i wykrył wcześną ciąże, lecz na USG nic nie było widać (byłam tego samego dnia u ginekologa) więc kazał mi przyjść po 2 tygodniach. Jutro wizyta a dziś tak o 17h dostałam miesiączkę, z początku mocny kolor czerwony, po godz słaby a teraz nic nie ma. Dodam że miesiączka spóźniała mi się 12 dni. Proszę o odpowiedź o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co

O to, że jak dostałaś krwawienia, to powinnaś pojechać na ip, a o co chodzi, może dowiesz się na usg, a jak nie to na 2 kolejnych badaniach hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

No bardzo mozliwe ze jestes w ciazy. Ale ginekolog to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legrana

Napisz, co wyszło po badaniu. Krwawienia we wczesnej ciąży mogą się zdarzyć ja też miałam. Trzeba trzymać rękę na pulsie. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak może się zdarzyć, ale zwykle nie jest to mocno czerwony kolor. I nie trwa jeden dzień. Jak dla mnie niestety pronienie samoistnie. Oczywiście jeśli się myle i wszystko w porzadku to chwala bogu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale zawsze ginekolog powtarzał. Plamienie niewielkie jest ok, można do niego napisać wtedy i zobaczy. Ale pozostałe krwawienia nie są norma i trzeba jechać do szpitala. Owszem zdarzają się też osoby, które mają krwawienia jak zwykła miesiączka, ale za zwyczaj pojawia się terminie planowanej miesiączki trwa trochę krócej niż miesiączka i jest bardziej skapa i ma jaśniejszy kolor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I jak co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To wgl nie byłaś? Czy coś się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jakieś zaburzenia hormonalne? Skąd te jednodniowe krwawienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza i potwierdził, że nie ma ciąży. Zaburzenia ale już normalną mam miesiączkę. Teraz tylko dużo cierpliwości i czekać. Szkoda bo bardzo z narzeczonym się cieszyliśmy. Kupiłam kwas foliowy i przez miesiąc mam brać, zobaczymy czy zadziała 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×