Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podejrzewam,ze

Gdyby faceci sie szanowali, byli inteligentni i zrównoważeni psychicznie to

Polecane posty

Gość podejrzewam,ze

Kobiety chciałyby sie starać. A przy takich facetach nic dziwnego,ze albo są "klodami" albo zdradzają , wykorzystują itd.

Po co SZCZERZE kochać faceta? Zeby on robił  z nas ...ke zdradzając a nam na to nie pozwalał? Nie akceptował nas?Kazdy czlowiek potrzebuje prawdziwej milosci.Traktowanie jak psa rodzi nienawiść a nie uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
13 minut temu, Gość podejrzewam,ze napisał:

Kobiety chciałyby sie starać. A przy takich facetach nic dziwnego,ze albo są "klodami" albo zdradzają , wykorzystują itd.

Po co SZCZERZE kochać faceta? Zeby on robił  z nas ...ke zdradzając a nam na to nie pozwalał? Nie akceptował nas?Kazdy czlowiek potrzebuje prawdziwej milosci.Traktowanie jak psa rodzi nienawiść a nie uczucie.

Zawsze znajdą sobie naiwną i Fortuna kołem się toczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
1 godzinę temu, Gość podejrzewam,ze napisał:

Kobiety chciałyby sie starać. A przy takich facetach nic dziwnego,ze albo są "klodami" albo zdradzają , wykorzystują itd.

Po co SZCZERZE kochać faceta? Zeby on robił  z nas ...ke zdradzając a nam na to nie pozwalał? Nie akceptował nas?Kazdy czlowiek potrzebuje prawdziwej milosci.Traktowanie jak psa rodzi nienawiść a nie uczucie.

Wy potraficie kochać właśnie tylko takich przystojniaków, którzy was wykorzystują i olewają. A normalnych facetów macie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza

Nie ma normalnych oj nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość urst napisał:

Wy potraficie kochać właśnie tylko takich przystojniaków, którzy was wykorzystują i olewają. A normalnych facetów macie gdzieś.

Normalny facet oczywiście z wyglądu musi być lysym trolem prawda? Idióci. Normalność i wygląd się wykluczaja chyba w waszych poýebanych światach męskie placzki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meduza

Dla mnie nie ma jestem zdruzgotany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorka zdradliwa karyna, tak jak facet kurfiarz, trafil swój na swego i kurfa kurfie lb nie urwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Ludzie ogólnie nie chcą pracować nad sobą, są leniwi, nie ambitni, nawet ci niby wykształceni. Główne cele to wysrac się, nazrec, wyruchac, zaplodnic i to się tyczy obydwu plci. Nieliczne jednostki starają się wyjść poza tą szarą masę, albo mają do tego predyspozycje genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Normalny facet oczywiście z wyglądu musi być lysym trolem prawda? Idióci. Normalność i wygląd się wykluczaja chyba w waszych poýebanych światach męskie placzki. 

Nie musi być łysym trolem (ja sam nie jestem). Oczywiście, są normalni przystojniacy, ale oni są już dawno zajęci. Przez kobiety na swoim poziomie, czyli takie, które mają do zaoferowania coś więcej niż tylko wygląd.

No ale dalej szukajcie swojego księcia z bajki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
7 godzin temu, Gość urst napisał:

Nie musi być łysym trolem (ja sam nie jestem). Oczywiście, są normalni przystojniacy, ale oni są już dawno zajęci. Przez kobiety na swoim poziomie, czyli takie, które mają do zaoferowania coś więcej niż tylko wygląd.

No ale dalej szukajcie swojego księcia z bajki 🙂

Nie wiesz co to miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj wy bezmózgowia

Są męzczyźni zrównoważeni i inteligentni i własnie przez to są sami,bo wy i.d.i.o.t.k.i lecicie wyłącznie na samych troglodytów traktujących was jak gunwo by potem plakać jaki to on be ale nie odejdziecie bo go tak strasznie kochacie.Wy baby to jednak naprawdę jesteście nielogicznym podgatunkiem,nie szanujacym sie w dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
22 minuty temu, Gość Oj wy bezmózgowia napisał:

Są męzczyźni zrównoważeni i inteligentni i własnie przez to są sami,bo wy i.d.i.o.t.k.i lecicie wyłącznie na samych troglodytów traktujących was jak gunwo by potem plakać jaki to on be ale nie odejdziecie bo go tak strasznie kochacie.Wy baby to jednak naprawdę jesteście nielogicznym podgatunkiem,nie szanujacym sie w dodatku 🙂

Głupoty piszesz. Ostatnio poznałam fajnego a po chwili wyszedł z niego troglodyta. Pewnie chciał się przypodobać a tylko odstraszył. Sami się na takich robicie widocznie wy chcecie się przypodobać. Ale co działa na karyne to normalną tylko odstraszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Oj wy bezmózgowia napisał:

Są męzczyźni zrównoważeni i inteligentni i własnie przez to są sami,bo wy i.d.i.o.t.k.i lecicie wyłącznie na samych troglodytów traktujących was jak gunwo by potem plakać jaki to on be ale nie odejdziecie bo go tak strasznie kochacie.Wy baby to jednak naprawdę jesteście nielogicznym podgatunkiem,nie szanujacym sie w dodatku 🙂

Ja się szanuje. Pokaż mi faceta z mozgiemmm w głowie nie fivcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
12 godzin temu, Gość urst napisał:

Nie musi być łysym trolem (ja sam nie jestem). Oczywiście, są normalni przystojniacy, ale oni są już dawno zajęci. Przez kobiety na swoim poziomie, czyli takie, które mają do zaoferowania coś więcej niż tylko wygląd.

No ale dalej szukajcie swojego księcia z bajki 🙂

Skoro normalni sa pozajmowani to pozostaje jedynie płacz .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
5 godzin temu, Gość zgościa napisał:

Nie wiesz co to miłość...

Wiem, co to miłość. Widocznie ty nie wiesz, bo mylisz miłość z zauroczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
18 minut temu, marawstala napisał:

Skoro normalni sa pozajmowani to pozostaje jedynie płacz .)

Nie. Pozostają normalni, przeciętni faceci. Ale dla was ważniejszy jest wygląd niż charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
6 minut temu, Gość urst napisał:

Nie. Pozostają normalni, przeciętni faceci. Ale dla was ważniejszy jest wygląd niż charakter.

Mysle, ze ważny jest zarówno wygląd jak i charakter... Zresztą każdy ma jakis tam swoj typ urody ktory mu odpowiada... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
3 minuty temu, marawstala napisał:

Mysle, ze ważny jest zarówno wygląd jak i charakter... Zresztą każdy ma jakis tam swoj typ urody ktory mu odpowiada... 

No większość kobiet tak mówi, a jak przychodzi co do czego, to wybierają przystojniaka z beznadziejnym charakterem kosztem przeciętnego chłopaka z fajnym charakterem.

Nie mówię, że akurat ty. Może jesteś w tym 1% normalnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
3 minuty temu, Gość urst napisał:

No większość kobiet tak mówi, a jak przychodzi co do czego, to wybierają przystojniaka z beznadziejnym charakterem kosztem przeciętnego chłopaka z fajnym charakterem.

Nie mówię, że akurat ty. Może jesteś w tym 1% normalnych kobiet.

Jesli chodzi o charakter to kobiety tez maja różne charaktery i chyba pod swoj charakter dobierają sie w pary z innym charakterem, ktory wygląda jak wygląda... dla niej musi byc atrakcyjny : ) dla innych nie musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
4 minuty temu, marawstala napisał:

Jesli chodzi o charakter to kobiety tez maja różne charaktery i chyba pod swoj charakter dobierają sie w pary z innym charakterem, ktory wygląda jak wygląda... dla niej musi byc atrakcyjny : ) dla innych nie musi...

Oczywiście, że kobiety mają różne charaktery. Tylko jakimś dziwnym trafem wszystkie pożądają tych samych mężczyzn, do których ustawia się kolejka kobiet, podczas gdy inni nie przyciągają żadnej kobiety, nawet z podobnym charakterem, ciekawe z czego to wynika 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość urst napisał:

Oczywiście, że kobiety mają różne charaktery. Tylko jakimś dziwnym trafem wszystkie pożądają tych samych mężczyzn, do których ustawia się kolejka kobiet, podczas gdy inni nie przyciągają żadnej kobiety, nawet z podobnym charakterem, ciekawe z czego to wynika 🙂

Ta jasne, gdyby tak bylo to wzięcie miałoby jedynie jakies 10%mezczyz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

* mężczyzn...

Ci z mniej atrakcyjnym wyglądem i paskudnym charakterem tez ma jakies tam wziecie... Czasem bywa ze większe bo maja lepsza 'bajere'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość marawstala napisał: Ta jasne, gdyby tak bylo to wzięcie miałoby jedynie jakies 10%mezczyz : ) X i takie ma, justina timberlejka karyna sama zgwałci, on nic nie musi robić, widziałem na teledysku strasznie to słabe 😔

Bo jest w jej typie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
4 minuty temu, Gość marawstala napisał:

Ta jasne, gdyby tak bylo to wzięcie miałoby jedynie jakies 10%mezczyz : )

Tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst

Jeżeli przystojniak zagada do kobiety, używając nawet najbardziej żałosnego tekstu, jaki może być, to kobieta uzna "o, jakie to słodkie i urocze" i się z nim umówi. A jeśli podejdzie do niej przeciętniak z takim samym tekstem, to reakcją kobiety będzie "ale jesteś żałosny. Postaraj się bardziej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość urst napisał:

Tak właśnie jest.

A ta cala masa żonatych/zajetych facetów którym daleko jest do ideału pod każdym względem to pewnie fikcja : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
6 minut temu, Gość urst napisał:

Jeżeli przystojniak zagada do kobiety, używając nawet najbardziej żałosnego tekstu, jaki może być, to kobieta uzna "o, jakie to słodkie i urocze" i się z nim umówi. A jeśli podejdzie do niej przeciętniak z takim samym tekstem, to reakcją kobiety będzie "ale jesteś żałosny. Postaraj się bardziej".

Jak zagada do Ciebie dziewczyna która Ci sie podoba i palnie głupotę to uznasz ze to urocze, a niech te sama głupotę powie dziewczyna która nic a nic Ci sie nie podoba to pomyslisz sobie " a idź akysz jak najdalej ode mnie" 

Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
1 minutę temu, Gość marawstala napisał:

A ta cala masa żonatych/zajetych facetów którym daleko jest do ideału pod każdym względem to pewnie fikcja : )

 

Kobieta w pewnym wieku, jak już się wyszaleje z przystojniakami, to zwraca uwagę na tych normalnych facetów, na których wcześniej nie zwracała uwagi. Ale to zawsze jest "opcja nr 2". Najczęściej kobieta nie jest z takim mężczyzną z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość urst napisał:

Kobieta w pewnym wieku, jak już się wyszaleje z przystojniakami, to zwraca uwagę na tych normalnych facetów, na których wcześniej nie zwracała uwagi. Ale to zawsze jest "opcja nr 2". Najczęściej kobieta nie jest z takim mężczyzną z miłości.

To samo można powiedzieć o facetach : ) tez w pewnym wieku mysla o ustatkowaniu, a co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×