Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jestem ciekawa opinii

Proszę o analizę zachowania

Polecane posty

Gość Jestem ciekawa opinii

Proszę o wyrażenie zdania nt opisanej sytuacji. Odwiedziłam chłopaka na weekend (widujemy się 2 x w miesiącu z racji odległości, codziennie piszemy ze sobą, prowadzimy dłuższe rozmowy na kominikatorze). W ten weekend była transmisja turnieju jego ulubionej gry. Oglądał to cały dzień. Ja razem z nim, ale po paru godzinach mnie to znudziło i poszłam spać do drugiego pokoju. On nawet się nie zainteresował gdzie jestem. Rano też nic. Wstałam i poszłam do jego, a on przed komputerem i ogląda coś na yt. Zirytowało mnie to i wstyd trochę, ale zrobiłam mu awanturę, że mnie zaprosił i się mną nie interesuje. On długo milczał, po czasie udało mi się z niego wyciągnąć, że się źle czuje, bo wyszedł na tego złego, a mogłam mu powiedzieć, że mnie to nudzi i zrobiłby wszystko na co mam ochotę. No mogłam, ale potoczyło się inaczej. Ostatecznie jakbyśmy się pogodzili, przeprosili, doprowadził mnie na pociąg, powiedział, że mnie przeprasza, że nam nie wyszło, że mnie kocha. Ja też go przeprosiłam. Wsiadłam do pociągu i po godzinie dostałam smsa "chcę pobyć sam". Od tego czasu mija 10 dni, a on milczy. Co o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widujecie się 2x w miesiącu i kiedy jesteś u niego nie znajduje czasu dla ciebie? Według mnie oznacza to jedno. Nie ma dla ciebie czasu. Dobitniej przedstawiając: nie jestem tobą zainteresowany, nie potrzebuję cię, nie mamy po drodze, jestem zmęczony takim związkiem, ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Mysle, ze nalezy przyzwyczajac sie do mysli, ze bylo i sie skonczylo. 

Umiera smiercia naturalna. I chyba zadna reanimacja nie pomoze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Daj sobie spokój. Niech sobie siedzi - sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciekawa opinii

To po co te wyznania miłości skoro już mnie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Skladanie takich deklaracji :kocham cie  to nic nie kosztuje.

Licza sie tak naprawde czyny, zachowania. Inaczej to tanie, goloslowne, wyswiechtane frazesy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciekawa opinii

Przykre, bo zachowuje się jak ktoś kogo nie znam. Był zupełnie inny dla mnie jeszcze nie tak dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984

Dobrze ci radzą. Szkoda na niego prądu i fatygi. Tracisz czas. Niech sobie siedzi sam przed tym swoim komputerem. Zresztą jaki byłby z niego partner życiowy? To wieczny dzieciak. Ty musiałabyś zarabiać na życie gdyż on od komputera nie odejdzie choćby na godzinkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggg

Jestem z mężem 13 lat, 11 lat mieszkamy razem. Gdy oglądamy coś razem wieczorem i wyjdę po coś do innego pomieszczenia i chwilę mnie nie ma, to ten już człapie za mną gdzie ja się podziewam.

Twój "chłopak" widzi cię 2 razy w miesiącu i nie ma potrzeby nacieszenia się twoją obecnością, spędzenia nocy, obudzenia się przy tobie.

Sama wyciągnij wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

No przykre. Ale to nie jest koniec swiata. Zeby w zyciu czlowiek doswiadczal tylko takich problemow. 

Zadbaj o siebie, o twoj stan ducha przede wszystkim. Nie pozwol, by mezczyzna spowodowal choc jedna lze. Jesli z radosci placz, to co innego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Widujemy się dzień w dzień.

Cały czas za mną łazi i brzęczy o miłości. Wsxedzie widzi motylki, kupuje mi co rano bukiety kwiatów i słoniki z podniesionymi trąbami.

Nie ma żadnych zainteresowań tylko ciągle ja ja ja.

Ostatnio dopytuje czy aby nie potrzebuje jakiegoś urozmaicenia w seksie to on się na ten czas wyprowadzi pod balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość n

Zostaw go ogranicza twoje ciało tam zabiera twoje coś tam innego nie ma żadnych coś tam zainteresowań to pupa nie facet na pewno ma kompleksy kompulsywne i stare audi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja Alternatywnap

Nie jestem dla niego ważna jak dla tatusia. Woli obejrzeć relacje z jakichś mistrzostw w gry, odbywające się co rok, którymi pasjonował się od przedszkola czyli 100 razy dłużej niż mnie zna. Pewnie mamusie też bardziej będzie kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciekawa opinii

Nie chodzi o tę grę, ale jego zachowanie później. 10 dni milczenia. Ciekawe jak długo chce to ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Pewnie nawet nikogo nie sponiewiera z zazdrości gdy ten się na mnie spojrzy kiedy powiem my część chociaż go nie znam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna
3 minuty temu, Gość Jestem ciekawa opinii napisał:

Nie chodzi o tę grę, ale jego zachowanie później. 10 dni milczenia. Ciekawe jak długo chce to ciągnąć.

Powiem ci co myśli:

Skoro ona ma gdzieś że ja czymś się fascynuje id dziecka i chce aby skupiać uwagę tylko na niej i w dodatku nie lubi tego co ja to chyba będę się z nią męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Ja raz mu wybierać.

To szantaż emocjonalny 

Koleś ma się dla ciebie poświęcać.

Ok. To zrozumiałe że tego chcesz tylko chyba sytuacja akurat tego nie wymagała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Każesz* mu wybierać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Pomyślał.

Ja prdl.

Jak razem zamieszkamy to będę musiał zrezygnować ze wszystkiego co lubię aby ona nie była o to zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Mysle, ze jego dziwne zchowanie w czasie twojego ostatniego pobytu bylo juz wstepem do tego co zrobil potem. Faceci nie maja odwagi szczerze porozmawiac i powiedziec prawde. Lepiej udawac, ze jest wszystko ok a potem krotkie ciecie i koniec. Tak wlasnie zrobil twoj chlopak. I jestem przekonana, ze powodem nie jest wasze ostatnie nieporozumienie. Mysle, ze on po prostu zainteresowal sie juz kims innym. A to, ze ci mowil piekne slowka tez idealnie pasje do schematu. Poglaskac, pocalowac, powiedziec, ze sie kocha...zeby ladnie sie rozstac a potem mlotkiem w leb bo decyzje podjal juz sporo wczesniej.

Ja na twoim miejscu po tym sms-ie poprosilabym o szczera rozmowe i zadala jedno konkretne pytanie: jak mam rozumiec twojego sms-a.

Ale nie ludz sie i tak ci szczerze nie odpowie, dlatego unika kontaktu. Uszanuj jego decyzje i poczekaj w spokoju ale bez zadnej juz nadziei na kontynuacje. Mysle, ze ta znajomosc sie wypalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Nie dojrzalas do związku.

Praca szkoła mieszkanie ani nawet prawo jaz dy i matura tego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Zresztą on chyba także.

Może najpierw się trochę pokolegujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mało mu zależy na Tobie.

oczywiście trzeba podzielac zainteresowania partnera

tych zainteresowań co się nie podziela, trzeba tolerować 

Ale to w związku na codzień. ... wasz kontakt i tak był ograniczony 

Gdy wiedzial, ze będzie zajęty w weekend bardziej dojrzale jest przełożyć spotkanie 

A i ten SMS i dni milczenia..... hm.... albo foch -typowa damska przypadłość

Albo jeżeli wykazuje cechy męskie znaczy ze nie widzi was jako pary w przyszłości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna

Idealnych partnerów nie ma ani idealnych związków.

W miarę dobre stosunki wymagają czasu i pracy.

Jak szukasz faceta ktory spełni każde twoje oczekiwania to musisz go zamówić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem ciekawa opinii

Wersja alternatywna przestań się wypowiadać. Najezdzasz na mnie i bronisz jego w 100%. Wina nigdy nie jest jednostronna. Ok, mogłam nie robić awantury i strzelać focha, też potem mi było głupio, ale mowa o 10 dniach milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam

ale po czymś takim na co liczysz? Widzicie się sporadycznie, jest czas na tęsknotę  a on i tak olewa. Mógł pogodzić swoje wydarzenie i ciebie ale wyraźnie nie chciał. Mogłaś z nim siedzieć i w uczestniczyć w tym co robił. Tymaczasem robisz awanturę o to, że on wolał coś innego, wyciągasz zwierzenia na siłę zamiast się usunąć i wyciągnąć wnioski. Na koniec nie rozumiesz, że nie dość że pokazał swoim zachowaniem NIE to jeszcze to napisał. I co niby ma być dalej? Zmusisz go do tego żeby się tobą interesował? :D Ocknij sie to nic trudnego powiedzieć kocham cię do kogokolwiek na odczepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Metka napisał:

Widujecie się 2x w miesiącu i kiedy jesteś u niego nie znajduje czasu dla ciebie? Według mnie oznacza to jedno. Nie ma dla ciebie czasu. Dobitniej przedstawiając: nie jestem tobą zainteresowany, nie potrzebuję cię, nie mamy po drodze, jestem zmęczony takim związkiem, ect.

Metka wszytko powiedziala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersja alternatywna
1 godzinę temu, Gość Jestem ciekawa opinii napisał:

Wersja alternatywna przestań się wypowiadać. Najezdzasz na mnie i bronisz jego w 100%. Wina nigdy nie jest jednostronna. Ok, mogłam nie robić awantury i strzelać focha, też potem mi było głupio, ale mowa o 10 dniach milczenia.

Nie wiedziałem że jest atakowany.

3 godziny temu, Gość Jestem ciekawa opinii napisał:

Proszę o wyrażenie zdania nt opisanej sytuacji.

Takie jest moje zdanie. Liczylem, że pomocne

Co do twojej prośby abym przestał sie wypowiadać to spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, prowadzę badania nad satysfakcją ze związku osób z nadmierną masą ciała https://goo.gl/forms/mLSpIZeTfggXZ9132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Nie wiem ile macie lat ale jestes naiwna jesli myslisz ze to ty jestes winna. Facet cie po prostu na twoich odwiedzinach totalnie olal. I wieczorem i na drugi dzien rano. Jak ktos wyzej juz napisal, wykorzystal sytuacje zeby ci pokazac ze mu tak naprawde powiewasz 🙂 A swoim sms-em sfinalizowal wasza znajomsoc. Ty naprawde liczysz na to, ze on sie znowu odezwie? Jakos nie daje znakow zeby mu bylo teskno.

Naiwnosc do kwadratu. Obym sie mylila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×