Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kogomamwybrac

Chłopak prawiczek czy doswiadczony nadaje sie do zwiazku?

Polecane posty

Gość Kogomamwybrac

Lepiej miec chlopaka doswiadczonego czy chłopaka prawiczka? kto bedzie nadawal sie bardziej do zwiazku i czy trzeba wszystkiego prawiczka uczyc bo jest żołtodziobem we wszystkim. Chcialoby sie wam gi wszystkiego uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

Po co pytasz skoro jesteś facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Dziewczyna pyta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko dziadek, doświadczony, mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A moze prawiczek ma wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco

Ale wydaje mi sie ze wazny jest temperament a nie ma duzego znaczenia doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca Życia

Prawiczka wybierz

Nikogo przed tobą taki nie darzył uczuciem. Doświadczony i tak poleci do innej szybko. A prawiczek będzie przy tobie trwał bo wie ile się męczył by mieć kogokolwiek.

Proszę cię ile niby może trwać uczenie. prawiczka tych spraw? tydzień? max miesiąc. Potem już będzie on wiedział o co w tym chodził i przegoni umiejętnościami doświadczonego. Prawiczek-> Kocha Doświadczony kobieciarz --> przeleci i rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Autorka to niezła zdzira musi być, bo już wszystko umie. Na której trasie się nauczyłaś wszystkiego. Może zatrzymam się kiedyś i sprawdzę te twoje umiejętności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

Ta... dziewczyna pyta, akurat. A po 7 minutach odzywa się dyżurny prawiczek, zachwalający swój stan. Bo tylko on nie wie, albo nie chce wiedzieć, że to nie ma żadnego znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ty kim jestes, rozumiem ze pan doswiadczony sie odezwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

Do zwiazku nadaje sie chlopak, ktory jest umyslowo dojrzaly do zwiazku. Czy prawik, czy smigany, nie ma znaczenia. To jest instynkt, tego nie trzeba "uczyc".

Ty pytasz, jaki chlopak bardziej nadaje sie do seksu. Do seksu, to raczej taki, co juz potrafi, ale seks to nie zwiazek, tylko przyjemnosc w nim wystepujaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

Podpisuję się pod przedmówcą na 100%. A sfrustrowanym prawikom radzę poszukać dziewczyny. W realu, bo na forum jej nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg

Najlepiej zużyty i przejechany jak stara ..., da ci miłość, kwiaty i chlamydie w gratisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal
1 minutę temu, Gość Gość7 napisał:

Podpisuję się pod przedmówcą na 100%. A sfrustrowanym prawikom radzę poszukać dziewczyny. W realu, bo na forum jej nie znajdą.

Co jeżeli szukamy i nie potrafimy znaleźć, bo żadna nas nie chce, ponieważ jesteśmy zbyt brzydcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie
2 minuty temu, Gość nie napisał:

Do zwiazku nadaje sie chlopak, ktory jest umyslowo dojrzaly do zwiazku. Czy prawik, czy smigany, nie ma znaczenia. To jest instynkt, tego nie trzeba "uczyc".

Ty pytasz, jaki chlopak bardziej nadaje sie do seksu. Do seksu, to raczej taki, co juz potrafi, ale seks to nie zwiazek, tylko przyjemnosc w nim wystepujaca. 

Właśnie to dlaczego tutaj niektórzy wysmiewaja prawikow jakby to nie wiadomo jaka choroba byla a przeciez to nic takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość nie napisał:

Do zwiazku nadaje sie chlopak, ktory jest umyslowo dojrzaly do zwiazku. Czy prawik, czy smigany, nie ma znaczenia. To jest instynkt, tego nie trzeba "uczyc".

Ty pytasz, jaki chlopak bardziej nadaje sie do seksu. Do seksu, to raczej taki, co juz potrafi, ale seks to nie zwiazek, tylko przyjemnosc w nim wystepujaca. 

O jaka mądra wypowiedz 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tego co kajarzę wielu prawików opuściło to forum ostatnio. Tylko nie wiem czemu temat o tym,gdzie ogłaszali opuszczenie forum zniknął. Chyba faktycznie opuścili bo coś brak ich licznych wypowiedzi.

To, że ktoś jest prawiczkiem nie jest żadną przeszkodą. Związek to nie tylko seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone

Prawiczek prawiczkowi nierówny. Ja mam 35 lat i nie nadaję się już do niczego. Ani do związku, ani do seksu. Całe życie w samotności mnie zniszczyło, jestem wrakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7
14 minut temu, Gość brzydal napisał:

Co jeżeli szukamy i nie potrafimy znaleźć, bo żadna nas nie chce, ponieważ jesteśmy zbyt brzydcy?

To pisanie na forum i chwalenie prawictwem niczego nie załatwi. Pomyśl jak poprawić wygląd bo na pewno są możliwości. Np dobry fryzjer, siłownia, jakiś lepszy ciuch, może kosmetyczka. Ewentualnie pogadać z psychologiem lub jakąś kobietą z rodziny. Naprawdę można dużo zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal
1 godzinę temu, Gość Gość7 napisał:

To pisanie na forum i chwalenie prawictwem niczego nie załatwi. Pomyśl jak poprawić wygląd bo na pewno są możliwości. Np dobry fryzjer, siłownia, jakiś lepszy ciuch, może kosmetyczka. Ewentualnie pogadać z psychologiem lub jakąś kobietą z rodziny. Naprawdę można dużo zrobić.

Akurat fryzurę mam modną, siłownia mnie nie kręci (chcę być sobą, a nie kimś innym tylko po to by mieć dziewczynę), ciuchy też ubieram modne. Psycholog w tej kwestii mi nic nie poradzi.

Nie chwalę się prawictwem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie
1 godzinę temu, Gość Właśnie napisał:

Właśnie to dlaczego tutaj niektórzy wysmiewaja prawikow jakby to nie wiadomo jaka choroba byla a przeciez to nic takiego. 

Jesli ktos kogos wysmiewa, to znaczy ze sam jest zakomplesiona, sfrustrowana istota, ktora usiluje podwyzszyc swoja wartosc ponizajac kogos innego. 

Problem prawikow, ktorzy tu czasem wystepuja polega na tym, ze jakos sie zapiczwajdzili w tym swoim samotnym zyciu i nienawiazywaniu kontaku, ze nie potrafia sie z tego ocknac i wyjc. Sa zaniedbani psychicznie i fizycznie, zakompleksieni przez byc moze krytykanctwo przez rodzicow, nauczycieli. Byc moze sa zaniedbani intelektualnie, stad nie potrafia znalezc kontaktu towarzyskiego na podstawie rozmowy. Byc moze sa zaniedbani fizycznie, bo zdrowy, atletyczny tryb zycia ich "nie kreci". 

Potem na podsumowanie wszyskiego walna madrosc w stylu "psycholog mi na pewno nie pomoze" i pozostaje wejsc do trumny i czekac na umarcie :classic_ninja: Kiedy wlasnie psycholog moze pomoc, a nawet rozmowy z jakas swiatla osoba z rodziny czy towarzystwa, ktora rozgoni zaslone niepewnosci o co w tym wszystkim chodzi. I na pewno nie chodzi tu o urode, bo wiele konwencjonalnie nieatrakcyjnych ludzi ma partnerow i ma sie dobrze. W sprawie wygladu, to moze jedynie odpychac kwestia zaniedbania, bo to jest cos zwiazanego rowniez ze stanem psychiki. Takze jesli mlodzianin nie prysznicuje sie rano od stop do glow i wyjdzie do ludzi z nieswiezym lozkowym wlosem oraz zapachem, to nie recze za powodzenie. Podobnie jesli chodzi o zaniedbane zeby, nieczysty ubior. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

Bycie soba, zamiast udawanie, ze sie jest kims innym, jest na pewno chwalebne.

Ale pamierajmy rowniez, jak wazna jest praca nad soba, doskonalenie sie, rozwoj intelektualny, dbalosc o zdrowie i kondycje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydal
Przed chwilą, Gość nie napisał:

Bycie soba, zamiast udawanie, ze sie jest kims innym, jest na pewno chwalebne.

Ale pamierajmy rowniez, jak wazna jest praca nad soba, doskonalenie sie, rozwoj intelektualny, dbalosc o zdrowie i kondycje. 

Pracuję nad sobą, rozwijam intelektualnie i dbam o zdrowie. Co jeszcze mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

Zadbaj o estetyczny wygląd (w tym kondycję fizyczną) i skorzystaj z porad, jak pracować nad osobowością, żeby z większą łatwością obracać się w towarzystwie i prowadzić konwersację z kobietami, by je sobą zainteresować. Ale takich porad można udzielić tylko osobiście, bo przecież tu nikt cię nie zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek
11 godzin temu, Gość Forever alone napisał:

Prawiczek prawiczkowi nierówny. Ja mam 35 lat i nie nadaję się już do niczego. Ani do związku, ani do seksu. Całe życie w samotności mnie zniszczyło, jestem wrakiem. 

Wyluzuj z tym katastrofizmem. Moja kumpela z czasów studenckich poznała swojego pierwszego faceta będąc po 40 stce. Wyszła za niego za mąż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
5 godzin temu, Gość nie napisał:

Zadbaj o estetyczny wygląd (w tym kondycję fizyczną) i skorzystaj z porad, jak pracować nad osobowością, żeby z większą łatwością obracać się w towarzystwie i prowadzić konwersację z kobietami, by je sobą zainteresować. Ale takich porad można udzielić tylko osobiście, bo przecież tu nikt cię nie zna. 

Dbam o estetyczny wygląd, a jeśli chodzi o pracę nad osobowością, to ludzie (nie tylko dziewczyny) raczej rzadko ze mną rozmawiają, nawet jeśli sam inicjuję rozmowę, nie wiem z czego to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiecie ujdzie brak doświadczenia w każdym wieku. Stary prawik ma przechlapane. Już na prawika koło 20 krzywo się patrzy, 5 lat później dziewczyny zaczynają go omijać, a prawik po 30 może naprawdę zapomnieć o istnieniu kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta

Grubo przesadzasz. Prawik w wieku 20 lat to normalka. Powody do niepokoju mogą mieć dopiero ci po trzydziestce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Lotta napisał:

Grubo przesadzasz. Prawik w wieku 20 lat to normalka. Powody do niepokoju mogą mieć dopiero ci po trzydziestce. 

Chyba prawik w wieku 13 lat to normalka. Prawik 20 letni jest wyśmiewany, a prawictwo w wieku 30 lat to wyrok śmierci dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotus Esprit

Cóż to za herezje rozgłaszasz. Jesteś jakimś nawiedzonym fundamentalistą - wrogiem dziewic i prawiczków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×