Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chyba atrakcyjna

Czy uważasz siebie za atrakcyjną dla faceta?

Polecane posty

Gość Chyba atrakcyjna

Jeśli tak, to dlaczego... Prosiłabym o opis ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla jakiegoś Janusza na pewno. Raczej każdy się komuś podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś  tak

Atrakcyjna  teraz raczej  przeciętna  mieszcząca  sie w średniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem

Zdecydowanie. Często to słyszę. 

Opis ? 171 cm, 67kg , czarne dlugie włosy , ciemne oczy, oliwkowa skóra. Trenuje od kilku lat i mimo 31 lat wyglądam i czuje się świetnie! :classic_biggrin: Adoratorów przybywa a jestem w szczęśliwym związku od 13 lat 😁 Lubię siebie, lubie ludzi i z wzajemnością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Malinowy krem napisał:

Zdecydowanie. Często to słyszę. 

Opis ? 171 cm, 67kg , czarne dlugie włosy , ciemne oczy, oliwkowa skóra. Trenuje od kilku lat i mimo 31 lat wyglądam i czuje się świetnie! :classic_biggrin: Adoratorów przybywa a jestem w szczęśliwym związku od 13 lat 😁 Lubię siebie, lubie ludzi i z wzajemnością. 

Zauważyłam, że to ostatnie to chyba jest główna cecha wszystkich osób cieszących się dużym powodzeniem - lubią się i innych ludzi, więc inni ludzie lubią ich 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta

Nie mnie oceniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem atrakcyjna dla tych którzy są mało atrakcyjni dla mnie. Nie moje typy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Zauważyłam, że to ostatnie to chyba jest główna cecha wszystkich osób cieszących się dużym powodzeniem - lubią się i innych ludzi, więc inni ludzie lubią ich 😄

Myślę że tak, to jest wspólna cecha. To jest bardzo proste, człowiek ktory jest zadowolony z siebie, odzwierciedla to na zewnątrz. Pozytywne nastawienie jest zawsze odbierane dobrze, obojętnie czy ktoś jest bardziej czy mniej ładny/atrakcyjny. 

Nawet patrzac na zdjęcia innych osób, zawsze osoby uśmiechnięte są pozytywnie odbierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Za mna gwiżdża na ulicy więc sie podobam chłopakom 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba atrakcyjna

Dzięki za odzew ;) 

Chodziło mi też trochę o inne rzeczy... 

Np ja - 174 cm wzrostu, czarne lekko kręcone włosy, szczupła sylwetka, białe ząbki, oczy zielone, lekko ciemna karnacja, ale naturalna, ponadto trenuje tenisa od 15 roku życia, mam obecnie 27, jakieś tam osiągi w tym sporcie mam. Niezależna od nikogo, dobra praca,wykstałcenie ,grono fajnych znajomych, dwie przyjaciółki, powodzenie u płci przeciwnej myślę, że mam spore, ale jestem po 6 letnim związku i na razie nie w głowie mi faceci, chociaż brakuje mi seksu, kilka razy spotkałam się z pewnym kolegą na sam seks, sporo piszemy, wiem że on od lat jest za mną dość mocno, jest dość fajnym facetem, ale nie widziałem bym się z związku z nim, bardziej taki przyjaciel... ;) Kilka razy się z nim całowałam jeszcze w liceum, a to było wszystko, aż do dwóch miesięcy temu, wtedy pierwszy raz wylądowaliśmy w łóżku, później o tym rozmawialiśmy i stało się znów i znów, myślę że jeszcze pewnie się zdarzy, ale oboje wiemy że "to tylko seks" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba atrakcyjna
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

znaczy chciałaś pogadać o tym facecie? 😛

Nie, zupełnie nie ;) 

Chciałam po prostu wiedzieć, a może porównać swoje cechy, do cech innych kobiet ;) Zwyczajna ciekawość... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Autorka chciala sie po prostu opisac :)

Ze jest atrakcyjna dziewczyna :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Dobrze jest czasem metaforycznie pocałować lustro 🙂 

jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba atrakcyjna

Oj dziewczyny nie taki miałam zamysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Monika w Tobie nadzieja . Lekarz zalecił mi lizanie cipulek i teraz muszę lizać żeby przeżyć pomożesz mi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja mysle, ze duzo wazniejsze byc atrakcyjna dla siebie, jesli Autorka jest to ok :)

(a nie dla faceta czy tam innych kobiet)

Zauwazylam, ze te osoby, ktore po prostu lubia i akceptuja siebie, podobaja sie tez innym...z automatu ;)

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
53 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Zauważyłam, że to ostatnie to chyba jest główna cecha wszystkich osób cieszących się dużym powodzeniem - lubią się i innych ludzi, więc inni ludzie lubią ich 😄

Ja lubię siebie i ludzi, ale ludzie nie lubią mnie i nie mam ani znajomych, ani powodzenia u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
10 minut temu, Gość nielubiany napisał:

Ja lubię siebie i ludzi, ale ludzie nie lubią mnie i nie mam ani znajomych, ani powodzenia u kobiet.

hmm

dlaczego tak moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja mysle, ze duzo wazniejsze byc atrakcyjna dla siebie, jesli Autorka jest to ok 🙂

(a nie dla faceta czy tam innych kobiet)

Zauwazylam, ze te osoby, ktore po prostu lubia i akceptuja siebie, podobaja sie tez innym...z automatu 😉

 

 

 

 

No dobrze ale co będzie z cipką , pomożesz mi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×