Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olciaaaaaaa

Myć twarz czy nie myć ? :/

Polecane posty

Kiedyś nie dałam o swoją cere nakladalam fluid nie zmywajac go wieczorem i rano kolejna warstwa... twarz myłam co tydzień od czasu do czasu peeling czy maseczka. I to tyle a cere miałam boską. Ale odkąd zaczęłam dbać o cere w sensie maseczki kupne, domowe jakieś olejki rycynowy, czy z drzewa herbacianego, krem z aloesem i kokosem czy toniki to cere mam paskudną.... dodam że od roku zrezygnowałam ze słodyczy... zero nic jem owoce i warzywa piję herbate Zielona, bratka nie jem nabiału i ostrych rzeczy. Nie rozumiem o co chodzi... moja siostra w tym samyn wieku nie dba o cere w ogóle tak jak ja kiedyś i ma cere super. Bardzo super. Czemu tak jest ktoś mi to wytłumaczy ? Mam przestać dbać o cere ? Za tydzień jadę do dermatologa... mam pełno przebarwień na twarzy luster to unikam a siostra się chwali jaka to ona jest piękna i że nie musi dbać o cere... używam na noc maści cynkowej mam też sudocrem i tormientol którego nie używam. Co tydzień robie parówke na twarz a co pare dni maseczke z miodu lub kupną i peeling drobnoziatnisty z firmy ,, ziaja ,, 

Co robić, wy nie macie pojęcia w jaka ja depresje popadłam... z pokoju nie wychodzę straciłam sens życia jak patrze w skl na inne dziew to mają tak gładkie cery że to przechodzi ludzkie pojęcia tak im zazdroszczę... co mam robić ? Z góry jestem wam wdzięczna ... mam 15 lat :/pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×