Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OnMichał43

Mam dość mojej żony

Polecane posty

Gość ewaaaaaaaaa
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

zbierz dowody tego ze ona jest niezrownowazona psychicznie (to ciecie sie i histerie), rozwod i walcz o pelna opieke nad dzieckiem.

Uciekaj od niej i ratuj corke bo ona Wam obojgu psychike gotowa zniszczyc.

najłatwiej jest od kogoś uciec ….   to po co on z nią sypiał przed slubem?? teraz ma zal do niej ze dziecko sie pojawiło. powiedziało sie a to trzeba powiiedziec b, dziecko potrzebuje i mamy i taty. Musi być inne rozwiązanie na kaprysy tej kobiety.

Gość OnMichał43

Z tymi sztućcami, cóż, w istocie innych problemów nie jest to teraz aż tak ważne. 

A ze z reguły to chodziliśmy na jakiegoś kebaba, do kfc czy innych podobnych to tego nie było widać. Dopiero przy normalnym obiedzie wyszło ze nie potrafi.

Wiecie, jedyna rzecz która jest w niej super to to, że w życiu nie poszłaby do nikogo innego, jak jest w związku. Mam tę pewność ze w życiu by mnie nie zdradzila no i to jest takie fajne. Ale ma to swoją cenę. Jestem kontrolowany i cały czas chce być tylko ze mną.

Mniejsza z tym, zaj.bałem sprawę że się z nią związałem i że mamy dziecko. Naważyłem piwa teraz muszę je wypić.

Gość bbb
1 godzinę temu, Gość OnMichał43 napisał:

No wiem. Ona nie mogłaby zostać sama z dzieckiem. Podejrzewam że poszłaby po prostu chlać jakbym od niej odszedł. Albo nie przeżyłbym tego. I głównie to ja sprzątam i gotuję. Czasem jej się zdarzy coś zrobić, ale prawda jest taka że zapie.dalam na 2 etaty, w robocie i w domu. 

odpowiednie argumenty do rozwodu i odebrania jej dziecka

Gość 6yyyyyyyyyyy

Śmieszne.

Zawsze gdy czytam/słyszę że na początku była idealna "zawsze zrobiła to co prosiłem" to wiadomo że wyjdzie z tego wielkie ....

Kolejny ... który nie patrzył wogole kim ona jest. W końcu była "zawsze słodka i robiła wszystko co prosił". Strasznie chciał być oszukany i sam się o to prosił. 

To nic że każdy ma wady on jeden spotkał taka co nie ma.

Teraz się nauczysz - jak na dzień dobry nie umiesz zobaczyć kogoś jaki jest naprawdę ani jego wad to dobrze ci tak. 

Normalna kobieta nie musi udawać zawsze słodkiej. Ona cię nie oszukała. sam się oszukales na własne życzenie.

Ani razu cię nie zastanowiło że to trochę dziwne że jest "zawsze taka słodka "?  

A ja ci powiem - to było widać na kilometr kim jest.

Gość vvb
2 minuty temu, Gość OnMichał43 napisał:

Z tymi sztućcami, cóż, w istocie innych problemów nie jest to teraz aż tak ważne. 

A ze z reguły to chodziliśmy na jakiegoś kebaba, do kfc czy innych podobnych to tego nie było widać. Dopiero przy normalnym obiedzie wyszło ze nie potrafi.

Wiecie, jedyna rzecz która jest w niej super to to, że w życiu nie poszłaby do nikogo innego, jak jest w związku. Mam tę pewność ze w życiu by mnie nie zdradzila no i to jest takie fajne. Ale ma to swoją cenę. Jestem kontrolowany i cały czas chce być tylko ze mną.

Mniejsza z tym, zaj.bałem sprawę że się z nią związałem i że mamy dziecko. Naważyłem piwa teraz muszę je wypić.

"Naważyłem piwa teraz muszę je wypić." jesteś Frajer. Powinienes sie zastanowić czy Ona dobzre wychowa wasze dziecko bo wątpie i fakt wiszenia na telefonie,wystawianie fot w necie, wczesniej czy pozniej doprowadzi do zdrady i kto wie czy juz teraz nie jest w trakcie flirtu z facetem bo jej zachowania do tego prowadzą, zresztą jak tak harujesz to nie wiesz co Ona robi przeciez, oj facet!!!

A ja myślę że na 60-70% szans na opiekę nad córką. Te 4% ojców to pewnie połowa tych którzy się o tą opiekę starali. Jest to trochę wina kultury w jakiej żyjemy, to matka zazwyczaj zajmuje się i ogarnia sprawy dziecka. Ci ojcowie co nie dostają opieki zazwyczaj budzą się przed rozwodem i chcą opiekę ale nie mają pojęcia jaki rozmiar dziecko nosi, jakie bajki lubi itd. Piszesz że ty masz drugi etat w domu i że ty zajmujesz się dzieckiem więc masz duże szansę

Gość 6yyyyyyyyyyy

Był już taki temat. Poznałem ideał rodzinna dobra piękna, a potem wyszło wielkie g******wno.

Gość OnMichał43

Żona od ponad roku chodzi na terapię 2 razy w tygodniu, raz w miesiącu ma wizytę u psychiatry. Bierze leki ale jak widać niewiele to daje.

Te jej awantury gdzie rzucała się na mnie z pazurami nawet są dużo rzadsze. Ale coraz trudniej się z nią porozumieć.

Gość 6yyyyyyyyyyy

Nie no super, nie poszłaby nigdy do nikogo innego bo robi za twoje dziecko chwilowo. Od razu by poszła gdyby ktoś inny ja przygarnął. 

Gość OnMichał43
14 minut temu, Gość vvb napisał:

"Naważyłem piwa teraz muszę je wypić." jesteś Frajer. Powinienes sie zastanowić czy Ona dobzre wychowa wasze dziecko bo wątpie i fakt wiszenia na telefonie,wystawianie fot w necie, wczesniej czy pozniej doprowadzi do zdrady i kto wie czy juz teraz nie jest w trakcie flirtu z facetem bo jej zachowania do tego prowadzą, zresztą jak tak harujesz to nie wiesz co Ona robi przeciez, oj facet!!!

Moze i jestem frajerem ale wiem że na pewno, na 1000% nie poszłaby z nikim. Ona chce przeszukiwać mój telefon i daje mi swój bo dla niej jest to normalne i nie ma nic do ukrycia. No to zgadzam się na to dla miłej zgody. Pokazuje mi rozmowy jej na tym całym faceboku. Jak jakiś facet do niej napisze ze chciałby się z nią umówić to go wyzywa i każe mu spier... Jej chodzi tylko jak ona to mówi o atencję, o to żeby być gwiazdą, zeby kazdy na nią zwracał uwagę. Tylko tyle. Nie o innegą osobę,o seks, nie. Poza tym, gdyby szukała faceta to chyba nie dawałaby multum zdjęć ze mną, prawda? A jak mi kiedyś pokazała jej aplikacje tam gdzie daje te zdjecia, to serio 3/4 zdjec to ze mną i z dzieckiem.

Jest naprawdę szczera i uczciwa, to wiem na pewno. I to chyba jej jedyne zalety. Wkurza mnie tez to ze zyje chwilą, dla niej przyszłosć nie istnieje, ona o tym nie myśli. 

Ostatnio mi powiedziała ze za mało uwagi jej poswiecam, nie mówie codziennie po kilka razy dziennie że jest piękna, cudowna. I że zrobi co zechcę, będzie sprzątać na błysk, gotować tylko ja muszę poświęcić uwagę, muszę się nią opiekować. A ja na prawdę nie potrafię 24h na dobę skakać koło niej i spowiadać się z każdej sekundy zycia.

Mimo to kocham ją tylko już mam coraz mniej cierpliwości.

Gość ewaaaaaaaaaa

Nie ma łatwych małżeństw. W każdym malzenstwie bez apteczki sie nie obędzie. Z doświadczenia wiem, ze jedno z malxonków jest mądrzejsze  po to żeby poprowadzilo przez zycie drugie z malzonków. Wybaczają sobie. Rozmawiają. Problem samotności jest nieugaszalny jeśli  na pierwszym miejscu nie stoi Bóg.Nie wspolmalzonek, ale Bóg powinien być na 1 miescu w sercu każdego człowieka. Najłatwiej zwiac. Rozwod. No to zapraszamy do szkoły specjalnej. Jakaz tu dojrzalosc?ucieczka od problemów?o cóz tak tu walczyc skoro naszą ojczyzną jest i tak niebo. Teraz trzeba poswięcic swoje zycie i naprawiac tą kobiete dla siebie, dla dziecka, dla zycia. Bez Boga sobie bracie sam nie poradzisz. Współczuje Ci, masz teraz trudne zadanie, ale dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych.Człowiek nie zyje dla siebie ale ma służyć innym, to jest nasze zadanie. Kazdego zadanie. Aha i żeby nie było, Bóg ostrzegał poprzez 6 przykazanie. Może macie w swoim malzenstwie momenty szczęśliwe które dodają Ci sił? Mogę Ci polecić Piotra Pawlukiewicza na youtube.  Dwa razy w tygodniu z małżonką co pół godziny, chyba znajdziedzie trochę czasu?Różne tematy które ten świetny kaznodzieja porusza. Witam Cię kolego. Walcz a się nie poddawaj. Życzę Ci sił.

Gość OnMichał43
8 minut temu, Gość 6yyyyyyyyyyy napisał:

Nie no super, nie poszłaby nigdy do nikogo innego bo robi za twoje dziecko chwilowo. Od razu by poszła gdyby ktoś inny ja przygarnął. 

Nie wiem czy ktoś byłby tak głupi jak ja i robił za niańkę dorosłej kobiety, był jej opiekunem i pocieszycielem.

Ona sama powiedziała mi że nikt nigdy nie był taki dla niej jak ja i nikt nigdy nie będzie.

Też boję się bo jestem przekonany że gdyby straciła i mnie i małą to nachlałaby się a potem po prostu by się zabiła. Nie chciałbym mieć jej na sumieniu.

Gość gość

Chłopie, a kto by ją chciał? Zastanów się, po co komu taki wrzód na dupie, co potrafi tylko zdjęcia do internetu wrzucać. Dlatego do Ciebie nie odejdzie, bo niby dokąd, do kogo? Normalny facet po tygodniu jej kopa zapali i wróci z płaczem do Ciebie. Do roboty ja pogoń, może jej się przestawi w baniaku. Po 8 godzinach zapierdalania nie będzie miała siły na fb i inne pierdoły.

Gość gośc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo tylko tylu występuje o opiekę nad dzieckiem!!!

a po drugie po co sie oszukiwac przeciez ta jego niedojrzała emocjonalnie żonka na dłuższą metę nie bedzie opieki nad dzieckiem sprawować tylko jej starzy kwestia czasu jak pojdzie tancować z innym facetem i przerosna ją problemy związane z wychowaniem

Gość gośc
4 minuty temu, Gość OnMichał43 napisał:

Nie wiem czy ktoś byłby tak głupi jak ja i robił za niańkę dorosłej kobiety, był jej opiekunem i pocieszycielem.

Ona sama powiedziała mi że nikt nigdy nie był taki dla niej jak ja i nikt nigdy nie będzie.

Też boję się bo jestem przekonany że gdyby straciła i mnie i małą to nachlałaby się a potem po prostu by się zabiła. Nie chciałbym mieć jej na sumieniu.

znalazła Jelenia i żeruje na twoich uczuciach, ehh facet

Gość Gość
5 minut temu, Gość OnMichał43 napisał:

I to nie daje ci do myślenia? Czy tak robi normalny człowiek? Masz psychicznie chorą żonę i jak leczenie nie pomoże, to masz prawo, a wręcz obowiązek odizolować od niej dziecko, na tyle, na ile to możliwe. Chcesz żeby twoja córka była zakompleksioną dziewczyną, kobietą uzależnioną od lajków i chłopa? Czy chcesz by wyrosła na normalnego, zdrowego człowieka?

Gość BigDaddy

Fajnie tam musi byc u was w domu....a takie lalki to sa nieraz kawal chamów i tyle, źle wychowane,zero kultury, lubią być głośne,zmanierowane...Takie roztrzepane wieczne 16latki bo chcą byc zawsze piękne podziwianie,no ale trzeba kolo nich robić.Obrazaja się.Na te ładne trzeba uważać jakie mają charakterki,a brzydkie stare panny same sie łaszą :)

12 minut temu, Gość OnMichał43 napisał:

Ostatnio mi powiedziała ze za mało uwagi jej poswiecam, nie mówie codziennie po kilka razy dziennie że jest piękna, cudowna. I że zrobi co zechcę, będzie sprzątać na błysk, gotować tylko ja muszę poświęcić uwagę, muszę się nią opiekować. A ja na prawdę nie potrafię 24h na dobę skakać koło niej i spowiadać się z każdej sekundy zycia.

Już teraz twoja adoracja nie jest taka jak by ona chciała, a co będzie jak przez sprzeczki tydzień nie powiesz jej że jest super? Znajdzie takiego który jej to będzie mówił, ty będziesz zły on dobry, takimi osobami jak twoja żona łatwo manipulować i zanim się obejrzysz wyląduje z kimś w łóżku, oczywiście ten ktoś ją oleje i wtedy ty będziesz znów dobry, jesteś gotowy na tolerowanie zdrad?

Gość ewaaaaaaaa

a tupnąć nogą na nią nie umiesz? ja tez kiedyś byłam rozkapryszona. Tez siedziałam godzine przed lustrem lecz jako panna a nie mężatka. Walcz o malzenstwo jak facet a nie słuchaj tu  podszeptów do rozwodu bo możesz jeszcze na gorszą trafic. Idąc z nią do łóżka już jakby wtedy stałeś się jej mężem. Szukaj pomocy!!!!!!Niech Bóg będzie z Tobą. Panie Jezu pomóź mu.

Gość gość

Kazdy border predzej czy pozniej zdradza. Znudzisz sie jej albo krzywo spojrzysz i koniec. Bedzie slodka dla nastepnego. Tylko dziecka szkoda, bo ci ludzie zawsze sie nad dziecmi znecaja.

Gość rada

jedyna rada to odciąć wrzoda od d.upy a dziecko  i tak zawsze bedzie miało dwojga rodzicow i dziadkow , od tego jest sąd ,ktory powie co i jak w kwestii wychowania i sprawowania opieki nad nim

Gość ewaaaaaaaa

Jedno Ci zdradzę. Tez byłam rozkapryszona przy facecie który mi pozwalał na bycie taką. A jak mnie kopnął w końcu w tyłek i trafiłam na takiego stanowczego i ostrzejszego  faceta który teraz jest moim mężem to skończyło sie dla mnie dobre. Pracowalam, teraz zajmuję się domem i 2 dzieci, na majijaze i pazurki brak czasu. Czulosc  w postaci buziak na dobranoc mi wystarcza.konczyło sie dla mnie marudzenie, jęczenie,narzekanie. Razem wyprzedzamy sie w robieniu dla siebie dobra i w służeniu sobie, choć wiadomo bywają tez  gorsze dni.  To była długa droga, ale Pawlukiewicza słuchamy nieustannie bo człowiek  szuka mądrości całe zycie.

Gość gośc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Kazdy border predzej czy pozniej zdradza. Znudzisz sie jej albo krzywo spojrzysz i koniec. Bedzie slodka dla nastepnego. Tylko dziecka szkoda, bo ci ludzie zawsze sie nad dziecmi znecaja.

moze to byc zwykła niedojrzałość emocjonalna ciekawe ile Ona ma lat?????? Facet pisze ze ma 43 to co, wziął sobie sikse za zone?

Jeżeli masz ponad 40 lat, to ona pewnie mniej niż 30. Bo chyba żadna pani po 30 tak dziecinnie się nie zachowuje. Może ona uznała, że podoba Ci się bycie jej opiekunem, że jest taka Twoją lolitką. Wiem, o czym mówię, bo mój partner był dużo starszy, ale ja zawsze byłam taka "stara maleńka" - stare kino, stara muzyka, stąd dobre dopasowanie. Niestety jak spotykaliśmy się z parą o podobnej różnicy wieku (to jest ok 10-15 lat), to zawsze ona była tą słodką, współczesną lolitką, a on opiekunem, który się tylko uśmiechał, jak jego podopieczna coś tam radośnie trajkotała. Ta Twoja żonka jest strasznie infantylna. Może powinieneś zajawić ją na jakiś sport, czy inną pasję, żeby przelała swoje niepohamowane zaangażowanie na coś bardziej wartościowego.

Gość 10/10
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

zbierz dowody tego ze ona jest niezrownowazona psychicznie (to ciecie sie i histerie), rozwod i walcz o pelna opieke nad dzieckiem.

Uciekaj od niej i ratuj corke bo ona Wam obojgu psychike gotowa zniszczyc.

tak to będzie i wykończy Autora a z czasem i dziecię

Gość Lulu

Co się z Wami dzieje ludzie? Wyjeżdżacie na faceta, który chce być odpowiedzialny i zostać z żoną? Ja tam podziwiam, że nie pyta "jak się rozwieść" tylko szuka innej drogi. Życzę bardzo dużo siły i trzymam kciuki, żeby sytuacja się poprawiła!!!

Gość pukpuk
49 minut temu, Gość OnMichał43 napisał:

Moze i jestem frajerem ale wiem że na pewno, na 1000% nie poszłaby z nikim. Ona chce przeszukiwać mój telefon i daje mi swój bo dla niej jest to normalne i nie ma nic do ukrycia. No to zgadzam się na to dla miłej zgody. Pokazuje mi rozmowy jej na tym całym faceboku. Jak jakiś facet do niej napisze ze chciałby się z nią umówić to go wyzywa i każe mu spier... Jej chodzi tylko jak ona to mówi o atencję, o to żeby być gwiazdą, zeby kazdy na nią zwracał uwagę. Tylko tyle. Nie o innegą osobę,o seks, nie. Poza tym, gdyby szukała faceta to chyba nie dawałaby multum zdjęć ze mną, prawda? A jak mi kiedyś pokazała jej aplikacje tam gdzie daje te zdjecia, to serio 3/4 zdjec to ze mną i z dzieckiem.

Jest naprawdę szczera i uczciwa, to wiem na pewno. I to chyba jej jedyne zalety. Wkurza mnie tez to ze zyje chwilą, dla niej przyszłosć nie istnieje, ona o tym nie myśli. 

3/4 zdjec z Tobą ale zostaje jeszcze ta reszta do tego i całkiem spora, przeciez nie jestes w stanie skontrolować co z tym robi i z kim wisi wiecznie na telefonie

Gość tyle
5 minut temu, Gość Lulu napisał:

Co się z Wami dzieje ludzie? Wyjeżdżacie na faceta, który chce być odpowiedzialny i zostać z żoną? Ja tam podziwiam, że nie pyta "jak się rozwieść" tylko szuka innej drogi. Życzę bardzo dużo siły i trzymam kciuki, żeby sytuacja się poprawiła!!!

ludzie piszą co myślą, co mają pisać ze jakoś to bedzie gdy ewidentnie widac ze NIC z tego a jego działania spalają na panewce a pogłaskać to głowce i to mozna małe dziecko

Gość M jak M

Puk,puk i co dalej?Hahaha.Bedziemy dzialac.Tu nie mozemy zostac.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować