Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OnMichał43

Mam dość mojej żony

Polecane posty

Gość ggggggggggggg

no to ja naucz jesc nozem i widelcem twój zakichany obowiazek

Gość lia

czyli związek dwojga nieudaczników, to nie mogło się udać. Dziecka szkoda bo nic z niego nie będzie przy rodzicach an takim poziomie mentalnym

&

Dezynwoltura twa przejawia głębię sentencji "Co widzisz w innych istnieje w tobie".

Gość gość
15 godzin temu, Gość lia napisał:

czyli związek dwojga nieudaczników, to nie mogło się udać. Dziecka szkoda bo nic z niego nie będzie przy rodzicach an takim poziomie mentalnym

&

Dezynwoltura twa przejawia głębię sentencji "Co widzisz w innych istnieje w tobie".

być może, ale przynajmniej nie piszę tematów prowokacji, a ty jak widzę takie  tematy bierzesz śmiertelnie serio:)

Gość synowazmusu

U, 43, no to wdepnąles. Ale podejrzewam, ze poleciales na ładne ciało, a to, ze zero oleju w glowie, to już się mało liczylo. 

Szkoda dziecka, najbardziej w takich razach dziecka szkoda, bo widać, ze ani ojca ani matki.. 

Gość OnMichał43
Dnia 22.02.2019 o 11:54, Gość synowazmusu napisał:

U, 43, no to wdepnąles. Ale podejrzewam, ze poleciales na ładne ciało, a to, ze zero oleju w glowie, to już się mało liczylo. 

Szkoda dziecka, najbardziej w takich razach dziecka szkoda, bo widać, ze ani ojca ani matki.. 

Akurat dziecko to ona kocha najbardziej na świecie, ja także. Ale oja żona za bardzo rozpuściła córkę, pozwala jej na wiele i wkurza mnie to bo rośnie druga rozkapryszona księżniczka. Ale mam nadzieję że nie bo córka jest mądrym dzieckiem. Jak jej powiem żeby posprzątała zabawki to sprząta, a żonę to nie raz można tydzień prosić.

Gość gosc
43 minuty temu, Gość OnMichał43 napisał:

Akurat dziecko to ona kocha najbardziej na świecie, ja także. Ale oja żona za bardzo rozpuściła córkę, pozwala jej na wiele i wkurza mnie to bo rośnie druga rozkapryszona księżniczka. Ale mam nadzieję że nie bo córka jest mądrym dzieckiem. Jak jej powiem żeby posprzątała zabawki to sprząta, a żonę to nie raz można tydzień prosić.

musisz się włącząc do wychowania to wtedy coś z niej bedzie>:)

1 godzinę temu, Gość OnMichał43 napisał:

Żona nie sprząta swoich zabawek?

Gość hmm

a kto sprząta w domu jak żonie się nie chce ,czy jej rodzice widzą ten bałagan?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować