Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość devill

Dlaczego kobiety wolą facetów z inicjatywą?

Polecane posty

Gość devill

Pytam szczerze. 

1. Bo z takim nie ma nudy?

2. Bo ten, który nie inicjuje przypomina kobietę w związku.

3. Bo ten, który pyta gdzie idziemy przypomina mi dziecko, którym się muszę zaopiekować. 

4. Bo jestem leniwa.

 

Czemu kobiety mają problem z inicjowaniem? Mnie się wydaje, że to próżność pań. Nie widzę powodów, dlaczego kobiety miałyby nie inicjować (50/50). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3434314314
6 minut temu, Gość devill napisał:

Pytam szczerze. 

1. Bo z takim nie ma nudy?

2. Bo ten, który nie inicjuje przypomina kobietę w związku.

3. Bo ten, który pyta gdzie idziemy przypomina mi dziecko, którym się muszę zaopiekować. 

4. Bo jestem leniwa.

 

Czemu kobiety mają problem z inicjowaniem? Mnie się wydaje, że to próżność pań. Nie widzę powodów, dlaczego kobiety miałyby nie inicjować (50/50). 

Bo dorośli ludzie powinni wykazywać inicjatywę, kobiet to też dotyczy. Zresztą prawie wszystkie kobiety, które znam i prawie wszyscy mężczyźni wykazują inicjatywę. Tak więc nie wiem skąd pomysł, że kobiety nie wykazują inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, bella napisał:

Jeśli nie podobasz się kobiecie i jesteś dla niej tylko tymczasem aż nie znajdzie kogoś lepszego, to chocbyś stawał na rzęsach ona nic nie będzie inicjować bo nie chce się jej starać..

Zainteresowane/zakochane kobiety też inicjują bez problemu, wszystko, nawet seks 😉

 

A później płacza w poduszkę,  że tyle mu dały a on je zostawił i jeszcze opowiada kolegom co mu robiła. Ewentualnie mają wylane na opinie i robią co chcą a później będą matkami córek,  które będą dawać od podstawówki,  jak ich matki.

Przyzwoitego mężczyzny takie kobiety nie interesują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
1 godzinę temu, bella napisał:

Jeśli nie podobasz się kobiecie i jesteś dla niej tylko tymczasem aż nie znajdzie kogoś lepszego, to chocbyś stawał na rzęsach ona nic nie będzie inicjować bo nie chce się jej starać..

Zainteresowane/zakochane kobiety też inicjują bez problemu, wszystko, nawet seks 😉

 

No tak, kobiety same zagadują do przystojniaków, ale jak do nich zagada przeciętny facet, to go ignorują, bo nie jest przystojny 😄 więc z tą inicjatywą to mit.

Dobrze, że przyznajesz, że kobieta jest z mężczyzną "aż nie znajdzie kogoś lepszego" - brawo za szczerość, doceniam i szanuję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin_90

Obie strony powinny wykazywać inicjatywę a jeśli facet tego nie robi, albo zdarza mu się raz na ruski rok to normalne, że kobiecie to nie odpowiada. Zgadzam się z bellą, że kobieta też w związku inicjuje sytuacje intymne i jest to zupełnie naturalne. Jednak wyobraźcie sobie sytuację, że to w 90 % wychodzi od niej a facet w ogóle nie dąży do seksu. Słyszałam o takiej sytuacji, choć trudno było mi w to uwierzyć. Oczywiście związek się szybko rozpadł. Co się okazało? Facet lubił, jak to kobieta go uwodziła. On uważał, że nie musi :).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

A później płacza w poduszkę,  że tyle mu dały a on je zostawił i jeszcze opowiada kolegom co mu robiła. Ewentualnie mają wylane na opinie i robią co chcą a później będą matkami córek,  które będą dawać od podstawówki,  jak ich matki.

Przyzwoitego mężczyzny takie kobiety nie interesują. 

Chyba męskiej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×