Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bosssh

śmieszą Was te kretyńskie obrazy w domach, z napisami "w tym domu się kochamy, jesteśmy ze sobą": Boże jakie to pierdy, żal d..pe ściska

Polecane posty

Gość Bosssh

szkoda ze sobie nie wywieszą"w tym domu roooochamy, pierdzimy, bekamy i drapiemy sie po jajach. w tym domu panuje nienawisc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodramat

z obserwacji widzę że takie tablice wywieszjaą sobie ludzie słabo wyksztalceni, taki zlepek kmórek z dwoma zwojami mózgowymi, oni maja inne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Urzadzaj swoj dom ,a nie czyjs.To,ze zal d sciska to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdy

W TYM DOMU S...RAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oh 😄 Wiem o co ci chodzi. Moja mama jest amatorką tego typu ozdób. Kupuje takie tabliczki z mundrościami w pepco typu "wszystkie drogi prowadzą do domu", albo jakieś paskudne ramki w serduszka z napisem love, plakaty typu keep calm and cośtam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo

Bo to ci kiczowate dobrze się sprzedaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najbardziej oświecona to jest osoba zakladajaca taki temat.. nawet sobie nie wyobrażam jak smutne musi być życie kobiety mającej czas na tego typu rozmyślania a co dopiero roztrząsanie takiego tematu na forum.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtefjyg

Spoko niech sobie kazdy wiesza na scianach co chce. Ja mam znajomych, ktorzy tak robia w domu i na fb tez cukierkowanie. A prawda jest o nich jest zupelnie inna. Nie bede tu podawac szczegolow, ale wiem swoje, bo znajoma mi sie zwierza z roznych rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi osobiście się to nie podoba, więc nie mam takich ozdób. 

Uważam jednak, że kazdy może wieszać w swoim domu to, co się jemu a nie mi podoba. Nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbab

Nie lubie takich ozdóbek, rowniez napisów Love, home - koniecznie po angielsku:) , bo banalne i z taśmy. Zastanawia mnie, czy ludzie nie potrafia wymyslec czegos wlasnego .I  do kogo jest to adresowane- czy do gosci, czy do domownikow i po co? -  czyzby w to nie wierzyli że trzeba az   bylo to mieć "na pismie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podam

A mnie rozwala napis nad łóżkiem w sypialni "zawsze caluj mnie na dobranoc" 🤦‍♀️😂 widziałam takie smaczki w tv i na fb 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xera
16 minut temu, Gość Nie podam napisał:

A mnie rozwala napis nad łóżkiem w sypialni "zawsze caluj mnie na dobranoc" 🤦‍♀️😂 widziałam takie smaczki w tv i na fb 

Szok! 😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A to są takie współczesne makatki...Przedtem każda gospodyni miała makatki typu "zimna woda zdrowia doda"albo "gotuj smacznie". Co w tym dziwnego ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makatka

Ja mam “nie ma kupy bez siku”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie obchodzi mnie co kto ma w domu, bo to jego dom, nie mój. Jego azyl i to przede wszystkim właściciel ma się w tym domu dobrze czuć i otaczać tym, co wprawia do w dobry nastrój i relaksuje. Byłam kiedyś w domu, gdzie główny pokój o małym metrażu miał intensywnie czerwony kolor. Ja się tam žle czułam, jakby ta mała przestrzeń dusiłs. Ale jak mówię, to nie mój dom i nie moja sprawa. Ja lubię biel, a np ta osoba, z czerwonego pokoju uważa, że biały to kolor jak w szpitalu. Co kto lubi. Ja biel, i nic komu do tego, bo to mój dom i mam się przede wszystkim ja w nim dobrze czuć, odpoczywać i żyć po prostu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×