Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akinom

Oznaka ciazy???

Polecane posty

Gość Akinom

Cześć kobietki.

Dzisiaj rano mialam intensywny bol podbrzusza- taki jakby skurcz ktory po okolo 2minutach ustal.

Okolo godz.12 dostalam plamienia. Myslalam, ze to moze okres wczesniej mi sie zaczal ale kilka godzin minelo a krwi typowej do okresu nie dostalam tylko tak jakby jasniutka a momentami delikatnie brazowa wydzielina bo nawet nie ma konsystencji krwi. Ponadto zawsze pierwszego dnia okresu zwijalam sie z bolu brzucha a teraz zero dolegliwosci. A od 2 dni bardzo bolaly mnie piersi a dzis nie bola tylko wydaja sie troche nabrzmiale jak zwykle przed okresem. Dodam ze 2tyg dzisiaj mija od stosunku a okres powinnam dostac za okolo 4,5 dni. Test robilam nie dawno ale negatywny. I nie wiem czy powinnam isc do lekarza  jezeli sie nie rozwinie sytuacja? Czy to moze byc ciaza? Któraś miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To plamienie mogło świadczyć o zagniezdzeniu się zarodka. Najlepiej będzie powtórzyć test w terminie spodziewane miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odbylam stosunek jakieś 4 dni temu dzis robiłam test i wyszedł negatywny czy może być tak że jest fałszywy wg obliczeń to mam teraz dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test nigdy nie wyjdzie pozytywny 4 dni po stosunku. Robi się to w dniu spodziewanej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko bylo na opakowaniu żeby wykonać już od 4 do 6 dniach od stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co to za test że pisze że do 6 dni po stosunku do zrobic? Może coś źle przeczytałaś? Ja robiłam testy ciążowe 2-3 dni przed okresem i wychodziły negatywne A w dniu miesiaczki 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimon
1 godzinę temu, Bezsil napisał:

To plamienie mogło świadczyć o zagniezdzeniu się zarodka. Najlepiej będzie powtórzyć test w terminie spodziewane miesiaczki

Dziekuje. Kurcze nigdy tak nie mialam.  A gdybym jutro nie dostala okresu to jesli pojde na bete to mogloby to rozwiac watpliwosci? Czy lepiej przeczekac  kilka dni na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimon

Tez pierwsze slysze o takich testach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić test z krwi, ale też może nie wyjść wiarygodny. Ja robiłam 4 dni przed okresem test z krwi i negatywny tak samo testy. A w dniu spodziewanej miesiaczki zobaczyłam na teście 2 kreski. Ale to tylko moja historia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom

Aha to w takiej sytuacji poczekam te kilka dni. Jezeli sie sytuacjia unormuje to ok, jezeli nie- bede dzialac. 😉 dziekuje Ci bardzo za podpowiedz .  

A swoja droga Ty mialas cos podobnego jak zaszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam plamienia, ale znam dziewczyny które miały plamienie. I zaszły w 9 dniu cyklu. Ja miałam bol jak na okres Ale parę dni wcześniej się zaczął. A zawsze w dniu okresu albo dzień przed się pojawiał. Drugi objaw to straszne odbijanie nawet jak wstawiłam rano i tylko podniosła głowę od razu bekalam jak stary dziadek 😉 I bardziej spac mi się chciało. Po zjedzeniu ciastka zrobiło mi się nie dobrze ale mówiłam sobie że wmawiam to sobie bo to nie możliwe;)  I to było wszystko przed spodziewana miesiączka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimon

No mnie najbardziej szokuje ze mnie brzuch nie boli bo zawsze pierwszego dnia byla tragedia. Ale nic, kazdy organizm jest iny i licze sie z tym ze ktos mogl miec zupelnie inna sytuacje od mojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×