Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zal

Faceci nie umieja kochac, spójrzcie prawdzie w oczy

Polecane posty

Gość urst
1 minutę temu, Gość zal napisał:

może być tez ładna i nie pusta...omg nie stereotypizuj mi tu i nie twórz sam wykluczeń...

Nie stereotypizuję. Oczywiście, że są też ładne i normalne. Pokazuję tylko, że wygląd nie jest dla mnie najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
13 minut temu, Gość urst napisał:

Nie stereotypizuję. Oczywiście, że są też ładne i normalne. Pokazuję tylko, że wygląd nie jest dla mnie najważniejszy.

uratować cię może tylko wariatka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
10 minut temu, Gość zal napisał:

uratować cię może tylko wariatka 😉

Nie chcę wariatki, chcę normalną, inteligentną, kochającą dziewczynę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
1 godzinę temu, Gość zal napisał:

naiwniary! Dajecie się tylko oszukiwać, zamiast od razu dawac kopa w zad, kiedy w końcu pójdziecie po rozum do głowy?

Psychologia ewolucyjna mówi, że to mężczyźni potrafią kochać bardziej niż kobiety. Wasze pożądanie i zakochanie wywodzi się z emocji i jak przestajecie szanować faceta to przestajecie go kochać, bo nie ma już emocji (a przestajecie go szanować, bo testujecie go, a on oblewa wasze testy). W każdym związku libido kobiety maleje z czasem, bo facet przestaje jej dostarczać już taką ilość emocji, jak na początku i robi się nudny i nawet będąc w małżeństwie, gdy w życiu kobiety pojawi się ktoś kto wzbudzi w niej na tyle emocji, że zacznie mieć przez to mokro to kobieta się zakocha. Kobiety mają jedną komórkę jajową i to raz w miesiącu, więc biologia musiała ją dostosować do wybierania jak najlepszego faceta. Facet ma codziennie miliony plemników, bo służy to do zapłodnienia jak największej ilości kobiet, więc facet nie ma "wbudowanych" systemów dobierania jednej jak najlepszej kobiety. Facet może żywić takie samo pożądanie do wielu kobiet i ich kochać nie będzie, natomiast kobieta tak nie potrafi. Większość zdradzających facetów robi to z braku zaspokojenia, a większość zdradzających kobiet robi to z powodu zakochania się. No niestety moja droga, ale kobiety kochają "gorzej". Weź pod uwagę, że mogłaś być uzależniona emocjonalnie od niego (wpędzał Cię w poczucie winy i wiele innych czynników). Ja oddałem serce swojej kobiecie i traktowałem ją bardzo dobrze, a ona się we mnie odkochała, bo oblewałem jej głupie testy (te od doboru partnera) i musiałem z nią zerwać, bo niszczyła mnie emocjonalnie (uzależniła mnie). Oczywiście temat jest dużo bardziej obszerny, a to opisałem tylko skrótowo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
4 minuty temu, Gość urst napisał:

Nie chcę wariatki, chcę normalną, inteligentną, kochającą dziewczynę 😁

Uwierz, że będzie musiała posiadac jakiś rodzaj rozstroj nerwowegi żyjąc w takim świecie, jesli ma być niby normalna...ale powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość

Pominąłem kwestie biologiczne, jakby co 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
5 minut temu, Gość gościu gość napisał:

Psychologia ewolucyjna mówi, że to mężczyźni potrafią kochać bardziej niż kobiety. Wasze pożądanie i zakochanie wywodzi się z emocji i jak przestajecie szanować faceta to przestajecie go kochać, bo nie ma już emocji (a przestajecie go szanować, bo testujecie go, a on oblewa wasze testy). W każdym związku libido kobiety maleje z czasem, bo facet przestaje jej dostarczać już taką ilość emocji, jak na początku i robi się nudny i nawet będąc w małżeństwie, gdy w życiu kobiety pojawi się ktoś kto wzbudzi w niej na tyle emocji, że zacznie mieć przez to mokro to kobieta się zakocha. Kobiety mają jedną komórkę jajową i to raz w miesiącu, więc biologia musiała ją dostosować do wybierania jak najlepszego faceta. Facet ma codziennie miliony plemników, bo służy to do zapłodnienia jak największej ilości kobiet, więc facet nie ma "wbudowanych" systemów dobierania jednej jak najlepszej kobiety. Facet może żywić takie samo pożądanie do wielu kobiet i ich kochać nie będzie, natomiast kobieta tak nie potrafi. Większość zdradzających facetów robi to z braku zaspokojenia, a większość zdradzających kobiet robi to z powodu zakochania się. No niestety moja droga, ale kobiety kochają "gorzej". Weź pod uwagę, że mogłaś być uzależniona emocjonalnie od niego (wpędzał Cię w poczucie winy i wiele innych czynników). Ja oddałem serce swojej kobiecie i traktowałem ją bardzo dobrze, a ona się we mnie odkochała, bo oblewałem jej głupie testy (te od doboru partnera) i musiałem z nią zerwać, bo niszczyła mnie emocjonalnie (uzależniła mnie). Oczywiście temat jest dużo bardziej obszerny, a to opisałem tylko skrótowo. Pozdrawiam!

chyba pojęcia dojrzałości to raczej nie znasz...a czemu kobieta pożądac niby nei może...tylko trzeba znac jakieś granice a nei dać się pożądaniu prowadzić przez życie..eh ja już cierpliwośic nie mam na te wasze dziwne wpisy. Brak podstaw człowieczeństwa jak dla mnie i od tego wszystko zalezy a nei że wurst pożąda i umie pożadać a kogo to obchodzi, ludzie macie mózgi to z nich korzystajcie a te mądrości zostawcie znawcom a nei wykorzystujecie to na jakies durne jałowe łumaczenia, oczywisci ejedna z drugą naiwniar pewnie łyknie..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
1 minutę temu, Gość zal napisał:

chyba pojęcia dojrzałości to raczej nie znasz...a czemu kobieta pożądac niby nei może...tylko trzeba znac jakieś granice a nei dać się pożądaniu prowadzić przez życie..eh ja już cierpliwośic nie mam na te wasze dziwne wpisy. Brak podstaw człowieczeństwa jak dla mnie i od tego wszystko zalezy a nei że wurst pożąda i umie pożadać a kogo to obchodzi, ludzie macie mózgi to z nich korzystajcie a te mądrości zostawcie znawcom a nei wykorzystujecie to na jakies durne jałowe łumaczenia, oczywisci ejedna z drugą naiwniar pewnie łyknie..ehh

Bo kobietą steruje hipergamia i pożąda tylko najlepszego mężczyznę jakiego zna (może być to kilka). Nie wiem czemu mnie oceniasz nie znając mnie 😉 Według mnie ocenianie nieznajomych osób, denerwowanie się o byle co i nazywanie nauki "durnym jałowym tłumaczeniem" jest właśnie niedojrzałe. Chciałem tylko sprostować Twój błędny pogląd, ale widzę, że jesteś toksyczna, więc nie udzielam się już. Pozdrawiam i dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Przed chwilą, Gość gościu gość napisał:

Bo kobietą steruje hipergamia i pożąda tylko najlepszego mężczyznę jakiego zna (może być to kilka). Nie wiem czemu mnie oceniasz nie znając mnie 😉 Według mnie ocenianie nieznajomych osób, denerwowanie się o byle co i nazywanie nauki "durnym jałowym tłumaczeniem" jest właśnie niedojrzałe. Chciałem tylko sprostować Twój błędny pogląd, ale widzę, że jesteś toksyczna, więc nie udzielam się już. Pozdrawiam i dobranoc 🙂

nauke zostaw naukowcom a nie wykorzystuj swoich nowinek na swoje śmieszne potrzeby i dorośnij... bi please, nei pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

a co do toksyczności, nazywaj to jak cchesz, to tylko reakcja no twoją głupotę...chciałeś żeby wyszła głebia a wyszło słabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mhyff

Mylisz sie faceci potrafia "kochac" ale tylko poki kobieta jest mloda, ladna i plodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
7 minut temu, Gość Mhyff napisał:

Mylisz sie faceci potrafia "kochac" ale tylko poki kobieta jest mloda, ladna i plodna. 

Coś w tym jest 😄 Ale weź zauważ też, że częściej to kobieta ma charakter, który ciężko lubić, a co dopiero kochać. Przecież ile jest na świecie kobiet, które nienawidzą kobiet 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
7 minut temu, Gość gościu gość napisał:

Coś w tym jest 😄 Ale weź zauważ też, że częściej to kobieta ma charakter, który ciężko lubić, a co dopiero kochać. Przecież ile jest na świecie kobiet, które nienawidzą kobiet 😛

Bo kobiecy świat jest okrutny jak również kobiety w stosunku do siebie nawzajem. Ja nie nienawidzę kobiet ale bardzo dużo złego od nich otrzymałam. Nie jest to nic zabawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
10 minut temu, Gość gościu gość napisał:

Coś w tym jest 😄 Ale weź zauważ też, że częściej to kobieta ma charakter, który ciężko lubić, a co dopiero kochać. Przecież ile jest na świecie kobiet, które nienawidzą kobiet 😛

Poza tym nie. Nic to odkrywczego i godnego chwały że większość nie zna głębszych uczuć. Dlatego trzeba dać sobie czas na poznanie człowieka i jego wartości. A że większośc rzeczywiście nie dojrzewa to wystarczy się rozejrzeć. Każdy ma prawo się męczyć jak sobie zażyczy. To akurat nie mój target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
15 minut temu, Gość zgościa napisał:

Bo kobiecy świat jest okrutny jak również kobiety w stosunku do siebie nawzajem. Ja nie nienawidzę kobiet ale bardzo dużo złego od nich otrzymałam. Nie jest to nic zabawnego.

Dlaczego ten świat jest taki okrutny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
11 minut temu, Gość zgościa napisał:

Poza tym nie. Nic to odkrywczego i godnego chwały że większość nie zna głębszych uczuć. Dlatego trzeba dać sobie czas na poznanie człowieka i jego wartości. A że większośc rzeczywiście nie dojrzewa to wystarczy się rozejrzeć. Każdy ma prawo się męczyć jak sobie zażyczy. To akurat nie mój target.

Tu się z Tobą zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgościa
3 minuty temu, Gość gościu gość napisał:

Dlaczego ten świat jest taki okrutny?

Bo kieruje nimi niszcząca zazdrość. Nie wierzą w siebie. Wydaje im się że bez faceta nic nie znaczą i często wyzywają się na kobietach zamiast zastanowić się nad sobą lub tłumaczyć facetów..długo by pisać. Wy dokładacie swoje że tak skaczecie z kwiatka na kwiatek i boją się dostać same...temat rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
8 godzin temu, Gość gościu gość napisał:

Psychologia ewolucyjna mówi, że to mężczyźni potrafią kochać bardziej niż kobiety. Wasze pożądanie i zakochanie wywodzi się z emocji i jak przestajecie szanować faceta to przestajecie go kochać, bo nie ma już emocji (a przestajecie go szanować, bo testujecie go, a on oblewa wasze testy). W każdym związku libido kobiety maleje z czasem, bo facet przestaje jej dostarczać już taką ilość emocji, jak na początku i robi się nudny i nawet będąc w małżeństwie, gdy w życiu kobiety pojawi się ktoś kto wzbudzi w niej na tyle emocji, że zacznie mieć przez to mokro to kobieta się zakocha. Kobiety mają jedną komórkę jajową i to raz w miesiącu, więc biologia musiała ją dostosować do wybierania jak najlepszego faceta. Facet ma codziennie miliony plemników, bo służy to do zapłodnienia jak największej ilości kobiet, więc facet nie ma "wbudowanych" systemów dobierania jednej jak najlepszej kobiety. Facet może żywić takie samo pożądanie do wielu kobiet i ich kochać nie będzie, natomiast kobieta tak nie potrafi. Większość zdradzających facetów robi to z braku zaspokojenia, a większość zdradzających kobiet robi to z powodu zakochania się. No niestety moja droga, ale kobiety kochają "gorzej". Weź pod uwagę, że mogłaś być uzależniona emocjonalnie od niego (wpędzał Cię w poczucie winy i wiele innych czynników). Ja oddałem serce swojej kobiecie i traktowałem ją bardzo dobrze, a ona się we mnie odkochała, bo oblewałem jej głupie testy (te od doboru partnera) i musiałem z nią zerwać, bo niszczyła mnie emocjonalnie (uzależniła mnie). Oczywiście temat jest dużo bardziej obszerny, a to opisałem tylko skrótowo. Pozdrawiam!

..a ja jestem kobieta i mysle,ze cos w tym jest.

Natury i badan nie oszukamy. Mozemy jedynie miec wiedze, swiadomosc i rozumiejac te procesy postepowac tak by nikogo nie krzywdzic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
8 godzin temu, Gość gościu gość napisał:

Bo kobietą steruje hipergamia i pożąda tylko najlepszego mężczyznę jakiego zna (może być to kilka). Nie wiem czemu mnie oceniasz nie znając mnie 😉 Według mnie ocenianie nieznajomych osób, denerwowanie się o byle co i nazywanie nauki "durnym jałowym tłumaczeniem" jest właśnie niedojrzałe. Chciałem tylko sprostować Twój błędny pogląd, ale widzę, że jesteś toksyczna, więc nie udzielam się już. Pozdrawiam i dobranoc 🙂

..masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

..a ja jestem kobieta i mysle,ze cos w tym jest.

Natury i badan nie oszukamy. Mozemy jedynie miec wiedze, swiadomosc i rozumiejac te procesy postepowac tak by nikogo nie krzywdzic. 🙂

Tak, coś w tym jest, bełkot. Ojej jesteś kobietą ojej jaka ty mądra, zrozumialaś, ojej... omg!!! Badania, że on poząda a kobieta nie potrafi. Puknijcie się w czółko glu/ptaki bo się nie da na poziomie gadać. My się wcale tak nei różnimy od siebie a to jest czysty jak pisałam BEŁKOT!! Jakk kogos rozsadza pożądanie czy ma naturę flirciarza to jest jego wybór a nie jakies procesy które nim miotają i nie moze zapanować. Dorosły człowiek odpowiada za to co robi.Taki ktos neich nie wchodzi w związki, krótka piłka. Niech sobie rozsiewa te plemniki i da ludziom poukładanym spokój i niech nie twierdzi że to norma i natura bo kazdy by chcał tak tłumaczyć swoje bezmyślne zachowanie. Grunt to nie być hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Monika napisał:

..masz racje.

hahah boziu, to się skrzyżujecie, mniejsze ryzyko będzi etrafienia na glupoli obojga płci... nie widziałaś co urst pisał...to nei jest ani objawiona prawda a ni jedyna, dziewczyno zacznij myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

hahah boziu, to się skrzyżujecie, mniejsze ryzyko będzi etrafienia na glupoli obojga płci... nie widziałaś co urst pisał...to nei jest ani objawiona prawda a ni jedyna, dziewczyno zacznij myśleć.

Wypowiadam sie odnosnie dwoch postow w TYM temacie, twoje dywagacje nt. naszego "krzyzowania"- rzeczywiscie smieszne haha (tez sie posmialam). Zero argumentow. Za to sa : "glupole" i fraza: "zacznij myslec" - jest to w na swoj sposob urocze przedstawianie swojego stanowiska :)

Natomiast zgadzac sie moge z pogladami czyimi chce i JA uznam za stosowne i Twoja psudo-protekcja nie ma zadnego znaczenia.

Pozdrawiam serdecznie i zycze przemilego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
7 godzin temu, Gość zgościa napisał:

Bo kieruje nimi niszcząca zazdrość. Nie wierzą w siebie. Wydaje im się że bez faceta nic nie znaczą i często wyzywają się na kobietach zamiast zastanowić się nad sobą lub tłumaczyć facetów..długo by pisać. Wy dokładacie swoje że tak skaczecie z kwiatka na kwiatek i boją się dostać same...temat rzeka

Mówisz więc o niskim poczuciu własnej wartości. Kobiety mają też często problem z narcyzmem i egocentryzmem (każda z was jest najpiękniejsza i każda z was jest wyjątkowa itp.). Kobiecy brak zdrowia psychicznego najbardziej niszczy ją, a potem jej faceta. Zna Pani takie zjawisko jak zmienność kobiety? Raz facet dostaje opi***ol, że coś zrobił, a kilka dni później za to, że tego nie zrobił. Niektóre kobiety same się dokładają do tego, że mężczyźni je porzucają (wydaję mi się, że tak było z autorką tego tematu). Może zamiast spędzać godziny na malowaniu się, marzeniu o tym jaką się jest wyjątkową, spędzaniu czasu na nic nie wartych rzeczach, warto by było zrobić coś dla siebie np. zapisać się na siłownie, rozwijać się zawodowo, rozwijać się osobowościowo. Takie działania podnoszą poczucie własnej wartości, więc zmniejszają takie przypadki (według mnie patologiczne), gdzie z kobiety dosłownie wylewa się nienawiść, bo jest zazdrosna. Człowiek zazdrosny czuję się zagrożony. W ogóle nie rozumiem dlaczego ludzie (faceci też potrafią być chorobliwie zazdrośni i kontrolujący) nie szukają w takich chwilach rozwiązania jak być najlepszym partnerem dla ukochanego żeby nie chciał mnie zostawić, a zamiast tego wolą siać nienawiść, a to jest bardzo niszczące. A po drugie, część kobiet sama sobie wybiera "bad boyów", albo "łobuz kocha najbardziej", więc co się dziwią potem, że są zdradzane, czy nawet bite? Kobiety nie potrafią długo kochać miłych i dobrych mężczyzn, bo nie dostarczają im emocji (czyli miłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Tak, coś w tym jest, bełkot. Ojej jesteś kobietą ojej jaka ty mądra, zrozumialaś, ojej... omg!!! Badania, że on poząda a kobieta nie potrafi. Puknijcie się w czółko glu/ptaki bo się nie da na poziomie gadać. My się wcale tak nei różnimy od siebie a to jest czysty jak pisałam BEŁKOT!! Jakk kogos rozsadza pożądanie czy ma naturę flirciarza to jest jego wybór a nie jakies procesy które nim miotają i nie moze zapanować. Dorosły człowiek odpowiada za to co robi.Taki ktos neich nie wchodzi w związki, krótka piłka. Niech sobie rozsiewa te plemniki i da ludziom poukładanym spokój i niech nie twierdzi że to norma i natura bo kazdy by chcał tak tłumaczyć swoje bezmyślne zachowanie. Grunt to nie być hipokrytą.

No właśnie to jest bełkot. Nic nie ma nic wspólnego ze sobą, niezrozumienie napisanej wypowiedzi. Nie chcę Ci nic mówić, ale ludzie są zwierzętami i tak jak zwierzęta są zaprogramowane przez naturę. Wyróżnia nas inteligencja i możemy decydować o tym z kim się wiążemy itp. Podałem Ci tylko funkcję biologiczną gamet u ludzi, ale dobra. Wydaję mi się, że masz problemy z niedostatkiem rozumu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Monika napisał:

Wypowiadam sie odnosnie dwoch postow w TYM temacie, twoje dywagacje nt. naszego "krzyzowania"- rzeczywiscie smieszne haha (tez sie posmialam). Zero argumentow. Za to sa : "glupole" i fraza: "zacznij myslec" - jest to w na swoj sposob urocze przedstawianie swojego stanowiska 🙂

Natomiast zgadzac sie moge z pogladami czyimi chce i JA uznam za stosowne i Twoja psudo-protekcja nie ma zadnego znaczenia.

Pozdrawiam serdecznie i zycze przemilego dnia 🙂

Jak zrozumiałaś tylko te wyrazy to współczuję, ale tak myślałam że z dojrząłościa i rozumem nie mam za wiele wspólnego, jak pan autor próbujący tlumaczyć swoje niedoskonałości i brak dojrząłości nauką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gościu gość napisał:

No właśnie to jest bełkot. Nic nie ma nic wspólnego ze sobą, niezrozumienie napisanej wypowiedzi. Nie chcę Ci nic mówić, ale ludzie są zwierzętami i tak jak zwierzęta są zaprogramowane przez naturę. Wyróżnia nas inteligencja i możemy decydować o tym z kim się wiążemy itp. Podałem Ci tylko funkcję biologiczną gamet u ludzi, ale dobra. Wydaję mi się, że masz problemy z niedostatkiem rozumu 😄

Podawac sobie możesz. Człowiek ogarnięty nawet takich rzeczy jak podałęs nie rozpatruje bo mam mózg i tym się w życiu kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ojej jesteś kobietą ojej jaka ty mądra, zrozumialaś, ojej... omg!!!

hahah nie zrozumialam, tylko to znam. Jednak roznimy sie biologicznie i to bardzo. Tak zgadzam sie,ze mamy tez glowe do myslenia.

Np by nie pisac takich postow jak ty gdzie w sumie potwierdzasz to co napisalam,ale w bardzo zabawny sposob :)

Co do poziomu wypowiedzi to haha prosze przeczytaj swoj post :D

Sa nauki takie jak psychologia i biologia i niestety zaprzeczanie pewnym faktom czy jest sie kobieta czy mezczyzna zakrawa o ...wstyd?

Zebys nie czula sie jednak tak przerazona ta prawda,ze az musisz atakowac : tak mamy mozgi by to wszystko ogarnac i tym roznimy sie od zwierzat,ze jestesmy w stanie wplywac na nasze instynkty (chyba,ze chorujemy,albo jestesmy pod wplywem srodkow odurzajacych - co oczywiscie nie jest usprawiedliwieniem,ale kolejnym faktem). Do wyciagniecia wnioskow ;)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true

to, że żaden nigdy cie nie kochał, nie znaczy, że nie potrafią. Po prostu nie byłaś warta miłości, albo wręcz ją zdeptałaś.

spójrz prawdzie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego ten człowiek wciąż mnie atakuje i uważa, że ja tłumaczę jakieś swoje niedoskonałości, kiedy ja nikogo w życiu nie zdradziłem, wierność jest jedną z wartości, które wyznaję i nie mam po co się usprawiedliwiać nauką tylko lubię wiedzieć jak działa "ludzka natura"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość

Pani Monika chyba musimy odpuścić i uznać się za te najgorsze nic nie warte mendy 😛 Pozdrawiam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×