Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mama24

Ile macie wydatków na rodzinę

Polecane posty

Dnia 20.02.2019 o 11:35, Gość Mama24 napisał:

Ponieważ córka chciała iść i już ma 5 lat. 

Mogła również przyjaciół znaleźć na podwórku przed blokiem np na placu zabaw. Do tego jak zawsze jesteś w domu to możesz spojrzeć przez okno jak tam sobie radzi więc opieka jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Julia32 napisał:

🤣🤣🤣🤣 maz oddawal ci wyplate po to zeby mogla oplacic rachunki i zrobic zakupy spozywcze,gdy on jest w pracy.... moj maz daje mi osobno kase na zakupy i osobno na przyjemnosci dla mnie 

A Ty przypadkiem nie jesteś tydzień po ślubie? Tydzień czasu daje Ci pieniądze na zakupy i przyjemności? No to jestem pod wrażeniem bo Tydzień to kupa czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bimba napisał:

A skąd ty wiesz ile on jej daje i na co?

I po co używasz tych durnych emotikonek  w każdej wypowiedzi? Masz 13 lat czy skończyłaś tylko  szkołę podstawową?

Przecież to dziecko z bujną wyobraźnia, które za dużo seriali się naoglądało, ale jeszcze 3 tygodnie i koniec wakacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Julia32 napisał:

🤣🤣🤣🤣 maz oddawal ci wyplate po to zeby mogla oplacic rachunki i zrobic zakupy spozywcze,gdy on jest w pracy.... moj maz daje mi osobno kase na zakupy i osobno na przyjemnosci dla mnie 

Nie moja droga. Dawał mi pieniądze również na moje potrzeby i zachcianki. Nie zauważyłaś, że napisałam, iż oddawał mi CAŁĄ swoją wypłatę, a nie tylko część? On mi nie rozdzielał, tu masz na jedzenie, tu masz na rachunki, a tu masz idź sobie na ciacho z kumpelą, tak jak twój. Z resztą jesteś niecały tydzień po ślubie i już on ci daje ha ha ha 🤣🤣🤣 Dostałaś jak na razie raz 300 funtów na jedzenie i to wszystko. 

 

1 godzinę temu, Julia32 napisał:

Aha jak babcie sobie w swoim czasie wyrabialy i sprzedawaly maslo i sery i zarobily pare zlotych na wsi to ok,ale jak ja sobie zarabiam przez 2 godziny dziennie to juz jestem utrzymanka🤣🤣

Oczywiście, że to było ok, bo one zarabiały na swoje utrzymanie, a ty zarabiasz na zwykły  roz,..., a w całości utrzymuje cię twój mąż. 

1 godzinę temu, Julia32 napisał:

Te kobiety pomimo tego,ze zapierdzielaly w domu to BYLY na utrzymaniu meza. Wbij sobie do pustego lba te wiadomosc,ze kazdy kto nie zarabia pieniedzy jest na czyims utrzymaniu i nie ma zadnego znaczenia,czy stoi przy garach,czy zapiernicza z mopem przez pol dnia i robi reczne pranie. Te kobiety rowniez byly utrzymankami-chyba,ze rowniez chodzily do pracy i zarabialy pieniadze tak jak napisalas wyzej. Natomiast nie pisz mi o pieczeniu chlebow,wyrabianiu ciast itp bo nie zyje w sredniowieczu,zeby wszystko robic recznie to,ze wy sobie lubicie dowalac roboty i robic z siebie meczennice to wasz problem nie moj. 

Wbij sobie do tego pustego łba, że one obrabiały gospodarstwo domowe za wikt, opierunek, oraz inne swoje potrzeby, a ty nie chcesz wykonywać prac domowych. Ty wymagasz utrzymywania ciebie na zasadzie 5letniego dziecka. Obowiązki i praca domowa na zasadzie pozbierać swoje zabawki z pomocą rodzica. 

Znowu argumentacja z du,py. Wyrabianie ciasta na chleb było właśnie wtedy, kiedy to według ciebie kobiety nie pracowały, a były na utrzymaniu męża. No właśnie dlatego, że z tym jest kupa roboty i jest to ciężka robota nie masz prawa pisać, że te kobiety były utrzymankami. Bo gdyby nie ta praca w domu, to niejeden mąż tego chleba by nie miał, albo słono za niego zapłacił. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bimba napisał:

Dopiero raz ci dał.

Pisałaś że dał ci 300 f na zakupy na cały tydzień. 

Rozumiem że to są pieniądze na wyżywienie czteroosobowej rodziny na cały tydzień.

300 funtów  na 7 dni to wychodzi ok 40 funtów na dzień dla czterech osób czyli  10 funtów dziennie(!!!) na osobę!

Sorry ale to nie wystarczy na codzienne zamawianie obiadów z restauracji, osobno na kupienie produktów na śniadanie, kolację plus owoce, słodycze, woda, soki.

A gdzie w tych 300 pieniądze na "twoje przyjemności"?

Julia jest tak gospodarna, że potrafi wyżywić dwie osoby za 300-400 funtów miesięcznie razem z wyjściem na pizzę, to teraz nie da rady za 300 funtów jednej osoby wyżywić?🤣🤣 

Na przyjemności to ma osobno, tylko, że jeszcze jej ich nie dał ha ha. 

Zaje,bista jest 😁👏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bimba napisał:

A skąd ty wiesz ile on jej daje i na co?

I po co używasz tych durnych emotikonek  w każdej wypowiedzi? Masz 13 lat czy skończyłaś tylko  szkołę podstawową?

Używa emotikonek, żeby pokazać, że ja niby bawimy, a tak naprawdę jest na odwrót 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Unlan napisał:

Julia jest tak gospodarna, że potrafi wyżywić dwie osoby za 300-400 funtów miesięcznie razem z wyjściem na pizzę, to teraz nie da rady za 300 funtów jednej osoby wyżywić?

Z tego co pisała dostała 300 na tydzień "na zakupy" czyli rozumiem że na jedzenie dla czterech osób.

Chociaż teraz, po tym jak rozpisałam jej ile to jest na osobę dziennie zaraz nam napisze że te pieniądze są do wydania na jeden dzień, że codziennie tyle dostaje albo że to kasa na jej przyjemnosci a na jedzenie dostaje osobno tylko ze zapomniała o tym napisać. 

I kot znowu będzie wykręcony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bimba napisał:

Z tego co pisała dostała 300 na tydzień "na zakupy" czyli rozumiem że na jedzenie dla czterech osób.

Chociaż teraz, po tym jak rozpisałam jej ile to jest na osobę dziennie zaraz nam napisze że te pieniądze są do wydania na jeden dzień, że codziennie tyle dostaje albo że to kasa na jej przyjemnosci a na jedzenie dostaje osobno tylko ze zapomniała o tym napisać. 

I kot znowu będzie wykręcony.

 

Jak pisała, że mąż się jej zapytał ile chce na zakupy na tydzień, to napisała, że 300 funtów, a jak będzie potrzebować więcej, to powie. No cóż, facet, który jest samotnym rodzicem, to chyba wie, ile kosztuje jedzenie dla dwóch osób, oraz zna ceny w restauracjach, to powinien po prostu wyjąć odpowiednią ilość pieniędzy plus jakiś zapas, a nie pytać ile potrzeba. To świadczy tylko o tym, że on nie ma zamiaru dawać żonie więcej, niż jest to konieczne. 

Spotykając kobietę, która ubiera siebie i dziecko ciucholandach za kilka funtów, kobietę, która do pracy na pewno nie pójdzie, kobietę, która potrafi kombinować z jedzeniem, żeby za drogo nie wyszło (szkoda, tylko, że gotować za bardzo nie potrafi), czyli kogoś, kto sprawia wrażenie, że będzie tani w utrzymaniu, kobietę, która zmieni wyznanie, to nie byłabyś dla niej milutka przed ślubem i kilka miesięcy po ślubie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

A ty co wlasnie uzylas 🤣🤣

Specjalnie, żeby cię drażnić. Nie zatrybiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Julia32 napisał:

Ja nie wydaje £10 dziennie 

Tylko 30 co 3ci dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Julia32 napisał:

Nie z tego co napisalam to moj maz zapytal "ile chce pieniedzy" odpowiedzialam mu "daj £300 a jezeli bede potrzebowac wiecej to powiem" widzisz jak przekrecacie kazde moje zdanie tutaj-ale na szczescie posty sa zapisywane, wiec mozecie wmawiac durnoty takim glupim jak wy same i wciskac mi w usta slowa,ktorych nie wypowiedzialam lub przeinaczac moje wypowiedzi -dowody sa tu zapisane na forum. 

Bimba na pewno mniej przekręca twoje wypowiedzi, niż ty sama swoje własne, które ja osobiscie prostuję, na co ty jak każdy narcyz odwracasz kota ogonem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Wbij sobie do lba,ze kazda kobieta ktora NIE zarabia pieniedzy chocby padala na ryj z przepracowania pracami domowymi jest utrzymanka jezeli twierdzisz inaczej to znaczy, ze ja utrzymanka tez nie jestem... 🤣🤣🤣 ale chyba wiem czemu tak piszesz,bo mass w rodzinie lub mialas takie utrzymanki co zapierdzielaja z pracami domowymi I teraz dorabiasz z dooopy ideologie,bo ci glupio,ze swoimi pogladami nazwalas czlonkow swojej rodzinki utrzymankami 

Jesteś, jesteś. Bo nic od siebie tak naprawdę oprócz krocza nie dajesz. Jesteś utrzymanką dokładnie na tej samej zasadzie jak młody chłopak u dojrzałej bogatej kobiety. Widzisz różnicę? 

Nic mi nie głupio, bo moje przodkinie i przodkinie mojego męża zarabiały na swoje utrzymanie biorąc większość ciężkich prac domowych i opieki nad dziećmi na siebie, więc jakby na to nie patrzeć, mąż im za to płacił, dostawały całą jego wypłatę do ręki, a oprócz tego jeszcze sobie po parę groszy dorabiały wyrabianiem i sprzedażą masła z mleka wspólnych z mężem krów, więc można powiedzieć, że były pracownikami produkcyjnymi w rodzinnej firmie. Nie stawiaj się na równi z nimi, bo im do pięt nie dorastasz. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Julia32 napisał:
1 godzinę temu, Unlan napisał:

Julia jest tak gospodarna, że potrafi wyżywić dwie osoby za 300-400 funtów miesięcznie razem z wyjściem na pizzę, to teraz nie da rady za 300 funtów jednej osoby wyżywić?🤣🤣 

Na przyjemności to ma osobno, tylko, że jeszcze jej ich nie dał ha ha. 

Zaje,bista jest 😁👏

Tak potrafilam wyzywic siebie I corke za taka kwote. Teraz pewnie bedzie inaczej,bo jest wiecej osob,ale naprawde jezeli sie zna tansze  sklepy,bazarki itp to nie problem tyle wydac na miesiac i kupowac zdrowe jedzenie 

No wszystko jasne!

Okazuje się że te 300 to nie na tydzień tylko NA MIESIĄC!!!

Julka już to wie ale to przecież dla niej nie problem!!! Ona zna sklepy, bazarki, jednofuntowce.

Przypominam - 300 funtów na 4 (!!!) Osoby miesięcznie!

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Julia32 napisał:

Ona to jest mistrzyni w przekrecaniu kota ogonem. Dam przyklad

Najpierw twierdzila"ze muzulmanki sa zle traktowane przez mezow,ze sa nikim itp". To jej odpisuje "muzulmanka jak zostaje zona to ma 100% swoich pieniedzy dla siebie,a za utrzymanie rodziny jest odpowiedzialny tylko maz". Bimba po jakims czasie "nooooo wyszlas za maz dla pieniedzy sama napisalas, ze muzulmanki nie musza martwic sie o utrzymanie". A to byla tylko moja odpowiedz na jej durne wywody jak muzulmanskie zony maja zle w malzenstwie-nigdzie nie twierdzilam "ze biore slub dla kasy" 

Ale na szczescie sa tu dowody moich wypowiedzi🤣🤣

 

No jak nie twierdziłaś jak twierdziłaś. Gdybyś nie wyszła dla kasy, to byś się tak sztywno w islamie mąż ma obowiązek utrzymać żonę nie trzymała. Gdybyś nie wyszła dla pieniędzy, to nie strugałabys tutaj wielkiej damy, która 100% zarobków ma dla siebie, bo mąż ją utrzyma. 

W tym właśnie celu, żeby być na 100% na utrzymaniu męża zmieniłaś wyznanie. Czyli wyszłaś za mąż dla pieniędzy. 

Ale to żadne przekręcanie kota ogonem u Bimby. Oświecę cię, bo czytanie ze zrozumieniem ci nie wychodzi. Napisała ci, że kobieta w islamie jest czymś gorszym od faceta, na to ty odpisałaś, że wcale nie, bo mąż musi ją utrzymać. Pomimo to, że doskonale wiesz, że kobieta w islamie ma niejednokrotnie przeje,bane, to zmieniłaś wyznanie, żeby wyjść za mąż. Bo w islamie facet utrzymuje żonę. I teraz to ty usiłujesz obrócić kota ogonem. 

I znowu sprowadziłaś wszystko do pieniędzy. Cała reszta jest nieważna, byle w islamie facet utrzymał żonę na odpowiednim poziomie. 

No wiesz, zwierzaka w domu też trzeba utrzymać i od czasu do czasu zrobić mu badania lekarskie. 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bimba napisał:

No wszystko jasne!

Okazuje się że te 300 to nie na tydzień tylko NA MIESIĄC!!!

Julka już to wie ale to przecież dla niej nie problem!!! Ona zna sklepy, bazarki, jednofuntowce.

Przypominam - 300 funtów na 4 (!!!) Osoby miesięcznie!

 

I za tydzień nastąpi powrót do mrożonek. Powinny jej wystarczyć do końca miesiąca 😁 Sama restauracja zapewne kosztuje ok 15 funtów za jeden obiad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Julia32 napisał:

Nie draznisz mnie 🤣🤣 mam tu ubaw 

Jest niedziela, piękna pogoda... może zamiast siedzieć cały dzień przed komputerem zorganizujesz czas dla swojej nowej rodziny? W końcu rodzina jest dla ciebie najważniejsza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Julia32 napisał:

nigdzie nie twierdzilam "ze biore slub dla kasy" 

Nigdzie???

Wszędzie! 

W kazdym wpisie!

Nie piszesz o niczym innym tylko o pieniądzach. W żadnym wpisie nie było słowa o miłości, szacunku, przyjaźni,  wspólnym robieniu czegokolwiek - cały czas tylko że on musi dawać, musi utrzymywać, bo jak nie to grzech, musi dawać kasę bo mu to islam nakazuje, musi się wszystkim co ma podzielić, mieszkaniem, firmą, wszystkiego połowę musi przepisać, wszystko musi sam opłacać, na wszystko sam pracować, wszystkie rachunki zapłacić -  takie rzeczy od miesiąca wypisuje zakochana kobieta???

 

 

Edytowano przez Bimba
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Skb napisał:

Jest niedziela, piękna pogoda... może zamiast siedzieć cały dzień przed komputerem zorganizujesz czas dla swojej nowej rodziny? W końcu rodzina jest dla ciebie najważniejsza.

Dał pieniądze na jedzenie to niech spieprza, do niczego więcej nie jest potrzebny, nie będzie na niego traciła swojego cennego czasu. 

Ot, taka miłość po muzułmańsku.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Unlan napisał:

Bimba po jakims czasie "nooooo wyszlas za maz dla pieniedzy sama napisalas, ze muzulmanki nie musza martwic sie o utrzymanie"

Nigdy w życiu nie napisałam  ze muzułmanki nie muszą się martwić o swoje utrzymanie.

Ty też za parę dni zaczniesz się martwić.

300 funtów to może wystarczy na tydzień najtańszego jedzenia dla czterech osób.

 

Edytowano przez Bimba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bimba napisał:

Dał pieniądze na jedzenie to niech spieprza, do niczego więcej nie jest potrzebny, nie będzie na niego traciła swojego cennego czasu. 

Ot, taka miłość po muzułmańsku.

W takim razie nie znam się na takim rodzaju miłości....  Dziewczyna musi być w nim szaleńczo zakochana... nie potrafi wytrzymać jednej chwili bez niego... 

Drugie dno, jest takie, że ma dziecko którym się wybitnie zajmuje.... obraz idealnej matki.... oprawić w ramę i do muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Nigdy w życiu nie napisałam  ze muzułmanki nie muszą się martwić o swoje utrzymanie.

Ty też za parę dni zaczniesz się martwić.

300 funtów to może wystarczy na tydzień najtańszego jedzenia dla czterech osób.

 

A dlaczego miala bym sie martwic za pare dni?

Dlatego

 

1 minutę temu, Julia32 napisał:

300 funtów to może wystarczy na tydzień najtańszego jedzenia dla czterech osób.

A teraz jeszcze raz zapytaj się dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:

Mam czas dla meza w porownaniu do twojego czasu na twoja dzialanosc 🤣🤣🤣🤣

Dlaczego tylko cztery głupie emotki?

Dawaj przynajmniej z osiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Julia32 napisał:

Ty masz halucynacje🤣🤣🤣🤣 wszedzie twierdzilam ,ze biore slub dla kasy aha to mozesz wejsc na moj profil I skopiowac wypowiedz gdzie twierdze "ze biore slub dla kasy" nie powinno byc to problemem skoro pisalam tak wszedzie 🤣🤣🤣🤣

Jeszcze więcej emotek, dawaj po dziesięć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

czego tumanie nie rozumiesz

Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Julia32 napisał:

Milo mi cie poznac Dno🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 masz 10🙈

Ty naprawdę masz rozum przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:

Mojego meza stac nie bede musiala wiecej gotowac 

Dzisiaj jeszcze nic nie było o tym że mu to islam nakazuje i że będzie ci mieszkanie przepisywał i firmę, no to do roboty, pisz.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:
15 minut temu, Bimba napisał:

Dzisiaj jeszcze nic nie było o tym że mu to islam nakazuje i że będzie ci mieszkanie przepisywał i firmę, no to do roboty, pisz.

Oczywiscie po slubie cywilnym czesc mieszkania i firmy bedzie na mnie przepisana 

Ha ha ha ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Julia32 napisał:

Oczywiscie po slubie cywilnym czesc mieszkania i firmy bedzie na mnie przepisana 

A dlaczego nie teraz? Tak pisałaś że w islamie zaraz po ślubie część mieszkania należy do żony że o firmie nie wspomnę. Po co czekać do cywilnego ślubu? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Julia32 napisał:

Ja rozumiem, ze w Polsce panuje obraz matki polki meczennicy ale naprawde w innych krajach Europy  kobiety maja wygodne zycie 

Nie potrafisz nawet kilku zdań przeczytać ze zrozumieniem.... Zupełnie nie rozumiem twojego testu o Matce Polce - co on ma do mojej wypowiedzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Julia32 napisał:

Spedzilam czas z rodzina. Nie jestesmy do siebie przylepieni na kropelke many tez swoja przestrzen. Moze skorzystaj ze swojej wlasnej rady 

Wiem, że spędzasz.... tylko kiedy, jak cały czas siedzisz na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×