Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Fankaseriali

Wi臋zie艅 Mi艂o艣ci nowy serial

Polecane posty

Go艣膰 Fankaseriali

Tutaj moga pisac widzowie nowego serialu 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hih

Dzien dobry聽

Dzis juz odc.2 馃榾 siadamy i ogladamy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KiljanAlamomo

Ta-jasne.Mozecie pomarzyc.Zadna sila do niczego mnie nie zmusi.Od psychicznych ludzi ucieka sie jak najdalej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka tureckich seriali

Gdy czyta艂am fabu艂臋 zanim serial si臋 zacz膮艂 i dowiedzia艂am si臋, 偶e serial ma 390 odcink贸w, pomy艣la艂am, 偶e chyba nie b臋d臋 ogl膮da膰. Obejrza艂am wczoraj pierwszy odcinek i oto moje spostrze偶enia:

-G艂贸wna bohaterka - Zehra - to dobra, sympatyczna i pracowita dziewczyna, jak ka偶da z g艂贸wnych bohaterek.

-Jej matka to wstr臋tne, pazerne, apodyktyczne i pozbawione empatii babsko. Przypomina mi Mukaddes z Grzechu Fatmagul.聽

-Ojciec to podpierd贸艂ka b臋d膮ca pod pantoflem 偶ony. Nie mia艂 odwagi si臋 jej przeciwstawi膰, gdy wyci膮ga艂a go si艂膮 ze szpitala.聽

-G艂贸wny bohater - Omer - zarozumia艂y, bogaty buc. Z fabu艂y wynika, 偶e nie lubi kobiet, bo jego matka zostawi艂a ojca i odesz艂a. Tak jakby po艂owa ludzko艣ci ponosi艂a win臋 za to, co zrobi艂a jego rodzicielka. Pono膰 praktycznie zmusi Zehr臋 do tego, by wydawa艂a jego narzeczon膮 i wzi臋艂a z nim 艣lub.

-Siostra g艂贸wnego bohatera wygl膮da na mi艂膮 osob臋, ale jej m膮偶 to 艣winia, kt贸ra j膮 zdradza.

-S膮siad Zehry wygl膮da jak gangster. Chyba musi mie膰 du偶o za uszami, skoro dziewczyna opiera艂a si臋 przed tym, by j膮 podwi贸z艂 do pracy. Jego siostra wygl膮da i zachowuje si臋 jakby mia艂o j膮 p贸艂 miasta. Poza tym poda艂a si臋 za Zehr臋, gdy Omer odkry艂, 偶e jego szwagier ma kochank臋.聽

Nie b臋d臋 ogl膮da膰 tego serialu. Nie chc臋 traci膰 nerw贸w przez 1,5 roku(o ile dobrze obliczy艂am) ogl膮daj膮c matk臋 g艂贸wnej bohaterki, jej adoratora i ,,przyjaci贸艂k臋'', a tak偶e Omera i jego szwagra.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka tureckich seriali

*udawa艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gugu

Ogladalem 聽,,Lzy Cennet" od mniejwiecej polowy 聽sezonu , abardzo go polubilem 聽ale ,,wiezien 聽milosci "jest jeszcze lepszy.. 聽wciaga na maxa szkoda ze tylko 聽1 odc dziennie 聽ale co tam :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alamomo

Co mi mozecie zrobic?Gowno.Nikt nikogo do niczego nie zmusi.Chcieliscie to macie.Hahaha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
38 minut temu, Go艣膰 Alamomo napisa艂:

Co mi mozecie zrobic?Gowno.Nikt nikogo do niczego nie zmusi.Chcieliscie to macie.Hahaha

Widz臋, 偶e leki znowu nie wzi臋te.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ONA

Szkoda przejmowa膰 si臋 takimi trollami, a serial trwa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alamomo

Nie ma i nie bedzie zadnej milosci.Juz ja sie o to postaram.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Serial zapowiada si臋 fajnie.

Ale niestety, nic nie przebije Tysi膮ca i jednej nocy, z boskim Halitem Ergencem, i Ceny mi艂o艣ci :).

to s膮 dwa seriale kt贸re obejrza艂am z ciekawo艣ci膮.

je艣li idzie o halita ergenca to przy nim nogi mam jak z waty, tyle m臋sko艣ci, 偶e dawno 偶aden aktor tak mnie nie uj膮艂.

cholera co艣 jest w tych 艂ysych.

to tak jak z naszym polskim Szymonem Bobrowskim. Cudo 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
2 godziny temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Serial zapowiada si臋 fajnie.

Ale niestety, nic nie przebije Tysi膮ca i jednej nocy, z boskim Halitem Ergencem, i Ceny mi艂o艣ci :).

to s膮 dwa seriale kt贸re obejrza艂am z ciekawo艣ci膮.

je艣li idzie o halita ergenca to przy nim nogi mam jak z waty, tyle m臋sko艣ci, 偶e dawno 偶aden aktor tak mnie nie uj膮艂.

cholera co艣 jest w tych 艂ysych.

to tak jak z naszym polskim Szymonem Bobrowskim. Cudo 馃檪

Wczoraj w Wi臋藕niu tez byl jakis lysy, ten, co przyszed艂 do Yenera, wiec jesli zagosci w serialu na dluzej, bedziesz miec co podziwiac.馃槑

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alamomo

Nie ma zadnej milosci i nie bedzie.Gowno macie do gadania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
8 godzin temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

Wczoraj w Wi臋藕niu tez byl jakis lysy, ten, co przyszed艂 do Yenera, wiec jesli zagosci w serialu na dluzej, bedziesz miec co podziwiac.馃槑

Eee, tamten mi nie podpasowa艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

Eee, tamten mi nie podpasowa艂.

Jak na razie to z 艂ysych seksowni s膮:

Piotr Fronczewski

Szymon Bobrowski

Bruce Willis

Jason Statham

Halit Ergenc

:).

ich urody, m臋sko艣ci, seksu i talentu nic nie pobije 馃槏

.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alamomo

Nie ma milosci i nie bedzie.Czy jasno sie wyrazam?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Alamomo napisa艂:

Nie ma milosci i nie bedzie.Czy jasno sie wyrazam?

S/p/i/e/r/d/a/l/a/j. Czy jasno sie wyrazam?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Alamomo
13 minut temu, Go艣膰 Gosc napisa艂:

S/p/i/e/r/d/a/l/a/j. Czy jasno sie wyrazam?

No gdzies musze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka tureckich seriali

Przedwczoraj w艂膮czy艂am na koniec odcinka i co widz臋? 呕e ten parszywy typek Yener prosi o r臋k臋 Zehry. Ojciec go sp艂awia, m贸wi膮c, 偶e najpierw musz膮 to przedyskutowa膰 z c贸rk膮, a ta wstr臋tna wied藕ma, matka Zehry wyrzuca j膮 z domu, po czym si艂膮 wyci膮ga chorego m臋偶a z 艂贸偶ka, wystawia go za drzwi i rzuca o ziemi臋. Ona jest gorsza od wszystkich czarnych kobiecych charakter贸w z tureckich serial贸w razem wzi臋tych. No mo偶e dor贸wnuje jej Aytul z Tylko z Tob膮.聽

Dzisiaj obejrza艂am ca艂y odcinek i Yener po raz kolejny udowodni艂, 偶e jest parszywym typem. 呕e co? Zehra ma si臋 wi臋cej tak nie ubiera膰? A kopa w tyln膮 cz臋艣膰 cia艂a, lub wa艂kiem do ciasta w ten pusty 艂eb nie chcesz? Mo偶esz sobie rz膮dzi膰 swoimi nieupranymi gaciami, a nie kobiet膮. Jutro ju偶 maj膮 by膰 zar臋czyny? A takiego wa艂a! Nie zostaniesz m臋偶em Zehry i prawdopodobnie 偶adnej kobiety, bo 偶adna normalna by ci臋 nie chcia艂a, obszarpa艅cu.聽

Kiedy Sevim odleci na sabat czarownic? Mam nadziej臋, 偶e jak Zehra si臋 ustawi, to da jej w prezencie miot艂臋.聽

Omer wcale nie lepszy. Niestety przegapi艂am sytuacj臋, w kt贸rej Zehra da艂a mu z li艣cia, ale dzisiaj mog艂am podziwia膰 t膮 scen臋, gdy sobie o tym przypomina艂 w swojej ograniczonej g艂贸wce. Dlaczego on w og贸le powiedzia艂 do swojej rodziny, 偶e Zehra nie ma rodziny? Ten gbur sobie za du偶o pozwala.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ONA

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze poka偶e w stosunku do Zehry.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka tureckich seriali
Dnia 3.03.2019 o 13:49, Go艣膰 ONA napisa艂:

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze poka偶e w stosunku do Zehry.聽

To niez艂a z niego 艣winia. Je偶eli on w ko艅cu zakocha si臋 w Zehrze, a ona konsekwentnie b臋dzie go traktowa膰, jak on j膮 teraz, to z przyjemno艣ci膮 b臋d臋 ogl膮da膰 ten serial.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka tureckich seriali
Dnia 3.03.2019 o 13:49, Go艣膰 ONA napisa艂:

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze poka偶e w stosunku do Zehry.聽

To niez艂a z niego 艣winia. Je偶eli on w ko艅cu zakocha si臋 w Zehrze, a ona konsekwentnie b臋dzie go traktowa膰, jak on j膮 teraz, to z przyjemno艣ci膮 b臋d臋 ogl膮da膰 ten serial.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 inga

Serial przypad艂 mi do gustu. Jest drugim po Grzechu Fatmagul tureckim serialu, kt贸ry mnie wci膮gn膮艂. Fabu艂a nieco infantylna, szczeg贸lnie razi mnie w膮tek 艣miertelnie chorej ale jako艣 nieleczonej Ajsze. Nie rozumiem, dlaczego Omer jest stylizowany na faceta mog膮cego mie膰 ka偶d膮 kobiet臋 a jednocze艣nie chc膮cego 偶ycia w celibacie po 艣lubie. Sceny bardzo rozwleczone.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 inga
Dnia 3.03.2019 o 13:49, Go艣膰 ONA napisa艂:

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze poka偶e w stosunku do Zehry.聽

Ta scena niesamowicie porusza...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mendoszczoch
18 minut temu, Go艣膰 inga napisa艂:

Ta scena niesamowicie porusza...

Co ty nie powiesz PannoIngo.Haha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰c

Omer zakocha sie w Zehrze, bo zrozumie, ze cos sobie ubzdural z jej niemoralnoscia.

Ona go tez pokocha. B臋d膮 bardzo szczesliwi i adoptuja synka.

Niestety, ich sielanka b臋dzie krotka, Zehra zginie w pozarze, a malec zostanie albo uprowadzony albo nie wiem, ale ostatnie odcinki sa takie, Z jest 7 lat p贸藕niej, malec jest wychowywany przez biedna kobiete, nie wiem czy niejest to biologiczna matka chlopca.

Niestety, nie wszystkie odcinki sa na yt, i nie wszystkie odcinki maja angielskie napisy, a tureckiego ni w zab nie znam poza kilkoma zwrotami, wiec ciezko mi ogarnac o co tam chodzi.

W necie jest duzo z napisami angielskimi, troche ten angielski ulomny jest, na zasadzie kali chciec je艣膰, ale jak ktos zna.angielskito i ten lamany zrozumie bez problemu.

O dziwo jest kilka odcinkow z polskimi napisami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nmkjnn

Masakra. Dlaczego zrobili takie zako艅czenie? Bez sensu. Myslalam, 偶e obejrze pi臋kn膮 "bajk臋 " o mi艂o艣ci, a tu takie co艣..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ONA

Niestety te偶 s艂ysza艂am, 偶e serial nie zako艅czy si臋 happy endem. Ale nie ulega w膮tpliwo艣ci, 偶e bardzo wci膮ga. Ogl膮dam 165 odcinek turecki i po ka偶dym ciekawi mnie co dalej. Jak do tej pory to tylko Grzech Fatmagul mnie tak wci膮gn膮艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fanka tureckich seriali

Co takiego? Nast臋pny serial, kt贸ry zako艅czy si臋 tragicznie? Teraz to ju偶 naprawd臋 nie ma sensu go dalej ogl膮da膰. Jak mo偶na u艣mierci膰 g艂贸wnych bohater贸w po tylu odcinkach ogl膮dania ich聽historii i czekania a偶 b臋d膮 szcz臋艣liwi???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inna ja

Ogl膮dam ten serial i uwa偶am, 偶e zepsuto ciekawy temat. Ona wiadomo- musi si臋 wyda膰 za m膮偶, bo pilnie potrzebuje pieni臋dzy i 偶eby uciec od ma艂偶e艅stwa z takim typem jak ten Yeser czy jak mu tam. Ok, kupuj臋 to. Ale kaza膰 widzom my艣le膰, 偶e facet jak z obrazka, m艂ody, przystojny i bogaty nigdy si臋 nie o偶eni, bo mu si臋 wszystkie kobiety z wyrodn膮 matk膮 kojarz膮 albo ostatecznie, 偶e zrobi to by uszcz臋艣liwi膰 pono膰 艣miertelnie chor膮 ( cho膰 tego w og贸le nie wida膰) siostr臋 i to jedynie na p贸艂 roku, bo tak mu wyliczy艂 lekarz jest bardzo infantylne i wr臋cz durne. To historia nie tyle ma艂o prawdopodobna co w og贸le niemo偶liwa. Scenariusz powinien zak艂ada膰, 偶e Ajse jest dzieckiem albo najdalej nastolatk膮 i po 艣mierci ich rodzic贸w istnieje ryzyko, 偶e p贸jdzie do sieroci艅ca, bo nie ma prawnych opiekun贸w, chyba 偶e doros艂y brat stworzy jej rodzin臋 zast臋pcz膮, znaczy- o偶eni si臋. Na kandydatk臋 wybiera Zehr臋- jej opiekunk臋, o kt贸rej ma艂o wie, kt贸rej nie lubi i kt贸r膮 ma za materialistk臋 ale kt贸r膮 uwielbia jego siostra. Wola艂by wybra膰 Alev, ale ta nie my艣li si臋 wi膮za膰 z go艣ciem z dzieckiem. Liczy jednak, 偶e najdalej za rok b臋dzie m贸g艂 si臋 rozwie艣膰. Zehra ma 艣wietny kontakt z Ajse, pomaga jej w lekcjach, wozi na basen, taniec, piecze z ni膮 ciasteczka... Omer z czasem dostrzega w niej bratni膮 dusz臋 i rodzi si臋 mi艂o艣膰. Po roku ju偶 wie, 偶e dobrze wybra艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×