Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Fankaseriali

Więzień Miłości nowy serial

Polecane posty

Gość Fankaseriali

Tutaj moga pisac widzowie nowego serialu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hih

Dzien dobry 

Dzis juz odc.2 😀 siadamy i ogladamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiljanAlamomo

Ta-jasne.Mozecie pomarzyc.Zadna sila do niczego mnie nie zmusi.Od psychicznych ludzi ucieka sie jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali

Gdy czytałam fabułę zanim serial się zaczął i dowiedziałam się, że serial ma 390 odcinków, pomyślałam, że chyba nie będę oglądać. Obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek i oto moje spostrzeżenia:

-Główna bohaterka - Zehra - to dobra, sympatyczna i pracowita dziewczyna, jak każda z głównych bohaterek.

-Jej matka to wstrętne, pazerne, apodyktyczne i pozbawione empatii babsko. Przypomina mi Mukaddes z Grzechu Fatmagul. 

-Ojciec to podpierdółka będąca pod pantoflem żony. Nie miał odwagi się jej przeciwstawić, gdy wyciągała go siłą ze szpitala. 

-Główny bohater - Omer - zarozumiały, bogaty buc. Z fabuły wynika, że nie lubi kobiet, bo jego matka zostawiła ojca i odeszła. Tak jakby połowa ludzkości ponosiła winę za to, co zrobiła jego rodzicielka. Ponoć praktycznie zmusi Zehrę do tego, by wydawała jego narzeczoną i wzięła z nim ślub.

-Siostra głównego bohatera wygląda na miłą osobę, ale jej mąż to świnia, która ją zdradza.

-Sąsiad Zehry wygląda jak gangster. Chyba musi mieć dużo za uszami, skoro dziewczyna opierała się przed tym, by ją podwiózł do pracy. Jego siostra wygląda i zachowuje się jakby miało ją pół miasta. Poza tym podała się za Zehrę, gdy Omer odkrył, że jego szwagier ma kochankę. 

Nie będę oglądać tego serialu. Nie chcę tracić nerwów przez 1,5 roku(o ile dobrze obliczyłam) oglądając matkę głównej bohaterki, jej adoratora i ,,przyjaciółkę'', a także Omera i jego szwagra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali

*udawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugu

Ogladalem  ,,Lzy Cennet" od mniejwiecej polowy  sezonu , abardzo go polubilem  ale ,,wiezien  milosci "jest jeszcze lepszy..  wciaga na maxa szkoda ze tylko  1 odc dziennie  ale co tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Co mi mozecie zrobic?Gowno.Nikt nikogo do niczego nie zmusi.Chcieliscie to macie.Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Alamomo napisał:

Co mi mozecie zrobic?Gowno.Nikt nikogo do niczego nie zmusi.Chcieliscie to macie.Hahaha

Widzę, że leki znowu nie wzięte.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA

Szkoda przejmować się takimi trollami, a serial trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Nie ma i nie bedzie zadnej milosci.Juz ja sie o to postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serial zapowiada się fajnie.

Ale niestety, nic nie przebije Tysiąca i jednej nocy, z boskim Halitem Ergencem, i Ceny miłości :).

to są dwa seriale które obejrzałam z ciekawością.

jeśli idzie o halita ergenca to przy nim nogi mam jak z waty, tyle męskości, że dawno żaden aktor tak mnie nie ujął.

cholera coś jest w tych łysych.

to tak jak z naszym polskim Szymonem Bobrowskim. Cudo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Serial zapowiada się fajnie.

Ale niestety, nic nie przebije Tysiąca i jednej nocy, z boskim Halitem Ergencem, i Ceny miłości :).

to są dwa seriale które obejrzałam z ciekawością.

jeśli idzie o halita ergenca to przy nim nogi mam jak z waty, tyle męskości, że dawno żaden aktor tak mnie nie ujął.

cholera coś jest w tych łysych.

to tak jak z naszym polskim Szymonem Bobrowskim. Cudo 🙂

Wczoraj w Więźniu tez byl jakis lysy, ten, co przyszedł do Yenera, wiec jesli zagosci w serialu na dluzej, bedziesz miec co podziwiac.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Nie ma zadnej milosci i nie bedzie.Gowno macie do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Wczoraj w Więźniu tez byl jakis lysy, ten, co przyszedł do Yenera, wiec jesli zagosci w serialu na dluzej, bedziesz miec co podziwiac.😎

Eee, tamten mi nie podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Eee, tamten mi nie podpasował.

Jak na razie to z łysych seksowni są:

Piotr Fronczewski

Szymon Bobrowski

Bruce Willis

Jason Statham

Halit Ergenc

:).

ich urody, męskości, seksu i talentu nic nie pobije 😍

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo

Nie ma milosci i nie bedzie.Czy jasno sie wyrazam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Alamomo napisał:

Nie ma milosci i nie bedzie.Czy jasno sie wyrazam?

S/p/i/e/r/d/a/l/a/j. Czy jasno sie wyrazam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

S/p/i/e/r/d/a/l/a/j. Czy jasno sie wyrazam?

No gdzies musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali

Przedwczoraj włączyłam na koniec odcinka i co widzę? Że ten parszywy typek Yener prosi o rękę Zehry. Ojciec go spławia, mówiąc, że najpierw muszą to przedyskutować z córką, a ta wstrętna wiedźma, matka Zehry wyrzuca ją z domu, po czym siłą wyciąga chorego męża z łóżka, wystawia go za drzwi i rzuca o ziemię. Ona jest gorsza od wszystkich czarnych kobiecych charakterów z tureckich serialów razem wziętych. No może dorównuje jej Aytul z Tylko z Tobą. 

Dzisiaj obejrzałam cały odcinek i Yener po raz kolejny udowodnił, że jest parszywym typem. Że co? Zehra ma się więcej tak nie ubierać? A kopa w tylną część ciała, lub wałkiem do ciasta w ten pusty łeb nie chcesz? Możesz sobie rządzić swoimi nieupranymi gaciami, a nie kobietą. Jutro już mają być zaręczyny? A takiego wała! Nie zostaniesz mężem Zehry i prawdopodobnie żadnej kobiety, bo żadna normalna by cię nie chciała, obszarpańcu. 

Kiedy Sevim odleci na sabat czarownic? Mam nadzieję, że jak Zehra się ustawi, to da jej w prezencie miotłę. 

Omer wcale nie lepszy. Niestety przegapiłam sytuację, w której Zehra dała mu z liścia, ale dzisiaj mogłam podziwiać tą scenę, gdy sobie o tym przypominał w swojej ograniczonej główce. Dlaczego on w ogóle powiedział do swojej rodziny, że Zehra nie ma rodziny? Ten gbur sobie za dużo pozwala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze pokaże w stosunku do Zehry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Dnia 3.03.2019 o 13:49, Gość ONA napisał:

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze pokaże w stosunku do Zehry. 

To niezła z niego świnia. Jeżeli on w końcu zakocha się w Zehrze, a ona konsekwentnie będzie go traktować, jak on ją teraz, to z przyjemnością będę oglądać ten serial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Dnia 3.03.2019 o 13:49, Gość ONA napisał:

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze pokaże w stosunku do Zehry. 

To niezła z niego świnia. Jeżeli on w końcu zakocha się w Zehrze, a ona konsekwentnie będzie go traktować, jak on ją teraz, to z przyjemnością będę oglądać ten serial. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

Serial przypadł mi do gustu. Jest drugim po Grzechu Fatmagul tureckim serialu, który mnie wciągnął. Fabuła nieco infantylna, szczególnie razi mnie wątek śmiertelnie chorej ale jakoś nieleczonej Ajsze. Nie rozumiem, dlaczego Omer jest stylizowany na faceta mogącego mieć każdą kobietę a jednocześnie chcącego życia w celibacie po ślubie. Sceny bardzo rozwleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga
Dnia 3.03.2019 o 13:49, Gość ONA napisał:

Omer swoje gorsze oblicze jeszcze pokaże w stosunku do Zehry. 

Ta scena niesamowicie porusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mendoszczoch
18 minut temu, Gość inga napisał:

Ta scena niesamowicie porusza...

Co ty nie powiesz PannoIngo.Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćc

Omer zakocha sie w Zehrze, bo zrozumie, ze cos sobie ubzdural z jej niemoralnoscia.

Ona go tez pokocha. Będą bardzo szczesliwi i adoptuja synka.

Niestety, ich sielanka będzie krotka, Zehra zginie w pozarze, a malec zostanie albo uprowadzony albo nie wiem, ale ostatnie odcinki sa takie, Z jest 7 lat później, malec jest wychowywany przez biedna kobiete, nie wiem czy niejest to biologiczna matka chlopca.

Niestety, nie wszystkie odcinki sa na yt, i nie wszystkie odcinki maja angielskie napisy, a tureckiego ni w zab nie znam poza kilkoma zwrotami, wiec ciezko mi ogarnac o co tam chodzi.

W necie jest duzo z napisami angielskimi, troche ten angielski ulomny jest, na zasadzie kali chciec jeść, ale jak ktos zna.angielskito i ten lamany zrozumie bez problemu.

O dziwo jest kilka odcinkow z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nmkjnn

Masakra. Dlaczego zrobili takie zakończenie? Bez sensu. Myslalam, że obejrze piękną "bajkę " o miłości, a tu takie coś.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA

Niestety też słyszałam, że serial nie zakończy się happy endem. Ale nie ulega wątpliwości, że bardzo wciąga. Oglądam 165 odcinek turecki i po każdym ciekawi mnie co dalej. Jak do tej pory to tylko Grzech Fatmagul mnie tak wciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali

Co takiego? Następny serial, który zakończy się tragicznie? Teraz to już naprawdę nie ma sensu go dalej oglądać. Jak można uśmiercić głównych bohaterów po tylu odcinkach oglądania ich historii i czekania aż będą szczęśliwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna ja

Oglądam ten serial i uważam, że zepsuto ciekawy temat. Ona wiadomo- musi się wydać za mąż, bo pilnie potrzebuje pieniędzy i żeby uciec od małżeństwa z takim typem jak ten Yeser czy jak mu tam. Ok, kupuję to. Ale kazać widzom myśleć, że facet jak z obrazka, młody, przystojny i bogaty nigdy się nie ożeni, bo mu się wszystkie kobiety z wyrodną matką kojarzą albo ostatecznie, że zrobi to by uszczęśliwić ponoć śmiertelnie chorą ( choć tego w ogóle nie widać) siostrę i to jedynie na pół roku, bo tak mu wyliczył lekarz jest bardzo infantylne i wręcz durne. To historia nie tyle mało prawdopodobna co w ogóle niemożliwa. Scenariusz powinien zakładać, że Ajse jest dzieckiem albo najdalej nastolatką i po śmierci ich rodziców istnieje ryzyko, że pójdzie do sierocińca, bo nie ma prawnych opiekunów, chyba że dorosły brat stworzy jej rodzinę zastępczą, znaczy- ożeni się. Na kandydatkę wybiera Zehrę- jej opiekunkę, o której mało wie, której nie lubi i którą ma za materialistkę ale którą uwielbia jego siostra. Wolałby wybrać Alev, ale ta nie myśli się wiązać z gościem z dzieckiem. Liczy jednak, że najdalej za rok będzie mógł się rozwieść. Zehra ma świetny kontakt z Ajse, pomaga jej w lekcjach, wozi na basen, taniec, piecze z nią ciasteczka... Omer z czasem dostrzega w niej bratnią duszę i rodzi się miłość. Po roku już wie, że dobrze wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×