Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ANNA J. CZYLI GWIAZDA FACEBOOKA!

Polecane posty

Gość Olaa
Dnia 21.02.2019 o 20:01, Gość gość napisał:

Facebook to żydowskie g.....

Facebook, insta, inernet ytuby, google, kanaly tv, w tym tvn polsat, tvp it itd itd. Wszystko zydowskie. Czyli z niczego nie korzystasz??

Gość Cris

Szkoda ze Pani Ania nie ma Instagrama, moglaby wszystkie swoje ladne zdjecia tam zamiesczac.

Gość Zenek

Wiktor pewnie ma teraz wolność u dziadków nikt mu nie pierdzieli głupot i nie marudzi .

Gość Autor
Dnia 17.07.2019 o 08:39, Gość Cris napisał:

Szkoda ze Pani Ania nie ma Instagrama, moglaby wszystkie swoje ladne zdjecia tam zamiesczac.

Lepiej jej tego pomysłu nie podsuwaj....

Gość Olka

Niech Wiktor już wraca bo mu tam  mu już co cna w tej głowie przewrócą

Gość Tomek

Konto zablokowane nadal jest pani Aniu ?

Gość Autor

Może w końcu z braku możliwości stałej publikacji pierdół za coś pożytecznego się zabierze.

Gość Seba

Konto zablokowane nadal jest pani Aniu ? I gdzie teraz swoje wiersze będzie pani promować ? Ja czekam aż wiersze będą w Empiku i księgarniach a tu póki co nie ma a pytam się codzienne jak z pracy wracam bo to po drodze mam . No i na ta książkę co pani pisze tą biografie o dzieciństwie i w ogóle .Kiedy to będzie można kupić pani Aniu ?

Gość Anna Jankowiak

Witam po dłuższej przerwie i to w nocy. Już mi bloka zdjeli, przeprowadziliśmy sie do Szczecinka, moje Dziecko jest już ze mną w nowym domku 🙂 Mamy śliczne, komfortowe mieszkanko 🙂

Gość Autor

A pracę też już w Szczecinku masz bo tam problemów z nią nie ma???

Gość Rafi

Siedzę w wygodnym foteliku , pije kawkę i nic nie robie całe dnie ...Takie jest życie tej pani  bida aż piszczy ale do pracy iść nie myśli bo woli klikać na laptopie albo spać.i błąkać się po domu bez celu. No ale jak ktoś woli chodzić w starych , używanych i niemodnych łachach po jakiejś babci  i jeść byle co i żebrać o jedzenie to już tylko o jego lenistwie i nieudolności świadczy. Dobra matka to nie tylko taka co daje miłość i kocha nad życie ale też zapewnia dziecku godziwe życie .

Gość gość Adam

Biedny dzieciak, nici z ucieczki do internatu :( Załamie się chyba jak się dowie... A kobieta już się widzi jako flama wynajmującego...

Gość gość Adam

A to się właściciel mieszkania zdziwi jak po czynsz za kolejny miesiąc przyjdzie. I psińco dostanie. Jeszcze rachunki za leniwą babę zapłaci.

Gość Rychu

Przeklnie gościu dzień w którym poznał pannę Annę bo to nic dobrego nie wróży 

Gość Anna Jankowiak

Nam niczego nie brakuje. Jagód nie znieram, strata czasu za marne grosze. Finansowo nam sie dobrze żyje, to obecne mieszkanko jest komfortowe, ma dwa pokoje, jest odremontowane, wszystko mamy, zapewniłam Dziecku godne warunki, a Pan wynajmujący mnie to mieszkanie jest poprostu człowiekiem a nie zdziercą pieniędzy od samotnej matki.

Gość Anna Jankowiak

Ja pracuje w domu. Zajmuje sie domem i dbam o Syna- od pracy jest ojciec na rodzinę a że pseudo ojciec nic Dziecku w życiu nie dał to ja robię co mogę by Syn miał wszystko i sądy to doceniają i wspierają mnie!

Gość Autor

A co Ty niby robisz??A ojciec pracował i dawał i daje środki na rodzinę a że na tirówkę płacić nie chce trudno się dziwić. Na dziecko pieniądze płaci. Obiad posprzątanie,zakupy i pranie to góra 3 godziny dziennie. Ogarnięta kobieta bez problemu sobie poradzi. A za borówkę aż tak nie płacą tylko śmierdzące lenistwo twoje wychodzi. Poza tym zdaje się w Szczecinku już ogarnęłaś dla siebie pracę.

Gość Anna Jankowiak

Jeszcze z pracą w Szczecinku nie jest pewne.

Gość Zbych

Jesli chodzi o prace to jest pewne  i to na 10000% ze do pracy nie pójdziesz .

a dbanie o dom i dziecko to normalna rzecz dla kobiety żaden wyczyn to nie jest bo pani tak tym się chwali jakby pieszo kule ziemską przeszła ..a kobieta która ma męża może sobie pozwolić na siedzenie w domu z dziećmi a kobieta która męża nie ma i nie ma kto na nią pracować musi sama pracować by na siebie zarobić .Tylko wyrodna matka żyje z pieniędzy przeznaczonych dla dziecka i z nich utrzymuje siebie .

Gość autor

Ale tej kobiecie tego nie wytłumaczysz.To jest patologicznego lenistwa od młodości nauczone i już się nie zmieni.Teraz się tłumaczy dzieckiem hm w sumie dorastającym facetem a jak dzieciak w rodzinie zastępczej był to ją kochaś musiał utrzymywać. Nawet wtedy nie ruszyła dupy do pracy.

Gość Anna Jankowiak

My jesteśmy teraz w hotelu, jutro mamy badania psychologiczne z Synem 🙂 Syn się kąpie a ja sobie odpoczywam 🙂

Gość autor

A po czym ty odpoczywasz?? Chyba po tym nocnym wypatrywaniu naiwnych frajerów w internecie po niczym więcej. Na prawdę ten dzieciak będzie miał 20lat i dalej powiesz że mu sprzątasz i gotujesz....Jedyne na co ty skazujesz to bieda,tułanie po wynajętych mieszkaniach,i zerowy start w dorosłe życie....Oczywiście poza patologiczną miłością i uzależnieniem od siebie.

Gość Anna Jankowiak

Mieszkanie wynajęte, ale za to mam komfort, a mój Syn przejrzał na oczy, docenił to co dla niego robię!

Gość Zbych

Haha to co pani dla niego robi hahaha ale za jego pieniądze .mieszkanie wynajęte za jego pieniądze i to pani robi ? Jak można w ogóle pisać ze pani coś dla niego robi ?  Wstyd 

Gość Autor

A przyszłość jego??Dzieciak bez grosza przy duszy wejdzie w dorosłe życie i z bagażem w postaci patentowego lenia mamusi który nigdy nie będzie miał ani renty ani emerytury...Ma dzieciak pecha.

Gość gość

Nic pani dla niego nie robi, jedynie dla siebie - żeby siedzieć na dupie i nie musieć pracować.

Gość Ewa

Dbanie o dom czyli sprzątanie i gotowanie i opieka nad dzieckiem to normalna rola kobiety i niech pani nie robi z tego jakiegoś wyczynu i wielkiej sprawy  którą  niby robi pani dla dziecka bo to nic takiego każda z nas to robi codziennie ....a  oprócz  tego to co niby pani takiego robi wyjątkowego dla syna że przez to nie może iść do pracy i zarabiać jak normalny człowiek .? Co całe życie będzie pani żebrać o każdy grosz ?

Gość Loa
13 godzin temu, Gość Anna Jankowiak napisał:

Mieszkanie wynajęte, ale za to mam komfort, a mój Syn przejrzał na oczy, docenił to co dla niego robię!

Haha docenia że mieszkanie mamuśka wynajmuje za jego kasę ? Większych głupot  nie czytałam .

Gość gość

No docenia, docenia. Inaczej przepieprzyłby alimenty na głupoty - nieużywane majty i skarpety, kebaba na mieście z kolegami a tak kasa idzie na to, co trzeba. Czyli na kawusię dla matki, papieroski, rachunki za jej internet i czynsz. Jeden, bo kolejnych oszczędna, gospodarna i pracowita kobieta raczej nie zamierza płacić.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.