Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ANNA J. CZYLI GWIAZDA FACEBOOKA!

Polecane posty

Gość autor
51 minut temu, Niezapominajka1987 napisał:

Mnie sie zrobiło Pani szkoda, sama jestem w ciąży i to zagrożonej, cierpię, bo ciągle na l4 a chcę pracować, chciałam kupić pani wiersze ale za wysoka cena trochę, bo pani nie chce sie pracować. Teraz tyle wolnego czasu, syna nie ma, z nudów by pani popracowała, ale widzę lenistwo level hard

Przecież ta kobieta miała 4 lata dziecko w rodzinie zastępczej i się do pracy nie ruszyła..Nie ruszyła i już nie ruszy...My tam sobie gadać możemy na tak wie swoje.

Gość Awes

Anka zrozum ze nastoletni chłopak nie chce łazić z mamą , spędzać z nią cały swój czas i robić zakupy razem.On ma prawo do swojego życia ...życia z rówieśnikami i niestety mama już idzie na bok i trzeba się z tym pogodzić 

Gość Bari
14 godzin temu, Gość Anna Jankowiak napisał:

Mój Synek wróci, zrozumie i wróci! I znów będziemy wszystko razem robić, razem spędzać czas, chodzic na spacery, do restauracji, razem ogladac filmy

Jak będziesz dalej takie rzeczy wypisywać to chłopak nigdy nie wróci bo jak można wymagać aby nastolatek robił z mamusią takie rzeczy ,To ze ty potrzebujesz towarzystwa to nie jego sprawa i nie możesz go zmuszać aby z tobą robił to na co nie ma ochoty .Kobieto ty zatrzymała się na okresie gdy był dzieckiem  i nie rozumiesz ze on już jest prawie dorosły i nie chce  z tobą oglądać filmów robić zakupów i innych rzeczy .

Gość Anna Jankowiak

Od dziś nie umieszczam nigdzie żadnych informacji o moim życiu prywatnym i zrywam wszelkie kontakty! Chcę się uwolnić od toksycznych ludzi i ich chorych manipulacji!

Gość autor

Kobieto ty już dawno nie powinnaś ich umieszczać a to co teraz powinnaś zrobić to w trybie natychmiastowym podjąć leczenie i pracę....W innym razie nie licz na powrót syna.

Gość 12345678

Już widzę jak długo takiej uzależnionej od internetu kobiecie bez pracy i z odebranym dzieckiem, która nie ma już nic do roboty, uda się siedzieć cicho w internecie 🙂

Gość Anna Jankowiak

Oglądam wartościowe filmy na youtubie i postępuje wedłóg wskazówek w nich zawartych od dziś 🙂 Otaczają mnie sami narcyzi którzy zrobili e mnie osobę chorą musze ich odciąć wszystkich 🙂

Gość autor

Tylko dlaczego zdrowa osoba siedzi na dupie w domu na utrzymaniu podatników??

Gość Co za babsko

Nie mów Anka?? Nie będzie już relacji na FB?? 

W sumie to dobrze... kończy mi się urlop i nie będę miała czasu jak dotąd śledzić tej telenoweli. Już dawno powinnaś przestać pleść trzy po trzy...

Tobie też radzę idź do roboty

Gość autor

Pomyśl dlaczego on się nie interesuje i nie kontaktuje z Tobą??Pomyśl trochę......Nie nie dlatego że jest źle wychowany a dlatego że zwyczajnie twoje zachowanie jest zrozumiałe tylko dla ciebie...On już wie że można zyć inaczej,może w nowej szkole pozna kolegów których w końcu będzie mógł mieć,może w końcu jego meble w pokoju nie będą ustawiane pod feng shui tylko tak jak on chce.może sam wybierze sobie religię,może z kumplem pójdzie na kebab...To takie zwykłe rzeczy jednak dla niego niezwykłe do tej pory.

Gość Anna Jankowiak

Pisałam do Synka nafb, zablokował mnie 😞 Jest bez serca, za moje dobro 😞

Gość autor

To zrób coś wpierw ze swoim życiem a potem zacznij walczyć o synka.Jak na razie to dużo mówisz a niewiele robisz poza wiecznymi pretensjami do wszystkich świętych. Do lekarza a potem do pracy.Leczenie i praca to najlepsze lekarstwa.

Gość Daria

Pani Aniu proszę odpuścić. Proszę skupić się na sobie i na swoim zdrowiu. To jest ważne. W tej sytuacji pozostaje pani tylko wwybaczyć rodzinie. Bóg ich osądzi.

Wierzę że Wiktor kiedyś zrozumie co zrobił i będzie tego bardzo żałował.

Najgorsze co mogła by pani w tej sytuacji zrobić to zajść w kolejną ciążę. 

Nie zna mnie pani ale ja naprawdę trzymam kciuki za Panią.

Gość autor

Zablokował cię bo ma dość wsiadania na jego psychikę...Jak dojdzie do siebie sam się odezwie ale w tej chwili chce spokoju.A ty dalej bluźnij i wyzywaj zamiast się ruszyć.

Gość Anna Jankowiak

Nienawidzę was za to w.p.ierdalanie sie w nasze życie!

Gość autor

Pani Anno nikt by się w nic nie w...ił gdyby pani choć raz posłuchała tego co pani ludzi tutaj pisali od bardzo dawna...Że chłopak nie jest pani partnerem i pani własnością..Decydować o dziecku to nie oznacza osaczyć dziecko od świata zewnętrznego,od kolegów,rodziny,sąsiadów itp....Pani się musi zacząć leczyć bo straci pani tego syna na zawsze. Jeżeli pani zacznie się leczyć,znajdzie pracę to wtedy zrozumie pani co w tej chwili robi.W przeciwnym razie nie ma pani zadnych szans na odzyskanie syna.

Gość Adam

Już zdążył się zorientować, że po powrocie jedyne co go czeka to utrzymywanie leniwej matki, zero kasy na jakiekolwiek własne wydatki i nieustanna, chora kontrola.

Gość autor
18 minut temu, Gość Adam napisał:

Już zdążył się zorientować, że po powrocie jedyne co go czeka to utrzymywanie leniwej matki, zero kasy na jakiekolwiek własne wydatki i nieustanna, chora kontrola.

Dokładnie tak zorientował się że nie ma szans przy tej chorobie bez współpracy ze strony matki żyć w miarę normalnie...A życie z nieleczącym schizofrenikem może być koszmarem dla zdrowego dorosłego a co dopiero dla nastolatka.

Gość autor

Pani Aniu pani nie ma się wieszać pani ma się wreszcie pogodzić ze swoją chorobą i zacząć tą chorobę dokładnie diagnozować i systematycznie leczyć. Bo z chorobą da się żyć ale nie lecząc jej życie w pani otoczeniu dla dziecka stało się trudne do zniesienia...TAk to że syn zrobił co zrobił jest wynikiem nie leczenia pani....Proszę po prostu udać się do dobrego psychiatry a może nawet poddać się leczeniu szpitalnemu.Syn gdy zobaczy że pani robi dużo to też inaczej będzie funkcjonował.To nie jest  zły chłopak ale to co pani robi jest dla niego nie do zniesienia.

Gość Anna Jankowiak

Sylwia mi napisała że musze uważać by mi z Synka schizofrenika nie zrobili tak jak ze mnie, bo ona wie i mi wierzy ze ja nie mam żadnej schizofrenii ani innej choroby psychicznej! Niech się leczą chorzy, bo ja zdrowa jestem!

Gość autor

To dlaczego im pani nie udowodni że jest pani zdrowa??Dlaczego pani od lat nie pracuje,dlaczego dziecko żyło w biedzie,dlaczego podatnicy muszą panią utrzymywać??Dlaczego chce pani pobierać od państwa zasiłek stały skoro nie ma pani choroby na którą pani ten zasiłek przyznano??Może orzecznicy powinni przyjrzeć się temu zjawisku że zdrowa osoba może pobierać coś co według niej samej jej się nie należy bo jest zdrowa...Przy zrzutkach,zbiórkach,zasiłkach jest pani chora na schzofrenię,do pracy jest pani zbyt chora.Ale tak ogólnie to jest pani przecież zdrowa..Ja myślę że sprawa w sądzie i pani syn wyjaśnią jaka jest prawda.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.