Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ANNA J. CZYLI GWIAZDA FACEBOOKA!

Polecane posty

Gość Ann

Anka jest taka uparta bo to jest jeden z objawów tej choroby. U każdego ona przebiega inaczej. Dopóki nie przyjmie do wiadomości tej choroby nie ma najmniejszych szans na odzyskanie syna. Rodzina ma już dość,znajomi nawet jej najlepsza przyjaciółka Sylwusia  dawno się zwinęli...Nigdy nikogo nie słuchała to kończy się to tak jak ludzie przewidzieli dawno temu.

Gość Benia

Sylwusia to nawet usunęła Ankę ze znajomych na fejsie . ....A Anka widać nic się nie zmieniło , dalej twierdzi ze to depresja , tylko dlaczego lekarz przepisuje jej te tabletki bo przecież bez recepty ich nie dostanie. .? ? Myśle ze pewnie zmieniła lekarza na nowego  i powiedziała ze choruje na depresje .i lekarz jej przepisuje .

Gość gość

Jak ja zmieniałam lekarza, to takze poszłam i powiedziałam, ze choruję na depresję, biorę takie i takie leki, nie miałam żadnych papierów od poprzedniego, po prostu chwilę ze mną nowy lekarz porozmawiał i  dalej kontynuowałam leczenie. Tylko, ze ja na prawde chorowałam wtedy na depresję i zmieniłam lekarza, bo sie przeprowadziłam. Strach pomyśleć, co by było, gdybym chorowała na inną chorobę i jak Anka- wymyślała. Także lekarze nie zawsze sprawdzają nowych pacjentów, możliwe też, że ona po prostu poszła i powiedziała, ze nigdy sie nigdzie nie leczyła, a od jakiegoś czasu ma stany depresyjne, wtedy lekarz tym bardziej przecież nie będzie jej sprawdzał, bo nawet nie ma jak przeciez tego zrobić. 

Gość Benia

Sylwusia ma Ankę daleko w d...e  , potrafiła tylko przytakiwać bo się chciała przypodobać 

Co slychac teraz u Pani Ani?

no wlasnie

Dnia 2.08.2020 o 12:48, Słowianka86 napisał:

Gdzie jest Anka? Od dwóch tygodni nie ma jej na FB.

Anka pisała jakiś czas temu że ma podobno guza na trzustce...oby się nie okazało że to rak i z Anka bardzo źle stąd ta nieobecność na FB 😕

Takiej durnoty jak ona to dawno nie widziałam .Pieprzy jak potrzaskana ....

Teraz ma fazę na Polskę , a kiedyś pisała ze czuje się hiszpanką i jej ojczyzna to Hiszpania a teraz nagły skok w bok i nawet nie bluźni katolików tylko ich broni . Masakra co w tej głowie się czai .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się