Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ula

Bardzo chce być w ciąży

Polecane posty

Gość Ula

Hej mamy! Mój problem polega na tym że bardzo bym chciała być w ciąży... Mamy z mężem córkę i myślimy o rodzeństwie dla niej. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że o pierwszą ciążę staraliśmy się 5  lat! Boje się że teraz będzie znów to samo. Staramy się od grudnia i narazie ni widu ni słychu. Jeśli chodzi o wizytę u lekarza byłam i stwierdziła że inni mają na już a drudzy musza się długo starać. Ta myśl trochę mnie załamuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja o pierwsze dziecko starałam się rok. Zaszłam dopiero gdy zmieniłam pracę i kompletnie przestałam myśleć o ciąży a wręcz zaczęłam myśleć o antykoncepcji. Wyluzuj, jeśli masz jedno dziecko znaczy plodni jesteście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dee
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

Ja o pierwsze dziecko starałam się rok. Zaszłam dopiero gdy zmieniłam pracę i kompletnie przestałam myśleć o ciąży a wręcz zaczęłam myśleć o antykoncepcji. Wyluzuj, jeśli masz jedno dziecko znaczy plodni jesteście 🙂

Z tym, że niekoniecznie- istnieje coś takiego, jak niepłodność wtórna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Staracie się od grudnia,  a mamy luty.  Nie panikuj, nie nakrecaj się niepotrzebnie.  Też o pierwsze staraliśmy się półtora roku,  drugie w pierwszym cyklu,  a trzecie z niespodzianki.  Nie ma reguły, jeśli jesteście zdrowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Mam wielką nadzieję że wszystko będzie ok. Dodatkowo schudłam 20kg żeby mieć wagę w miarę dobra bo słyszałam że tez jest to ważne w zajściu w ciążę ( 160/64). W pierwszym ciąży miałam dużą nadwagę i myślę że przez to mieliśmy problem. Nie palę nie piję jem myślę że zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
11 minut temu, Gość Ula napisał:

Mam wielką nadzieję że wszystko będzie ok. Dodatkowo schudłam 20kg żeby mieć wagę w miarę dobra bo słyszałam że tez jest to ważne w zajściu w ciążę ( 160/64). W pierwszym ciąży miałam dużą nadwagę i myślę że przez to mieliśmy problem. Nie palę nie piję jem myślę że zdrowo

To teraz zadbajcie tylko jeszcze o relaks i spokój i powinno być dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×