Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smakosz

Martyna 33 jesteś?

Polecane posty

Gość Smakosz

@martyna 33 chcę mieć z tobą seks by móc dziękować Bogu za cipkę po każdym stosunku, oddaj mi się bardzo proszę 

szczęść Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz

PRZEPRASZAM ALE KREW NIE WODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, martyna 33 napisał:

Myślałam, że jesteś człowiekiem na odpowiednim poziomie. Ale myliłam się niestety. Poza tym, mam męża, którego bardzo kocham. Więc inni mężczyzni mnie nie interesują. Bo nikt nie dorówna mojemu mężowi. 

Martyna wybacz, ale to nie mój temat tylko ohydnych podszywów! Swoją drogą łatwo im uwierzyłaś że to ja mógłbym takie rzeczy wypisywać :( widzę że chyba bede musiał się logować, ale to i tak nic nie da, Przemek ma zarejestrowany taki sam nick jak ja tylko ma dużą litere na początku Smakosz91 a ja mam smakosz91 i też wypisuje głupoty z tamtego konta, a wszyscy myślą że to ja... no i do tego wysyp podszywów z gościa, tak jak ten tutaj, przepraszam Cię za niego, niech Pan Bóg mu wybaczy, bo nie wie co czyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, man on the moon napisał:

😄

rozumiem że to twój podszyw albo przemusia prawika

śmiejcie się śmiejcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz
1 godzinę temu, martyna 33 napisał:

Myślałam, że jesteś człowiekiem na odpowiednim poziomie. Ale myliłam się niestety. Poza tym, mam męża, którego bardzo kocham. Więc inni mężczyzni mnie nie interesują. Bo nikt nie dorówna mojemu mężowi. 

Takiego ma dużego ze nikt mu nie dorównuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość smakosz napisał:

Takiego ma dużego ze nikt mu nie dorównuje?

widze przemuś że naprawdę ci się nudzi... jak jesteś taki chojrak by zaczepiać Martyne, to rób to pod swoim nickiem, a nie się pode mnie podszywasz szczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martyna 33 napisał:

To tylko pokazało, jakim ten gość jest człowiekiem.

za przemka to ja się już od jakiegoś czasu modlę by się nawrócił, mam nadzieje że niedługo Pan mnie wysłucha tak jak i moje prośby :) samemu Przemkowi wiele razy chciałem pomóc, namawiałem go do zmian, motywowałem, doradzałem, ale jak grochem o ścianę, już nie mam sił do niego, dlatego jedyne co mogę zrobić to oddać go Jezusowi

a podszywać się pewnie i tak jeszcze będą, ale trudno, to jest sprawa ich sumień, nie moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, smakosz91 napisał:

za przemka to ja się już od jakiegoś czasu modlę by się nawrócił, mam nadzieje że niedługo Pan mnie wysłucha tak jak i moje prośby :) samemu Przemkowi wiele razy chciałem pomóc, namawiałem go do zmian, motywowałem, doradzałem, ale jak grochem o ścianę, już nie mam sił do niego, dlatego jedyne co mogę zrobić to oddać go Jezusowi

a podszywać się pewnie i tak jeszcze będą, ale trudno, to jest sprawa ich sumień, nie moja ;)

ZDYCHAJ DEWOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, martyna 33 napisał:

Zachęcaj go do czytania Słowa Bożego. Bo tylko poznanie Bożej prawdy może go zmienić. 

on na takie zachęcanie to jedynie hejtem odpowiada, wścieklizna jeszcze większa niż jak sie mu normalnie chce pomóc, doradzić życiowo itp tematy na kafe wyzywające Boga to też pewni przynajmniej w części jego dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

on na takie zachęcanie to jedynie hejtem odpowiada, wścieklizna jeszcze większa niż jak sie mu normalnie chce pomóc, doradzić życiowo itp tematy na kafe wyzywające Boga to też pewni przynajmniej w części jego dzieła

Jako pijak 24 lata przelałeś tyle alkoholu i obłudy. Myślisz ze Pan Bóg ci to przebaczy?, po śmierci trafisz w obięcia szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Przemka

Smakoszu dobrymi radami to piekło jest wybrukowane 😋 Jeśli chcesz Przemkowi pomóc to weź go do siebie i znajdź mu robotę 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Dobrze że jej już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×