Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12345

Czy faceci którzy wykorzystyją dziewczyny mają sumienie??

Polecane posty

Gość 12345

Czy faceci którzy bez skrupułów wykorzystują naiwne dziewczyny tylko do jednego, oszukują je, kłamią, mydlą oczy mówiąc o miłości a potem kiedy zaruchają zostawiają je bez słowa maja w ogóle wyrzyty sumienia??? Czy po latach jak potem tacy faceci już się ożenią albo zmądrzeją nie gryzie ich sumienie, że tak się zachowywali?? nie jest wam wstyd? Nie chodzi mi o dziewczyny które dają się przelecieć na pierwszym spotkaniu. ale o sytuację gdzie facet naprawdę miesiącami oszukuje dziewczyne i wmawia jej, że ja kocha i chce z nią być itd. a chodzi mu tylko o jedno?? Czy naprawdę macie gdzieś, że taka dziewczyna się zakocha i wam wierzy i ufa i umiecie bez sumienia ciągnąc tę grę dalej, aż wam się znudzi?? Nie obchodzi was w ogole co ona wtedy czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, nie obchodzi nas to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy

To zakompleksieni id ilości. Z czasem rozpoznawania takich z daleka. Żeby patologia się zmieniła to potrzeba cudu. Tacy się nie zmieniają ale prędzej czy później dostają koszyka w dvpe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy

Id ioci *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy

Słownik mi zaszalal. Kopa w dvpe oczywiście. To są mało inteligentne życiowe ciemniaki. Nie wynieśli z domu podstawowych wartości. Tzw. społeczne miernoty. Pożyteczni id ioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokksk
1 minutę temu, Bolek napisał:

Pokaż mi "ruchacza" który poświęca miesiące adorując dziewczynę tylko po to by ją przelecieć. Nie opłaca mu się, znajdzie inną łatwiejszą.  Mnóstwo związków rozpada się po kilku miesiącach lub po roku i to normalne, w takich które opisujesz gdyby sex był po miesiącu też by się rozstali po kilku miesiącach, a że sex jest pod koniec związku to tylko tak wygląda...

No znam takiego, adorowal mnie i poswiecal czas, mnóstwo czasu przez prawie 6 miesięcy! wmawial ze kocha, planowal ze mna wspolna przyszlosc, a potem z dnia na dzień po prostu stwierdził ze już mu się nie chce w to bawic! tak po prostu, przezylam szok, ze można tak oszukiwać i klamac tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty na to
2 godziny temu, Gość 12345 napisał:

Czy faceci którzy bez skrupułów wykorzystują naiwne dziewczyny tylko do jednego, oszukują je, kłamią, mydlą oczy mówiąc o miłości a potem kiedy zaruchają zostawiają je bez słowa maja w ogóle wyrzyty sumienia??? Czy po latach jak potem tacy faceci już się ożenią albo zmądrzeją nie gryzie ich sumienie, że tak się zachowywali?? nie jest wam wstyd? Nie chodzi mi o dziewczyny które dają się przelecieć na pierwszym spotkaniu. ale o sytuację gdzie facet naprawdę miesiącami oszukuje dziewczyne i wmawia jej, że ja kocha i chce z nią być itd. a chodzi mu tylko o jedno?? Czy naprawdę macie gdzieś, że taka dziewczyna się zakocha i wam wierzy i ufa i umiecie bez sumienia ciągnąc tę grę dalej, aż wam się znudzi?? Nie obchodzi was w ogole co ona wtedy czuje??

A czy kobieta bedaca mezatka uganiajaca sie za innym ma sumienia? Dla mnie to najgorszy sort i nawet nie zasluguje na miano kobiety. A fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Co ty na to napisał:

A czy kobieta bedaca mezatka uganiajaca sie za innym ma sumienia? Dla mnie to najgorszy sort i nawet nie zasluguje na miano kobiety. A fee

No weź, zbladzic mi się zdarzy przyznaję nie raz. Aleś ty przecież jak mój mąż, albo i lepiej mnie znasz 🙂 więc nie nazywaj tak brzydko bładzącej niewinnie kobiety. Pomyśl ile i co taka bidulka musi mieć w głowie 🙂 zamiast ganić, pomógł byś drogi Panie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacek

Sumienie do ruchania jest zbędne. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

To jest zgodnie z zasada dobrego wychowania jak częstują to bierz, panie najpierw dają a potem się oburzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Każdy ma to na co zasługuje one maja tylko seks, bo tylko na to zasługują. A plany co do ślubu to nie z takimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Arek napisał:

Każdy ma to na co zasługuje one maja tylko seks, bo tylko na to zasługują. A plany co do ślubu to nie z takimi. 

No to ja od dziś mówię tak :a będzie ślub? Jak tak to z wybrankiem do łóżeczka siup. Jak nie - to go w diabły poślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Nie ma jak to przegiąć w druga stronę. O większościach pan panowie nawet nie myślą długoterminowo, na zasadzie autobusu będzie następna i tyle. Jak nie ma wybranka nic więcej do zaoferowania poza dziura, która ma każda. O ślub rzecz jasna możesz się pytać, nie zaszkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
14 minut temu, Gość Arek napisał:

To jest zgodnie z zasada dobrego wychowania jak częstują to bierz, panie najpierw dają a potem się oburzają.

Za takie jasełka to kopa w ryj frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Powiedz prawdę, to zaraz te dające się oburzają . Żaden frajer takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powinieneś napisać, ze panowie bardzo żałują, ze zaliczają  laski   dające ddduuupy. Tak jak panie zdradzające zaluja wtedy, kiedy mąż się dowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Arek to ty też ... jak któraś cię wyrvcha powinieneś iść w odstawkę bo jesteś zwykłym śmieciem zapchajdziura...  Wy śmiecie męskie macie coś nie halo z główkami . Ktoś kto tak traktuje innych szanować nie będzie żadnej kobiety bo to zwykły zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×